Twórcza wizualizacja – cykl

Posiadasz wspaniałą wyobraźnię i tak jak wszyscy ludzie, używasz jej do myślenia o rzeczach, które chciałbyś mieć. I zapewne zauważyłeś, że niewiele z nich spełnia się na co dzień. Powód jest następujący: nie skupiasz się na konkretnym celu wystarczająco mocno, lub nie masz uświadomionych przekonań, które uniemożliwiają realizację Twojego pragnienia.

Twórcza Wizualizacja – cykl 5 spotkań, podczas których nauczysz się:

 • jak osiągać założone cele
 • jak wspierać realizacje marzeń
 • jak przyciągać szanse na realizację pragnień
 • jak pracować z wizualizacjami
 • jak wprowadzać ciało w stan relaksu

Dlaczego te warsztaty pomogą zrealizować Twoje marzenia ?

 • Nauczysz się skupiać się na konkretnym celu – w zabieganiu codziennych obowiązków trudno jest wygenerować czas….
 • Pozbędziesz się nawykowych działań, które powstrzymują od kontaktu z własnym potencjałem. Zobaczenie ich jest pierwszym krokiem do zmiany.
 • Poznasz techniki pracy z  przekonaniami.
 • Nauczysz się jak efektywnie pracować z puszczaniem napięć i stresu z ciała

Prawdziwe uzdrowienie dokonuje się wtedy, gdy umiemy wyobrazić sobie taką przyszłość, która nas fascynuje i podnieca. To inspiracja i nadzieja utrzymują nas przy zdrowiu. Ludzie nie doznają uzdrowień po to by się w życiu nudzić i oglądać jeszcze więcej telewizji. / James Redfield

twórcza wizualizacjaPora na to by wykorzystać swój umysł i wyobraźnię na osiągnięcie pozytywnych i produktywnych celów.

Jeśli np. uważasz, że jesteś nieatrakcyjny- trudno będzie Ci znaleźć partnera – twoje podświadome myśli sprawią, że tak właśnie będzie się stanie. Większość z nas korzysta z tej umiejętności bezwiednie.

Nie jesteśmy świadomi tego, że możemy używać twórczej wizualizacji z premedytacją, do zmiany obecnej sytuacji życiowej. Podświadomość nie odróżnia rzeczywistości od myśli i obrazów z twojej wyobraźni. W rezultacie cokolwiek sobie wizualizujesz, twój umysł zaakceptuje to jako prawdziwe i w końcu się urzeczywistni

 


Inwestycja : 300 zł brutto za cały cykl


Jak działa Twórcza Wizualizacja ?

Poprzez świadomą pracą z emocjami i stanem ciała poprzez wyobrażenia wpływamy na pracę mózgu, oraz elektronów drgających w naszym ciele. W roku 1980 dr.R.Suinn ogłosił wynik eksperymentu, jaki przeprowadził w celu zbadania wpływu wizualizacji na czynność elektryczną mięśni. Poprosił narciarza alpejskiego, aby ten wyobraził sobie, jak zjeżdża ze stoku. Elektrody przyczepione do mięśni nóg zarejestrowały wzorzec podobny do tego, który zostałby nagrany podczas rzeczywistego zjazdu.

Twórcza wizualizacja znajduje potwierdzenie na całym świecie, np. Arnold Schwarzenegger mówił : „We wczesnej młodości wyobrażałem sobie, że będę kim tylko zechcę i osiągnę, co tylko zapragnę. Nie miałem co do tego najmniejszych wątpliwości. Umysł jest niezwykły. Zanim zdobyłem mój pierwszy tytuł Mr. Universe, przechadzałem się po turniejowych salach, jakbym już wygrał ten konkurs. Tytuł był już mój. Wygrałem go w myślach tak wiele razy, ze nie miałem wątpliwości co do rzeczywistej wygranej”

Zobacz jak wyglądają warsztaty !

Kim jestem ?

kobieta w ciele ada stolarczyk mlodzikova-33Nazywam się Ada Stolarczyk. Jestem trenerką rozwoju osobistego, terapeutką pracy z ciałem, prowadzę warsztaty m.in. z ramienia Stowarzyszenia Nowa Psychologia. Jestem także terapeutką terapii czaszkowo-krzyżowej oraz jedną z kilkunastu w Polsce nauczycieli malowania intuicyjnego – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału poprzez malowanie intuicyjne.

Spotykam się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do swojego centrum. Przy pomocy pracy z podświadomością i tkwiącymi w nas przekonaniami, pomagam zobaczyć schematy, które kierują naszym życiem, a później pomagam je zmienić.

Poprzez pracę z ciałem w czasie relaksacji połączonej z wizualizacją, pomagam w dotarciu do swoich potrzeb i pragnień wewnętrznego dziecka.

 

default image

Rzeczywiście po warsztatach zaczęło się dziać!
Moim celem było prowadzenie zajęć teatralnych w przyszłości i pierwszym poważnym krokiem w tę stronę było dołączenie do kursu pedagogiki teatru. Dopiero połowa kursu za mną, ale już widzę, że to była dobra decyzja:)
Do tego cały czas jestem aktorsko aktywna, od dwóch tygodni mam próby do spektakli po angielsku (nasz teatr nazywa się Kraków King's Players).
To chyba tyle, po prostu przypomniałam sobie o warsztatach i Twojej pomocy i chciałam za to podziękować:)

Maria Busz 26 marca 2016


Zarezerwuj miejsce na cykl – start -data się tworzy;)

Rejestracja zakończona

Inwestycja: 300 zł brutto za cały cykl

Spotykamy się w zamkniętej grupie max 16 osobowej. Cykl rusza w momencie, w którym zapisze się min. 10 osób Warunkiem rezerwacji jest rejestracja online lub zgłoszenie mailowe lub przez stronę www i opłata zaliczki za warsztat w kwocie 100zł na konto mBiznes 04 1140 2004 0000 3102 7582 9054 w tytule przelewu wpisując TWÓRCZA WIZUALIZACJA

Adres do kontaktu: ada@wysokiewibracje.pl

Miejsce:

ul. Retoryka 17/1, Kraków – siedziba Nowa Psychologia

Godziny:

Zajęcia odbywają się w zamkniętych grupach

 • Start:
 • Kolejne spotkania :

Zapraszam jeśli masz marzenie i pragniesz jego realizacji !

Jeśli nie poczujesz żadnej zmiany w Twojej drodze do upragnionego marzenia, a udowodnisz, że wypełniałeś wszystkie zadania obejmujące cały cykl- zwracam pieniądze.

Podobne wibracje

Top