VEDIC ART + PRACA Z CIAŁEM W GDYNI

Warsztaty:  Vedic Art – weekedndowo ( pt/sb/nd)

 

Warsztaty Vedic Art to twórcza metoda rozwijania świadomości, pobudzania kreatywności i miłości do życia, poprzez malowanie intuicyjne. To sztuka poznawania siebie, obserwacja swoich mocnych i słabych stron. Dogłębne ich doświadczenie daje   zrozumienie  i stwarza możliwość zbudowania w sobie tzw. “szczęśliwych wysp”, czyli miejsc podparcia dla samych siebie. To warsztat do zbudowania w sobie zasobu, który pozwala na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi tak, by nie zabierały nam naszej naturalnej RADOŚCI ŻYCIA.

Co dają warsztaty Vedic Art:

Poznanie zasad vedyjskich pozwala na wprowadzenie do Twojego życia radości i zabawy w dziedzinach, w których jest to dla Ciebie istotne.

Przygotowanie do zmian w codziennym życiu, może nastąpić nie tylko poprzez Twoją wewnętrzną integrację. Wzmocnimy nasze poczucie siebie, ciała i jasnego myślenia. Tak by wejść w nowy czas z większą odwagą i zaufaniem do własnych wyborów. Z otwartością na NOWE!

 

Warsztaty Vedic Art zawierają w sobie nie tylko malowanie intuicyjne, ale również blok pracy z ciałem . Rano rozbudzamy nasze ciała w tańcu i medytacji dynamicznej. To pobudza nasze krążenie i pozwala na wyładowanie skumulowanych napięć, oraz tych z dnia poprzedniego np. z podróży.

W planie mamy wyjazd na plażę! Jeśli warunki pogodowe będą sprzyjały jeden dzień spędzimy malując stojąc bosymi stopami na piasku, otuleni szumem fal. To jest zabawa!

Zobacz jak wyglądają warsztaty Vedic Art :

 

Zarezerwuj miejsce na warsztaty ( dwa weekendy)

Vedic Art w Dobrym Domu w Kosakowie k/Gdyni

17-19 stycznia i 31 stycznia-2 luty

Inwestycja: 750 zł ( studenci 50% taniej, emeryci 20% taniej) + materiały malarskie

Jeśli rejestracja nie jest możliwa zapisz się wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl


Na warsztatach Vedic Art poznajesz 17 zasad wedyjskich. W oparciu o nie tworzysz obraz, a potem dostrzegasz, że zasady te równie dobrze funkcjonują w Twoim życiu. W ten sposób masz wgląd w Twoje prawdziwe Tu i Teraz. A właśnie to daje Ci możliwość realnej zmiany, wyboru nowej drogi lub akceptacji.

 Co to są Vedy?

Vedy są to prastare księgi Hinduskie, w których spisywane były uniwersalne prawdy o świecie: naturze, ludziach i energiach jakie nimi rządzą. Nie są zapisem ludzkiej wiedzy teoretycznej. Mądrość wedyjska pochodzi ze świata duchowego. Vedy określa się też mianem śruti. Słowo to oznacza wiedzę nabytą przez słuchanie.

Co z tego dla Ciebie?

Zaczynając pracę z płótnem zapomnij o jakichkolwiek technikach, regułach, kompozycji czy perspektywie – tego należy się pozbyć, tak samo jak schematów i zasad, które zostały wtłoczone w nas i teraz utrudniają nam życie w zgodzie z sobą. Praca z płótnem jest swego rodzaju medytacją w czasie której dochodzisz prawd wewnątrz siebie, otwierasz na głos wewnętrznego dziecka i uczysz szacunku dla własnych niewypowiedzianych potrzeb.

Tak naprawdę obraz, który powstaje na koniec jest najmniej ważny, najistotniejszy jest proces jaki ma miejsce w trakcie aktu tworzenia. Jesteś gotowy na przygodę rozpoczynającą nową jakość życia? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z terminami warsztatów.

Warsztaty Vedic Art to twórcza metoda rozwijania świadomości, pobudzania kreatywności i miłości do życia, poprzez malowanie intuicyjne. Odpowiedzi na wszystkie pytania są w Nas, wystarczy tylko się na nie otworzyć. Jeśli chcesz odbyć podróż do wnętrza swojej duszy, otworzyć się na miłość, nauczyć jak radzić sobie z trudnymi emocjami i wreszcie zmienić „coś” w swoim życiu, to znaczy, że jesteś gotowy na pracę z 17 zasadami wedyjskimi.

W Vedic Art nie ma oceniania, wartościowania, pouczania – to medytacja Ciebie z płótnem. Obraz, który powstanie może być Twoją pamiątką, prezentem, sposobem na zarobek. Jednak najważniejsze jest to, co dzieje się w trakcie samego procesu tworzenia . Nie istnieje nic dookoła – tylko Ty i Twoje emocje.

 


Zarezerwuj miejsce na warsztaty Vedic Art ( dwa weekendy)

w Dobrym Domu w Kosakowie k/Gdyni

17-19 stycznia i 31 stycznia-2 luty

Inwestycja:  750 zł ( studenci 50% taniej, emeryci 20% taniej) + materiały

Warunkiem rezerwacji jest rejestracja online lub zgłoszenie mailowe lub przez stronę www i opłata zaliczki za warsztat.

Vedic Art to radość, Ludzie to radość, Twoja kreacja to radość

  

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe koszty:

– Sprzęt malarski (farby akrylowe, pędzle, 9 podobrazi różnej wielkośc ( od 20x30cm do 70x100cm),  ew.gąbki do malowania,  250ZŁ/ można samodzielnie zaopatrzyć się w sprzęt malarski

– Koszt  wyżywienia – 30 zł/ obiad ( zupa + drugie danie)

– Dojazd

 

Miejsce:

Dobry Dom, ul. Kminkowa 45, Gdynia- Kossakowo
Tu malujemy, możemy zostawić sprzęt malarski i ubrania do ufaflania.
Możliwość noclegu w pokojach. Cena nocleu:45zł

Rezerwacja noclegu i ewentualnej opcji wyżywienia u właścicielki domu Kasi
nr tel. 603133090

HARMONOGRAM ZAJĘĆ;
17 stycznia:

rozpoczęcie o g.16.00
zajęcia do 19.30

18 stycznia:

9.00-10.00- praca z ciałem
10.00-13.30- vedic art
13.30-15.00 – przerwa obiadowa
15.00-18.30 vedic art

19 stycznia:

9.00-10.00-praca z ciałem
10-13.30 – Vedic Art

31 stycznia:

rozpoczęcie o g.16.00
zajęcia do 19.30

01 luty:

9.00-10.00- praca z ciałem
10.00-13.30- vedic art
13.30-15.00 – przerwa obiadowa
15.00-18.30 vedic art

02 luty:

9.00-10.00-praca z ciałem
10-13.30 – Vedic Art

 

 

 

 

 

 

 

JEŚLI CHCESZ POŁĄCZYĆ VEDIC ART Z FERIAMI ZIMOWYMI

Po warsztatach czyli codziennie po g.19.00 jest czas wolny!
Możesz wybrać się z kimś z uczestników autem, lub komunikacją miejską do Centrum Gdyni, Sopotu czy Gdańska.
Dobry Dom mieści się ok 15 minut od plaży Mechelinki

Polskie morze zimą ma bardzo wiele do zaoferowania!

 

 

 

 

Warsztaty Vedic Art to malarskie, warsztaty rozwoju osobistego, rozwoju kreatywności, pasja życia. Nie staram się nikogo niczego nauczyć. Po co miałabym to robić? Moim jedynym zadaniem w czasie tych warsztatów jest wskazać Ci drogę do samego siebie.

Podobne wibracje

Top