Kobieta w ciele

… TYLKO DLA KOBIET

Zmysłowość, dzikość, piękno, intuicja- będziemy docierać do własnych pokładów mocy. Poprzez pracę z ciałem rozbudzimy ciała, puścimy napięcia i damy odpocząć umysłowi pełnemu myśli. Za pomocą wizualizacji wejdziemy w kreację. Rozbudzimy zaufanie do sygnałów płynących z ciała, nauczymy się je odczytywać.

Zapraszam jeśli:

 • Chcesz ożywić swoje życie
 • Czujesz, że straciłaś zdolność do cieszenia się tym, co masz
 • Potrzebujesz odwagi do tego by zmienić coś w swoim życiu
 • Pragniesz poznać lub na nowo obudzić swoje oblicze Wolnej Kobiety
 • Zyskać  szacunek do własnego ciała
 • Poszukujesz bliskości
 • Potrzebujesz odzyskać swoją wewnętrzną siłę
 • Chcesz tańczyć boso o poranku

Tak ważnym jest dla każdej kobiety dbanie o siebie, swoją delikatność, dzikość, spontaniczność, moc żeńskiej energii, która pozwala nam płynąć przez życie. Pozwala czuć spokój w środku, wewnątrz nas, nawet gdy wokoło dzieje się dużo i szybko.

kobieta w ciele ada stolarczyk mlodzikova-34W trakcie dwóch dni spotkają się Kobiety, które decydują się na to by spotkać siebie bez masek i ról. W bezpiecznym gronie, na łonie natury będziemy poznawać siebie na nowo. Wgląd w dotychczasowe role być może przybliży i doda odwagi ku temu by je zmienić/ ulepszyć /zaakceptować…zrobić z nimi to, co na ten moment życia jest korzystnie dla Ciebie. Będziemy doświadczać jak z Kobiety, która nieustannie „musi” być w roli, zacząć funkcjonować jako Kobieta, która czuje sercem i wyraża. Ufa sobie i własnej intuicji.


Autorski warsztat dla kobiet zawiera w sobie pracę z ciałem w oparciu o ćwiczenia A.Lowena, Gestalt , oraz elementy Tantry

Gdy spotykam się z kobietami czuję jak nasze serca łączą się w otwieraniu na łagodność dla samych siebie. Bez poczucia winy i spełniania oczekiwań (poświęcania się) . Jak obecność kobiety dla kobiety jest ważna, gdy jako dziewczynka nie doświadczyła ciepłej, matczynej czułości i obecności.  Nasze piękne świątynie(ciała) ponownie otwierają się na bliskość w relacjach, na dotyk, na przyjemność płynącą ze spontaniczności i lekkości bycia.

 

Inwestycja: 250 PLN + pobyt 150zł

Zarezerwuj miejsce 4-5.08.2018

 

kliknij tutaj

Jeśli rejestracja nie jest możliwa zapisz się wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl

Zobacz jak wyglądają Warsztaty.


Prowadzenie:


kobieta-w-ciele-ada-stolarczyk-mlodzikova-33-200x300Ada Stolarczyk 
– Trenerka rozwoju osobistego, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Jedna z kilkunastu w Polsce nauczycieli malowanie intuicyjnego – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału.

Spotyka się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do swojego centrum. Przy pomocy pracy z podświadomością i tkwiącymi w nas przekonaniami, pomaga zobaczyć schematy, które kierują naszym życiem, a gdy jest taka gotowość pomaga je zmienić. Poprzez pracę z ciałem w czasie relaksacji połączonej z wizualizacją, pomaga w dotarciu do swoich potrzeb i pragnień wewnętrznego dziecka. Poprzez taniec, psychodramę i lowenowską pracę z ciałem pomaga w doświadczaniu siebie poprzez własną fizyczność. Bo w życiu chodzi o to by doświadczać!

 

 

 

default image

Byłam po raz pierwszy w życiu traktowana jak „kruchy puszek”, z troskliwością i delikatnością. Ada w radosnym oczekiwaniu i entuzjastycznie reagowała na każdy przejaw boskości w człowieku. Byłam w dobrych rękach. Czuję ,że to początek czegoś wielkiego…

Basia 27 marca 2016

Zarezerwuj miejsce 4-5.08.2018

Jeśli rejestracja nie jest możliwa zapisz się wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl

Inwestycja: 250 PLN + pobyt 150zł

Warunkiem rezerwacji jest rejestracja online oraz opłacenie zaliczki 100 zł za warsztat

Zabierz ze sobą:
 • wygodny i luźny strój,
 • klapki do chodzenia po domu,
 • pareo
Miejsce:

Zagościniec pod Warszawą,  ul. Armii Krajowej 44F,

Zapisy:

Zaliczkę proszę wpłacić w wysokości 150zł na konto 76 1160 2202 0000 0000 3400 5211 Bank Millenium Agnieszka Sasin, w tytule wpisując KOBIETA W CIELE i swoje imię i nazwisko, nr.telefonu

Poczytaj więcej – Moc Kobiety

Podobne wibracje

Top