Gdyby nie bać się zmian

DSC_1379Ludzie mówią ze lubią zmiany, że ich potrzebują, ale bardzo rzadko mówią o tym jak równocześnie bardzo się ich boją.

Może dlatego nie wiedzą, że nie są w tym sami. Że jest to z punku widzenia psychologii “normalna” reakcja na zmianę. Strach pojawia się w momencie “przerwy ” między jednym, a drugim ” stanem stałym”.

Często odczuwając ten strach rezygnujemy ze zmiany, nie wiedząc , że jest on tylko potwierdzeniem słuszności działań i dobrze obranego kierunku.

Vedic art to metoda poznawania 17 zasad vedyjskich, których zrozumienie i doświadczenie pomaga w tym by świadomiej żyć, by przestać bać się własnych emocji (np. Strachu) , by bardziej ufać sobie.

Moje doświadczenie pokazuje że na Vedic trafiają tylko ci, którzy rzeczywiście gotowi są na zmiany w życiu. Po Vedic art i pracy z ciałem łatwiej jest słyszeć siebie. Te narzędzia Pomagają w wyjściu z pola oczekiwań i ciagłego starania się do bycia kimś kim wydaje nam się że chcemy być.
Zapraszam:)

Vedic Art + praca z ciałem
9-13 września w Sopatowcu

Po wielu latach prowadzenia warsztatów jest wiele historii, wiele imion, zmian…

Urzekła mnie kiedyś jedna z uczestniczek, gdy po dwóch latach po skończeniu I stopnia Vedic Art przyjechała na II stopień ze swoim mężczyzną, którego poznała po butach, które wymalowała na obrazie 🙂

Inny uczestnik ( 50 lat), który na warsztaty trafił “przypadkowo” myśląc, że jest to kurs rysunku, miał okazję przepracować swój największy skrypt odrzucenia. Po dwóch latach otrzymałam maila z pozdrowieniami ze wspólnego domu, który właśnie urządzał z kobietą swojego życia.

Z radością dziecka i otwartością serca parzę na kolejne wymalowane historie.

Więcej o metodzie

Podobne wibracje

Top