Vedic Art – Trzy Źródła

Zapraszam na doświadczanie Vedic Art. Będziemy regenerować ciała ( kuchnia wegetariańską, rytuały sauny, kąpiele w bani w ziołach), łączyć duszę z ciałem i powracać do życia w pełni.

Najbliższe warsztaty:  Vedic Art – Trzy Źródła

Wyjazd 19-23 sierpnia 2020 to wibracja przepływu i otwartości – WZMACNIANIA . Zapraszam wszystkich, którzy czują gotowość do rozwóju osobistego poprzez zabawę, kreację i kontakt z naturą. Poznamy narzędzia do samodzielnego i długofalowego działania na korzyść i do wzmocnienia swojego ducha i ciała. To czas autoregulacji tego, co przerosło, narosło i spowodowało wytrącenie z życiowej równowagi, by do niej powrócić w sposób zgodny z Tobą i obecna sytuacja życiową.

Te warsztaty to droga do tego, jak jednocześnie stać twardo na Ziemi i móc mieć głowę w chmurach! To czas odwagi do realizacji swoich marzeń. Jak iść swoją ścieżką. Jak dotrzeć do tego, co lekkie i autentyczne.  To droga do własnej totalności, we wszystkich jej przejawach.   

Warsztaty Vedic Art to twórcza metoda rozwijania świadomości, pobudzania kreatywności i miłości do życia, poprzez malowanie intuicyjne. To sztuka poznawania siebie, obserwacja swoich mocnych i słabych stron. Dogłębne ich zbadanie  zrozumienie stwarza możliwość zbudowania w sobie prawdziwego balansu.

W trakcie warsztatów Vedic Art – Trzy Źródła:

 • Rozbudzisz swój potencjał i nadasz mu kierunek
 • Poznasz własne mechanizmy funkcjonowania
 • Przelejesz na płótno to, co chcesz od dawna wyrazić, ale nie wiesz jak
 • Poznasz narzędzia do autoregulacji ciała fizycznego i emocjonalnego
 • Odpoczniesz od hałasu i zagubienia ( w sobie i świecie)
 • Poznasz siebie prawdziwego
 • Nauczysz się funkcjonować „bez ocen”, poznać nowy sposób postrzegania tego, co jest
 • Wyżyjesz się artystycznie, dając totalny upust swojej wyobraźni

Wszystkie warsztaty Vedic Art łączę z warsztatem pracy z ciałem, bowiem doświadczyłam jak ważne jest połączenie ciała i umysłu.  Praca poprzez taniec, ruch i dramę otwiera bramę do nowej jakości życia – którą chcę pokazać i Tobie.

Co dają warsztaty Vedic Art:

Poznanie zasad vedyjskich pozwala na wprowadzenia do Twojego życia harmonii i spokoju w dziedzinach, w których jest to dla Ciebie istotne.

Przygotowanie do zmian w codziennym życiu, może nastąpić nie tylko poprzez Twoją wewnętrzną przemianę. Wzmocnimy nasze poczucie siebie, ciała i jasnego myślenia. Tak by wejść w nowy czas z większą stabilnością i poczuciem słuszności „tego, co jest”.

Warsztaty Vedic Art zawierają w sobie nie tylko malowanie intuicyjne, ale również blok medytacyjny i wieczorny. Rano rozbudzamy nasze ciała w tańcu i medytacji dynamicznej, a wieczorami zatapiany się w twórczych wizualizacjach.

Zobacz jak wyglądają warsztaty Vedic Art :


Zarezerwuj miejsce na warsztaty Vedic Art w Trzech Źródłach w Kotlinie Kłodzkiej
19-23.08.2020

Inwestycja: 750 zł ( studenci 50% taniej, emeryci 20% taniej)+ POBYT 110zł/doba

Jeśli rejestracja nie jest możliwa zapisz się wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl


Na warsztatach Vedic Art poznajesz 17 zasad wedyjskich. W oparciu o nie tworzysz obraz, a potem dostrzegasz, że zasady te równie dobrze funkcjonują w Twoim życiu. W ten sposób masz wgląd w Twoje prawdziwe Tu i Teraz. A właśnie to daje Ci możliwość realnej zmiany, wyboru nowej drogi lub akceptacji.

 Co to są Vedy?

Vedy są to prastare księgi Hinduskie, w których spisywane były uniwersalne prawdy o świecie: naturze , ludziach i energiach jakie nimi rządzą. Nie są zapisem ludzkiej wiedzy teoretycznej. Mądrość wedyjska pochodzi ze świata duchowego. Vedy określa się też mianem śruti. Słowo to oznacza wiedzę nabytą przez słuchanie.

Co z tego dla Ciebie?

Zaczynając pracę z płótnem zapomnij o jakichkolwiek technikach, regułach, kompozycji, czy perspektywie – tego Warsztaty vedic art także dla mężczyzn i dziecinależy się pozbyć, tak samo jak schematów i zasad, które zostały wtłoczone w nas i teraz utrudniają nam życie w zgodzie z sobą. Praca z płótnem jest swego rodzaju medytacją w czasie której dochodzisz prawd wewnątrz siebie, otwierasz na głos wewnętrznego dziecka i uczysz szacunku dla własnych niewypowiedzianych potrzeb.

Tak naprawdę obraz który powstaje na koniec jest najmniej ważny, najistotniejszy jest proces jaki ma miejsce w trakcie aktu tworzenia. Jesteś gotowy na przygodę rozpoczynającą nową jakość życia? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z terminami warsztatów.

Warsztaty Vedic Art to twórcza metoda rozwijania świadomości, pobudzania kreatywności i miłości do życia, poprzez malowanie intuicyjne. Odpowiedzi na wszystkie pytania są w Nas, wystarczy tylko się na nie otworzyć. Jeśli chcesz odbyć podróż do wnętrza swojej duszy, otworzyć się na miłość, nauczyć jak radzić sobie z trudnymi emocjami i wreszcie zmienić „coś” w swoim życiu, to znaczy, że jesteś gotowy na pracę z 17 zasadami wedyjskimi.

W VedicArt nie ma oceniania, wartościowania, pouczania – to medytacja Ciebie z płótnem. Obraz, który powstanie może być Twoją pamiątką, prezentem, sposobem na zarobek. Jednak najważniejsze jest to, co dzieje się w trakcie samego procesu tworzenia . Nie istnieje nic dookoła – tylko Ty i Twoje emocje.

default image

Całe warsztaty vedic art to czarodziejstwo. Kilka dni spędzone całkowicie bez obowiązków, poza rzeczywistością , wyłącznie na kontemplacji zadanych tematów z nieskrępowaną możliwością artystycznego wyrazu - farbami na płótnie. Milo spędzony czas w grupie ludzi o bogatych wnętrzach. Słońce, góry, szum wody w strumieniu......

Największy ciężar warsztatów to możliwość zmierzenia się z własnymi problemami , ich analiza oraz próba stworzenia nowych rozwiązań. To zainicjowanie wewnętrznej transformacji.

Byłam po raz pierwszy w życiu traktowana jak „kruchy puszek”, z troskliwością i delikatnością. Ada w radosnym oczekiwaniu i entuzjastycznie reagowała na każdy przejaw boskości w człowieku. Byłam w dobrych rękach. Czuję ,że to początek czegoś wielkiego...

Basia 26 marca 2016


Zarezerwuj miejsce na warsztaty Vedic Art

w Trzech Źródłach
w Kotlinie Kłodzkiej

19-23.08.2020

Inwestycja:  750 zł ( studenci 50% taniej, emeryci 20% taniej)+ POBYT 110zł/doba

Warunkiem rezerwacji jest rejestracja online lub zgłoszenie mailowe lub przez stronę www i opłata zaliczki za warsztat.

Vedic Art to radość, Ludzie to radość, Twoja kreacja to radość

Dodatkowe koszty .
  • Sprzęt malarski (farby akrylowe, pędzle, 9 podobrazi różnej wielkości,  ew.gąbki do malowania, strój roboczy). MOżna zakupić samemu, lub zamówić u mnie za ok 250zł- wtedy będzie całość czekała na Ciebie na miejscu
  • Koszt noclegu i wyżywienia
  • Dojazd

 

 NOCLEG:
Zakwaterowanie w przepięknym drewnianym domu na poddaszu. Dwie sale wieloosobowe, na wygodnych materacach. POTRZEBNY WŁASNY ŚPIWÓR, oraz 4 miejsca w domku poniżej. Można też spać w Sali Orła, skąd rozpościera się widok na Kotlinę Kłodzką i widać piękne wschody słońća, bez wstawiania z łóżka!

Warsztaty Vedic Art to malarskie, warsztaty rozwoju osobistego, rozwoju kreatywności, pasja życia. Nie staram się nikogo niczego nauczyć. Po co miałabym to robić? Moim jedynym zadaniem w czasie tych warsztatów jest wskazać Ci drogę do samego siebie.

Podobne wibracje

Top