Kobieta w ciele

… TYLKO DLA KOBIET

Zmysłowość, dzikość, piękno, intuicja- będziemy docierać do własnych pokładów mocy. Poprzez pracę z ciałem rozbudzimy ciała, puścimy napięcia i damy odpocząć umysłowi pełnemu myśli. Za pomocą wizualizacji wejdziemy w kreację. Rozbudzimy zaufanie do sygnałów płynących z ciała, nauczymy się je odczytywać.

Zapraszam jeśli:

 • Chcesz ożywić swoje życie
 • Czujesz, że straciłaś zdolność do cieszenia się tym, co masz
 • Potrzebujesz odwagi do tego by zmienić coś w swoim życiu
 • Pragniesz poznać lub na nowo obudzić swoje oblicze Wolnej Kobiety
 • Zyskać  szacunek do własnego ciała
 • Poszukujesz bliskości
 • Potrzebujesz odzyskać swoją wewnętrzną siłę
 • Chcesz tańczyć boso o poranku

Tak ważnym jest dla każdej kobiety dbanie o siebie, swoją delikatność, dzikość, spontaniczność, moc żeńskiej energii, która pozwala nam płynąć przez życie. Pozwala czuć spokój w środku, wewnątrz nas, nawet gdy wokoło dzieje się dużo i szybko.

kobieta w ciele ada stolarczyk mlodzikova-34W trakcie dwóch dni spotkają się Kobiety, które decydują się na to by spotkać siebie bez masek i ról. W bezpiecznym gronie, na łonie natury będziemy poznawać siebie na nowo. Wgląd w dotychczasowe role być może przybliży i doda odwagi ku temu by je zmienić/ ulepszyć /zaakceptować…zrobić z nimi to, co na ten moment życia jest korzystnie dla Ciebie. Będziemy doświadczać jak z Kobiety, która nieustannie „musi” być w roli, zacząć funkcjonować jako Kobieta, która czuje sercem i wyraża. Ufa sobie i własnej intuicji.


Autorski warsztat dla kobiet zawiera w sobie pracę z ciałem w oparciu o ćwiczenia A.Lowena, Gestalt , oraz elementy Tantry

Gdy spotykam się z kobietami czuję jak nasze serca łączą się w otwieraniu na łagodność dla samych siebie. Bez poczucia winy i spełniania oczekiwań (poświęcania się) . Jak obecność kobiety dla kobiety jest ważna, gdy jako dziewczynka nie doświadczyła ciepłej, matczynej czułości i obecności.  Nasze piękne świątynie(ciała) ponownie otwierają się na bliskość w relacjach, na dotyk, na przyjemność płynącą ze spontaniczności i lekkości bycia.

 

Inwestycja: 300 PLN + pobyt 150zł

Zarezerwuj miejsce 23-24.02.2019

 

kliknij tutaj

Jeśli rejestracja nie jest możliwa zapisz się wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl

Zobacz jak wyglądają Warsztaty.


Prowadzenie:


kobieta-w-ciele-ada-stolarczyk-mlodzikova-33-200x300Ada Stolarczyk 
– Trenerka rozwoju osobistego, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Jedna z kilkunastu w Polsce nauczycieli malowanie intuicyjnego – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału.

Spotyka się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do swojego centrum. Przy pomocy pracy z podświadomością i tkwiącymi w nas przekonaniami, pomaga zobaczyć schematy, które kierują naszym życiem, a gdy jest taka gotowość pomaga je zmienić. Poprzez pracę z ciałem w czasie relaksacji połączonej z wizualizacją, pomaga w dotarciu do swoich potrzeb i pragnień wewnętrznego dziecka. Poprzez taniec, psychodramę i lowenowską pracę z ciałem pomaga w doświadczaniu siebie poprzez własną fizyczność. Bo w życiu chodzi o to by doświadczać!

 

 

 

default image

Byłam po raz pierwszy w życiu traktowana jak „kruchy puszek”, z troskliwością i delikatnością. Ada w radosnym oczekiwaniu i entuzjastycznie reagowała na każdy przejaw boskości w człowieku. Byłam w dobrych rękach. Czuję ,że to początek czegoś wielkiego…

Basia 27 marca 2016

Zarezerwuj miejsce 23-24.02.2019

Jeśli rejestracja nie jest możliwa zapisz się wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl

Inwestycja: 300 PLN + pobyt 150zł

Warunkiem rezerwacji jest rejestracja online oraz opłacenie zaliczki 150 zł za warsztat

 

Opis edycji lutowej

chciałam Was serdecznie zaprosić na kolejną KOBIETĘ W CIELE, ale tym razem tylko i wyłącznie jest to wydarzenie dla nas Szamanek, czyli Kobiet które się znają i wiedzą jak pracuję.

ŚWIĘTO KOBIECOŚCI level Pro

Tematem tego spotkania jest JONI – moja brama

W czasie JONI, będziemy obcowały z nagością w sposób codzienny i swobodny, by dać ciału poczuć świeżość, lekkość. A oczom widok innych kobiecych ciał, naturalnych, pięknych, z fałdkami, z bliznami, z pieprzykami, suchych, miękkich, z włosami i bez…
by się uwolnić od swojej egonalnej wizji kobiecego ciała, jako „idealnego”. Wejdziemy w normalność, niedoskonałość i miłość swojej doskonałości którą jest życie.

Czeka nas również głębokie i subtelne spotkanie z miescami tzw. tabu. Przywrócimy godność swoim piersiom, pośladkom i oczywiście JONI.

Podzielę się z wami ćwiczeniami tantrycznymi, które usprawniają przepływ energii seksualnej/życiowej w ciele. Popracujemy oddechem, przeponą i mięśniami przywspółczulnymi, by w połączeniu z Intencją pozwolić energii podążyć w kierunku życia, żywotności i spontanicznej radości, świetlistości i przyzwolenia na czerpanie z życia.

Czekają na nas rytuały przejścia, widzenia swojej JONI w sposób niewinny, pozbawiony wstydu, poczucia winy i roli ofiary. To wszystko co czeka na uzdrownienie w nas, by móc cieszyć się swoją seksualnością, naturalnie, lekko i z przyjemnością – zapraszam w lutym do Sasinkowego Dworku

Data: 23-24 luty 2019
Miejse: Zagościniec pod Warszawą, ul. Armii Krajowej 44F
Koszt: 300 zł + 150 zł nocleg i jedzenie

Uwaga!
Przed tym spotkaniem ważne jest wasze przygotowanie ciał. Bardzo proszę by przez okres tygodnia przed warsztatem:
– nie spożywać alkoholu ( w ilości większej niż jedna lampa wina- jednorazowo)
– nie spożywać kawy mocnej ( w ilości większej niż jedna dziennie)
– nie jeść mięsa

Nie jest to obowiązkowe, aczkolwiek przygotowanie ciała w taki sposób, daje większą sensytywność przy rytuałach tantrycznych, oraz pomaga w przepływnie, poprzez brak zastojów, jakie wywołują w/w produkty. (spożywane w nadmiernych ilościach)

Zalecenia:
– dieta wegetariańska
– do picia głównie herbatki ziołowe : skrzyp polny, rumianek, mięta, mieszanki ziołowe, rokotnik z imbirem itp.
– wskazane spożywanie kako lub czekolady gorzkiej z dużo ilością kakao
– warto zacząć rozgrzewać gardło np. porannym śpiewaniem

Takie coś przyszło tym razem
Cieszę się bardzo na ten czas

Do zobaczenia
Piękne, Mądre Joni

Zabierz ze sobą:
 • wygodny i luźny strój,
 • klapki do chodzenia po domu,
 • pareo
 • olejek do masażu
Miejsce:

Zagościniec pod Warszawą,  ul. Armii Krajowej 44F,

Zapisy:

By się zapisać wyślij mail na ada@wysokiewibracje.pl , oraz wpłać zaliczkę w wysokości 150zł na konto 76 1160 2202 0000 0000 3400 5211 Bank Millenium Agnieszka Sasin, w tytule wpisując JONI, swoje imię i nazwisko, nr.telefonu

Poczytaj więcej – Moc Kobiety

Podobne wibracje

Top