Vedic Art – Kotlina Kłodzka

Ukojeni szumem letnich liści i otuleni ciepłem trawy pod stopami, będziemy oddawali się własnej kreatywnej twórczości. Rozbudzali zmysły i ożywiali pomysły na życie w pełni, zakopane dawno temu, w pieleszach dzieciństwa.

Najbliższe warsztaty:  Vedic Art

Wyjazd 18- 22 lipca to wibracja HARMONII. Zapraszam wszystkich, którzy czują gotowość do zrzucenia z siebie ram, struktur i pancerzy, negatywnych przekonań o sobie i świecie, by wejść w nieograniczone pole myślenia i działania w ważnych obszarach życia. 

Te warsztaty to droga do tego, jak stać nabrać odwagi do realizacji swoich marzeń. Jak iść swoją ścieżką. Jak dotrzeć do tego, co moje po wielu latach robienia czegoś innego. To droga do własnej totalności, we wszystkich jej przejawach.   

Warsztaty Vedic Art to twórcza metoda rozwijania świadomości, pobudzania kreatywności i miłości do życia, poprzez malowanie intuicyjne. To sztuka poznawania siebie, obserwacja swoich mocnych i słabych stron. Dogłębne ich zbadanie  zrozumienie stwarza możliwość zbudowania w sobie prawdziwego balansu.

W trakcie warsztatów Vedic Art – HARMONIA:

 • Rozbudzisz swój potencjał i nadasz mu kierunek
 • Poznasz własne mechanizmy funkcjonowania
 • Przelejesz na płótno to, co chcesz od dawna wyrazić, ale nie wiesz jak
 • Odpoczniesz od hałasu i zagubienia ( w sobie i świecie)
 • Poznasz siebie prawdziwego
 • Nauczysz się funkcjonować „bez ocen”, poznać nowy sposób postrzegania tego, co jest
 • Wyżyjesz się artystycznie, dając totalny upust swojej wyobraźni

Wszystkie warsztaty Vedic Art łączę z warsztatem pracy z ciałem, bowiem doświadczyłam jak ważne jest połączenie ciała i umysłu.  Praca poprzez taniec, ruch i dramę otwiera bramę do nowej jakości życia – którą chcę pokazać i Tobie.

Co dają warsztaty Vedic Art:

Poznanie zasad vedyjskich pozwala na wprowadzenia do Twojego życia harmonii i spokoju w dziedzinach, w których jest to dla Ciebie istotne.

Przygotowanie do zmian w codziennym życiu, może nastąpić nie tylko poprzez Twoją wewnętrzną przemianę. Wzmocnimy nasze poczucie siebie, ciała i jasnego myślenia. Tak by wejść w nowy czas z większą stabilnością i poczuciem słuszności „tego, co jest”.

Warsztaty Vedic Art zawierają w sobie nie tylko malowanie intuicyjne, ale również blok medytacyjny i wieczorny. Rano rozbudzamy nasze ciała w tańcu i medytacji dynamicznej, a wieczorami zatapiany się w twórczych wizualizacjach.

Zobacz jak wyglądają warsztaty Vedic Art :


Zarezerwuj miejsce na warsztaty Vedic Art w Kotlinie Kłodzkiej-
18-22.07.2018

Inwestycja: 750 zł ( studenci 50% taniej, emeryci 20% taniej)+ POBYT 90zł/doba

Na warsztatach Vedic Art poznajesz 17 zasad wedyjskich. W oparciu o nie tworzysz obraz, a potem dostrzegasz, że zasady te równie dobrze funkcjonują w Twoim życiu. W ten sposób masz wgląd w Twoje prawdziwe Tu i Teraz. A właśnie to daje Ci możliwość realnej zmiany, wyboru nowej drogi lub akceptacji.

 Co to są Vedy?

Vedy są to prastare księgi Hinduskie, w których spisywane były uniwersalne prawdy o świecie: naturze , ludziach i energiach jakie nimi rządzą. Nie są zapisem ludzkiej wiedzy teoretycznej. Mądrość wedyjska pochodzi ze świata duchowego. Vedy określa się też mianem śruti. Słowo to oznacza wiedzę nabytą przez słuchanie.

Co z tego dla Ciebie?

Zaczynając pracę z płótnem zapomnij o jakichkolwiek technikach, regułach, kompozycji, czy perspektywie – tego Warsztaty vedic art także dla mężczyzn i dziecinależy się pozbyć, tak samo jak schematów i zasad, które zostały wtłoczone w nas i teraz utrudniają nam życie w zgodzie z sobą. Praca z płótnem jest swego rodzaju medytacją w czasie której dochodzisz prawd wewnątrz siebie, otwierasz na głos wewnętrznego dziecka i uczysz szacunku dla własnych niewypowiedzianych potrzeb.

Tak naprawdę obraz który powstaje na koniec jest najmniej ważny, najistotniejszy jest proces jaki ma miejsce w trakcie aktu tworzenia. Jesteś gotowy na przygodę rozpoczynającą nową jakość życia? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z terminami warsztatów.

Warsztaty Vedic Art to twórcza metoda rozwijania świadomości, pobudzania kreatywności i miłości do życia, poprzez malowanie intuicyjne. Odpowiedzi na wszystkie pytania są w Nas, wystarczy tylko się na nie otworzyć. Jeśli chcesz odbyć podróż do wnętrza swojej duszy, otworzyć się na miłość, nauczyć jak radzić sobie z trudnymi emocjami i wreszcie zmienić „coś” w swoim życiu, to znaczy, że jesteś gotowy na pracę z 17 zasadami wedyjskimi.

W VedicArt nie ma oceniania, wartościowania, pouczania – to medytacja Ciebie z płótnem. Obraz, który powstanie może być Twoją pamiątką, prezentem, sposobem na zarobek. Jednak najważniejsze jest to, co dzieje się w trakcie samego procesu tworzenia . Nie istnieje nic dookoła – tylko Ty i Twoje emocje.

default image

Całe warsztaty vedic art to czarodziejstwo. Kilka dni spędzone całkowicie bez obowiązków, poza rzeczywistością , wyłącznie na kontemplacji zadanych tematów z nieskrępowaną możliwością artystycznego wyrazu - farbami na płótnie. Milo spędzony czas w grupie ludzi o bogatych wnętrzach. Słońce, góry, szum wody w strumieniu......

Największy ciężar warsztatów to możliwość zmierzenia się z własnymi problemami , ich analiza oraz próba stworzenia nowych rozwiązań. To zainicjowanie wewnętrznej transformacji.

Byłam po raz pierwszy w życiu traktowana jak „kruchy puszek”, z troskliwością i delikatnością. Ada w radosnym oczekiwaniu i entuzjastycznie reagowała na każdy przejaw boskości w człowieku. Byłam w dobrych rękach. Czuję ,że to początek czegoś wielkiego...

Basia 26 marca 2016


Zarezerwuj miejsce na warsztaty Vedic Art w Kotlinie Kłodzkiej-

18-22.07.2018

Inwestycja:  750 zł ( studenci 50% taniej, emeryci 20% taniej)+ POBYT 100zł/doba

Warunkiem rezerwacji jest rejestracja online lub zgłoszenie mailowe lub przez stronę www i opłata zaliczki za warsztat.

Vedic Art to radość, Ludzie to radość, Twoja kreacja to radość

Dodatkowe koszty .
  • Sprzęt malarski (farby akrylowe, pędzle, 9 podobrazi różnej wielkości,  ew.gąbki do malowania, strój roboczy
  • Koszt noclegu i wyżywienia
  • Dojazd

 

 NOCLEG:
Śpimy we własnych śpiworach na poddaszu. Do naszej dyspozycji są materace (widoczne na zdjęciu). Warsztaty są koedukacyjne. Dla Pań i Panów. Do naszej dyspozycji sala Orła z widokiem na Kotlinę Kłodzką, sauna i bania, Tipi, jadalnia z widokiem na raj 🙂
Cała galeria dostępna tutaj: (z poprzednich warsztatów)
  
  

Warsztaty Vedic Art to malarskie, warsztaty rozwoju osobistego, rozwoju kreatywności, pasja życia. Nie staram się nikogo niczego nauczyć. Po co miałabym to robić? Moim jedynym zadaniem w czasie tych warsztatów jest wskazać Ci drogę do samego siebie.

Podobne wibracje

Top