Kobieta Wulkan

Wulkany to święte góry. Większość kultur czci je i wierzy w ich uzdrawiające właściwości. To miejsce oddechu Ziemi. Połączenia wewnętrznego ognia z powietrzem. Każda góra w jakiś sposób mnie wzywa. Nidy do końca nie wiem czemu, odpowiedź dostaję zawsze na szczycie. Jasną, wyraźną i klarowną. Jest to jedyne w moim życiu doświadczenie, gdy dostaję odpowiedź, bez zadawania pytania w sposób świadomy. Po prostu przychodzi to, co jest na ten moment drogowskazem, kropką nad „i”, wiedzą niezbędną by dalej iść mądrze.

Poprzez zdobywanie kolejnych wulkanów, doświadczam swego rodzaju dopełnienia, katarhsis, boga w sobie. Stojąc na szczycie krateru czuję połączenie z nazywanym przez Saint Germain JAM JEST- wewnętrznym poczuciem integracji, spokoju i totalnego spełnienia, wypełnienia.

Przyszedł moment, w którym jestem gotowa by dzielić się tym doświadczeniem. Dlatego zapraszam Cię na moje wysoko wibracyjne wyprawy przemian, w których będziemy zdobywać szczyty swoich możliwości, integracji i poszerzania świadomości.

Ada Stolarczyk razem z Pauliną Sochą- przewodniczką zapraszają do projektu KOBIETA WULKAN

Zarezerwuj miejsce na Wyprawę Przemian
Kobieta Wulkan
Majówka 2018

Teneryfa – Wyspa Obfitości i Radości.

Około 7 mln lat temu wynurzyła się z oceanu, tajemnicza i potężna. Hiszpańska, europejska, a pomimo to tak bardzo egzotyczna i zróżnicowana.

To tutaj, a nie w Pirenejach znajduje się najwyższy szczyt Hiszpanii, mierzący 3718 m n.p.m. wulkan Teide, który hipnotyzuje swoją potęgą. Położony w centrum wyspy, jest jej sercem, od którego wszystko się zaczęło.

Teneryfa to wyspa obfitości, jest jak kontynent w miniaturze – zróżnicowana pod względem  klimatu, roślinności i fauny na zaledwie 2034 km kwadratowych. Dzieli się na cieplejsze, bardziej słoneczne, leniwe południe z piaszczystymi plażami, i chłodniejszą północ, z bujną, soczyście zieloną, tropikalną roślinnością, uprawami słodkich jak nektar bananów i naturalnymi plażami z czarno-szarym piaskiem.

Tutaj nie tylko słońce świeci mocniej, ale i gwiazdy i księżyc wydają się być bliżej, jak na wyciągnięcie ręki. Wyspa kusi ferią barw – wulkanicznych czarnych, żółtych i czerwonych skał, błękitem nieba, lazurem oceanu i zielenią tajemniczych lasów wawrzynowych.

Pozwól sobie zanurzyć się w jej pięknie i sprawdzić co jeszcze ma Ci do zaoferowania.

Szczegóły już wkrótce !!!

Paulina Socha:

Z zamiłowania do podrózy, ludzi i natury zostałam pilotem wycieczek. Z miłosci do rowerów zostałam przewodnikiem rowerowym. Kocham też zwierzęta i szeroko rozumianą aktywność fizyczną, kocham życie z jego cieniami i blaskami! Jako, że czasem narzucam sobie za duże tempo, zostałam też instruktorem terapii ekspresyjnych i relaksacyjnych 🙂 By po pełnych energii przygodach, potrafić zanurzyć się w zielone pagórki ciszy, kołysać się do cichych pomruków kota i ogrzać się w cieple moich bliskich. Niczym uśpiony wulkan.
Wspaniałość rozgwieżdżonego nieba, kołysanie się źdźbła trawy na wietrze jest dla mnie poezją, którą chce zarażać innych.

Stukot kół pociągu, szum strumienia, ciepły podmuch wiatru, lśniący szczyt góry…to sekretny język natury która do mnie przemawia i wprawia moje ciało w ruch. Ciągle chcę odkrywać, poznawać i zrozumieć, nie tylko nowe miejsca, smaki i zapachy. Zapraszam do eksploracji świata razem ze mną!

Ada Stolarczyk :

Kobieta Wulkan. Połączona ze swoim wewnętrznym ogniem, stabilna w swej zmienności i otwarta na wszelkie wybuchy kreatywności. Nauczycielka Vedic Art, terapeutka pracy z ciałem, terapeutka cranio-sacral, autorka płyty terapeutycznej relaksacja z wizualizacjami „Twoje ciało zna odpowiedź”. Od pracy w koropo, totalnego zatracenia w pogoni za sukcesem, dotarłam do miejsca, w którym każdego dnia czuję, że jestem dokładnie tu gdzie mam być.  Lata poznawania siebie, nawyków, struktur i mechanizmów działania, pozwoliły na głębsze zrozumienie i możliwość oddania się intuicji, która od kilku lat bezbłędnie prowadzi mnie. Zapraszam do podróży! Swojej własnej drogi do swojego wewnętrznego ognia. Energii do działania, kierunku i poczucia sensu.

Podobne wibracje

Top