Być jak DZIECKO- a co to znaczy?

Budzisz się radziecko adano i z trudnością zwlekasz się z łóżka. Z niechęcią spoglądasz w okno i kolejny deszczowy letni dzień. W sumie to nic ci się nie chce. Gdyby nie to, że musisz wstać, pewnie leżałbyś jeszcze z godzinę.

W takich momentach wibracja naszego ciała jest na niskim poziomie. Bywa i tak, że nawet kawa wtedy nie pomaga. Ciastko, kolejne ciastko- już bardziej- choć na chwile daje skrawki radości. Radości, którą w istocie jesteś.

Przychodzimy na ten świat jako czysta radość. Być jak dziecko. Spontaniczny, beztroski, pełen radości. Potem nam nie wolno, słuchamy się zakazów i nakazów mniej lub bardziej, wzrastamy w nich, zaczynamy traktować jako normę. A potem gdy przychodzi okazja do zabawy, powrotu do tego, co w Tobie pierwotne i szalone- gdzieś nie dajesz sobie na to zgody. W głowie myśli „że nie wypada”, a w ciele sztywność.

I co wtedy?

Tak naprawdę na każdym kroku masz okazję by wejść w energię dziecka i zabawy. Warto zadać sobie pytanie, co takiego we mnie sprawia, że decyduję się tego nie zauważać?
Co powstrzymuje mnie przed zachwytem? Przecież dziecko to zachwyt, nad wszystkim, co nowe, jeszcze nie odkryte. A gdybyś Ty dorosły i poważny człowieku, zaryzykował i spróbował spojrzeć na rzeczy, które już znasz od podszewki jak na coś/kogoś co widzisz pierwszy raz w życiu?

Gdzie zgubił się Twój zachwyt? Nad aromatem herbaty/kawy? Nad kolorami warzyw Twojego śniadania? Nad śpiewem ptaków? Bliskością drugiej osoby? Możliwością rozmowy? Zachwyt nad ciałem, które wie wszystko…

Z okazji Dnia Dziecka każdemu kto wyśle maila na ada@wysokiewibracje.pl o treści WIDZĘ MOJE WEWNĘTRZNE DZIECKO udostępniam/wyślę mailem nagranie z mojej płyty „Twoje ciało zna odpowiedź” Relaksacje z wizualizacjami – WEWNĘTRZNE DZIECKO, za pomocą której możesz skontaktować się ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Być może łatwiej będzie Ci wtedy odpowiedzieć na postawione dziś pytania.

Wygospodaruj sobie 30-45 min tylko dla siebie ( ja najbardziej lubię wieczory),zadbaj o to by nikt ci nie przeszkadzał, wyłącz tel. komórkowy, weź kocyk do przykrycia i połóż się wygodnie. Puść nagranie….
I doświadczaj …

Tule czule
Ada

Więcej do posłuchania TUTAJ>>>

W NAJBLIŻSZYM CZASIE:

Od lęku do radości życia – 15-16 czerwca -uzdrawianie lęku >>>

Vedic Art i praca z ciałem- Wisła – 10-14 lipca >>>

Vedic Art i najpiękniejsza Polska jesień w Sopatowcu- 23-27 pażdziernika

Wędruj szlakami z fajnymi Babkami- kobiecy trekking rozwojowy- 25-28 lipca >>>

Podobne wibracje

Top