Emocje ukryte w ciele

Ciało to nasza Świątynia, dar dzięki któremu możemy realizować się w życiu, wyrażać, czuć, doświadczać. Umiejętność bycia w ciele jest podstawą do pełniejszego przeżywania życia.


Wszyscy jesteśmy radością, przychodzimy na świat jako istoty pełne żywotności i spontaniczności. Ciało jest narzędziem przez które możemy się wyrażać, realizować, spełniać, doświadczać, czuć.

Uczestnicząc w warsztatach:
  • Doświadczysz nowej jakości bycia ze sobą
  • Nauczysz się w nowy sposób odczuwać otaczający Cię świata,
  • Nauczysz się tworzenia relacji  i kochania – bowiem tylko poprzez ciało możemy doświadczać emocji
  • Poznasz radość, błogość i spokój – które są fundamentem pod spełnione życie.
Program warsztatów
  • I spotkanie- CIAŁO -Pamięć komórkowa ciała, wstęp do pracy z ciałem, zapoznanie z połączeniem konkretnych miejsc w ciele z psychosomatyką
  • II spotkanie – KONTAKT ( wgląd w schematy tworzenia relacji ze sobą i z innymi, wzory zachowań zapisane w ciele, bycie w kontakcie)
  • III spotkanie – INSTYNKT ( oswajanie się z ciałem i jego potrzebami, puszczanie kontroli i odpuszczanie sobie, ciału, światu….)
Terminy warsztatów
  • Spotkanie 1 – 23.01.2016 godz. 18.00
  • Spotkanie 2 – 30.01 godz. 18.00
  • Spotkanie 3 – 6.02 godz 18.00

Zarezerwuj miejsce – zaczynamy 23.01.2017

Rejestracja zakończona

Inwestycja: 250 zł/brutto za 3 spotkania

W ciele kryją się odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania

W ciele kryją się odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania

Wraz z upływem czasu, poprzez wychowanie, religie, przekonania i wpływ otaczającego nas środowiska, zatracamy naturalną zdolność bycia w kontakcie ze swoim ciałem. Czasami życie w stresie odcina nas od ciała- bo tak jest prościej, szybciej, łatwiej….na jakiś czas i tylko pozornie.

Już jako dorosłe osoby, zazwyczaj nie wykorzystujemy w pełni potencjału, jaki płynie ze świadomości własnego ciała, a co tym idzie, nie korzystamy w pełni z możliwości i całego bogactwa życia. Bycie w kontakcie z ciałem pomaga znaleźć odpowiedź na istotne pytania i porządkuje naszą wiedzę dotyczącą życia i nas samych. Ciałem w terapii byli zafascynowani m.in. psychoanalityk Carl Gustav Jung i twórca bioenergetyki Aleksander Lowen czy też Bert Hellinger.

Co dają Warsztaty ? Posłuchajcie uczestników

Prowadzenie:

MG_3679-200x300Ada Stolarczyk – Terapeuta pracy z ciałem, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Jedna z kilkunastu w Polsce nauczycieli Vedic Art – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału poprzez malowanie intuicyjne. Stażystka Psychoterapii Gestalt. Spotyka się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do swojego centrum. Przy pomocy pracy z podświadomością i tkwiącymi w nas przekonaniami, pomaga zobaczyć schematy, które kierują naszym życiem, a gdy jest taka gotowość pomaga je zmienić. Poprzez pracę z ciałem w czasie relaksacji połączonej z wizualizacją, pomaga w dotarciu do swoich potrzeb i pragnień wewnętrznego dziecka. Poprzez taniec, psychodramę i lowenowską pracę z ciałem pomaga w doświadczaniu siebie poprzez własną fizyczność. Bo w życiu chodzi o to by doświadczać!

 

default image

Dziewczyny:) Nie musze wam pisać, że warsztaty były magiczne…. Widziałyście to po naszych łzach i otwartości naszych ciał….. od warsztatów przepłakałam 2 dni …. Ale nie były to łzy puste i byle jakie….. W nocy śniła mi się stara szafa spod której wylewała się brudna woda i basen z którego też litrami wypływały ścieki….. Cały warsztat był magiczny a każde ćwiczenie otworzyło we mnie kolejną komórkę mojego ciała.. mój lęk został naprawdę uzdrowiony….. A ja was po prostu pokochałam za to i tyle i aż tyle:) Dziękuję

Kasia 26 marca 2016


Zarezerwuj miejsce – zaczynamy 23.01.2017

Rejestracja zakończona

Inwestycja: 250 zł/brutto za 3 spotkania

Warunkiem rezerwacji na warsztaty jest rejestracja online oraz wpłata zaliczki za warsztaty

Miejsce odbywania się warsztatów

Kraków – Nowa Psychologia, ul. Retoryka 17

Masz pytania odnośnie tych warsztatów – zapraszam

e-mail: ada@wysokiewibracje.pl
tel kom.+ 48 660 79 41 28

Podobne wibracje

Top