MAPA MARZEŃ W CIELE – SOPOT

Czyli jak przejść od wyobrażeń na temat życia do kontaktu z tym, co jest. I poczuć, czym jest SPRAWCZOŚĆ

 

Mapa Marzeń jest metodą pracy z ciałem i podświadomymi przekonaniami,  tak by zobaczyć wewnętrzne konflikty, których nie widzenie zabiera życiową energię. Poprzez dopuszczenie ich do świadomości uwalniamy się z konfliktu a co za tym idzie wracamy do żywotności ciała”

Według holistycznej teorii człowieka, składamy się z czterech sfer: ciała, duszy, emocji i umysłu. W trakcie tworzenia mapy marzeń ważne jest by wyznaczone sobie cele były zgodne z każdą z tych sfer. Miejmy świadomość, że kiedy zamierzamy coś robić, ważne jest to co o tym myślę (umysł) czy jest to zgodne z moją intuicją (dusza) i jak się z tym czuję (emocje/ciało). Jeśl wszystkie sfery reagują na cel pozytywnie, wówczas możemy przystąpić do działania.


W czasie warsztatu poprzyglądamy się swoim marzeniom, tak by zamienić w cele, tylko te, które niosą za sobą wartości jakich naprawdę potrzebujesz i które są zgodne z Tobą, a nie oczekiwaniami jakie stawiają Ci inni, lub sam sobie je stawiasz.

Mapa Marzeń jest znanym i powszechnie stosowanym narzędziem w psychologii do stawiania i realizacji swoich celów, jest to taka wizualna afirmacja, która oddziałuje na naszą podświadomość. Wykonuje się ją jako marzenia/cele na dany okres lub całe życie.

“Warsztat ten przeznaczony jest dla osób, które chcą zacząć wkładać miej walki i wysiłku w boju o dobre życie i są gotowi przejść na tryb, gdy życie płynie, a ty razem z nim.” Ada Stolarczyk

Zapraszam jeśli chcesz:

– Zweryfikować swoje pragnienia
– Nazwać swoje cele
– Poznać metodę pracy z przekonaniami
– Zaprosić prostotę do życia
A Jeśli nie wiesz czego chcesz- tutaj masz okazję to wydobyć i nadać kierunek dla swoich działań
– Zacząć być uczestnikiem swojego życia

Zarezerwuj miejsce i wejdź w 2019r z większą dawką dobra dla samego siebie

Data:
12.01.2019 (sobota)
Godziny: 1100 – 18:00
Miejsce: SIATKA, ul.Podjazd 2/4, Sopot

Zapisy: ada@wysokiewibracje.pl

Jak wygląda warsztat Mapa Marzeń:

Pierwsza część to praca z ciałem. Rozpoczynamy ruchem, obudzeniem ciała i skontaktowaniem go z tym, co jest we mnie, oraz silnym ugruntowaniem. Tak by nie tworzyć na swojej mapie iluzji i tzw.pustych celów. Ugruntowanie w ciele służy głębszemu skontaktowaniu się ze sobą ( potrzebami, wartościami, stanami ciała).

Druga część to teoria. Przedstawię jak wygląda schemat budowania Mapy Marzeń, które części odpowiadają części świadomej, a które nieświadomej i jak działamy w codzienności w oparciu o te jakości. Jak i po czym (w ciele) rozpoznać kiedy działamy nieświadomie, a kiedy świadomie. Jak wyłapywać wewnętrzne niespójności. Jak sobie radzić z nadmiarem myśli itp.

Trzecia część to tworzenie Mapy marzeń, czyli wybieranie obrazów, symboli, napisów z gazet, które przyniesiecie. Przyklejanie je w odpowiednio wybrane przez was (świadomie) miejsca. Czyli wyklejanie 🙂

Czwarta część to podsumowanie. Opowiedzenie sobie lub komuś o tym, co się wydarzyło w czasie budowania swojej MAPY. To tzw. część integracyjna. Więc jeśli ktoś wie, że będzie musiał wyjść wcześniej, bardzo proszę by mnie o tym poinformował na początku warsztatów. Spakowanie Mapy Marzeń i pójście do domu bogatszym o ten dzień.

Zapraszam z całego serca!

Prowadząca :
Ada Stolarczyk – Trenerka rozwoju osobistego, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Jedna z kilkunastu w Polsce nauczycieli Vedic Art – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału poprzez malowanie intuicyjne. Stażystka Psychoterapii Gestalt. Spotyka się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do czucia ciała i emocji w nim. Przy pomocy pracy z podświadomością i tkwiącymi w nas przekonaniami, pomaga zobaczyć schematy, które kierują naszym życiem, a gdy jest taka gotowość wspiera, by je zmienić. Poprzez pracę z ciałem w czasie relaksacji połączonej z wizualizacją, pomaga w dotarciu do swoich potrzeb i pragnień wewnętrznego dziecka. Poprzez taniec, psychodramę i lowenowską pracę z ciałem pomaga w doświadczaniu siebie poprzez własną fizyczność. Bo w życiu chodzi o to by doświadczać!

 

CO ZABRAĆ:
– wygodny strój
– wodę w zakręcanym kubku/butelce
– kolorowe gazety/ czasopisma
– nożyczki

NA MIEJSCU:
– kawa, herbata, poczęstunek
– kartony do wyklejania mapy
– taśmy klejące i kleje
– opieka prowadzącej
– dawka obecności i wspólnego bycia
– dobra muzyka w tle

Zapisy:
ada@wysokiewibracje.pl

Informacje:
kom. 660 79 41 28

Podobne wibracje

Top