Kim Jestem ?

Nazywam się Ada Stolarczyk

kobieta-w-ciele-ada-stolarczyk-mlodzikova-33-200x300Po wielu latach stąpania po ścieżce utartych schematów ( w tym praca w korporacji) i przeświadczeniu, że kiedy dzieje się coś cudownego i przyjemnego, to na pewno zaraz  się skończy i przytrafi smutny lub niemiły akcent – tak dla równowagi,  napotkałam na ludzi, którzy pokazali mi, że tak wcale nie musi być.
Od czasu warsztatów, które uruchomiły tzw. „proces” moje życie nabrało innej jakości, tempa, wyrazistości. Zaczęłam szanować swoje potrzeby i siebie.
Te zmiany zaprowadziły mnie na nową ścieżkę Tao – osiągania harmonii i wewnętrznego spokoju, ugruntowania i kontaktu z ciałem.

Świadomy oddech pozwala na codzienną lekkość tak w ciele jak i w umyśle.

Jestem terapeutą pracy z ciałem pracującym w nurcie Gestalt, ukończyłam 2,5 letnią szkołę Tantry, zatem praca z ciałem sięga tematów naszego sposobu zarządzania energią życiową ( przyglądamy się holistycznie sposobowi myślenia (przekonaniom), diecie, relacjom międzyludzkim i relacji z własnym ciałem).  Jako Provider TRE® towarzyszę w powracaniu do zdrowia psycho-fizycznego osób, po ciężkich przeżyciach i traumach. Poprzez Terapię Czaszkowo- Krzyżową wspieram osoby w redukcji stresu, bóli, oraz stanów lękowych i depresyjnych z poziomu ciała fizycznego i emocjonalnego.

Jako doświadczony terapeuta , wykładowca na Wyższej Szkole Edykacji w Krakowie, członek Stowarzyszenia Nowa Psychologia pracuję z grupami prowadząc szereg warsztatów Wykonuję zabiegi terapii krzyżowo-czaszkowej, oraz prowadzę sesje indywidualne – pracy z przekonaniami, TRE®.

Jak wyglądają warsztaty w Wysokich Wibracjach :

Jako założycielka Fundacji Wyprawy Przemian organizuję Wyprawy Połączone z rozwojem osobistym i pracą z ciałem:

Jestem autorką płyty relaksacji z wizualizacjami „Twoje ciało zna odpowiedź”. Terapeutycznej płyty, pozwalającej w zaciszu domowym przyjrzeć się swojemu ciału, pracy z lękiem i pracy w wewnętrznym dzieckiem.

Doświadczyłam że wejście na drogę świadomego życia zmienia wszystko. Wszystko, co jesteś gotowy przyjąć  Nie staram się nikogo niczego nauczyć. Po co miałabym to robić? Moim jedynym zadaniem w czasie naszych spotkań jest towarzyszenie Ci w drodze do samego siebie.

O tym, że moja praca ma sens, świadczą ludzie, dla których spotkanie ze mną stało się początkiem zmian i odkrywania siebie na nowo.

default image

Jeżeli jesteś osobą, która żyje w swoim życiu w głowie, a reszta jest obszarem nieodwiedzanym- te warsztaty mogą to zmienić. Lęk z poziomu głowy jest groźny i blokujący, gdy zejdzie się do serca staje się częścią ciebie i zaczyna się wspólna droga.

A 26 marca 2016

default image

Dzięki zajęciom nie pogubiłam się w trudnej dla mnie sytuacji. Polecam wszystkim chcącym poznać siebie i odnaleźć kontakt z ziemią
Warsztaty to praca, dużo własnej pracy. Lepiej poznałam siebie, nowych ludzi, doznałam nowych uczuć i doświadczeń. Wiem, że z trudnościami w życiu można żyć. Chce być sobą!

M 26 marca 2016

default image

Zaskakujące doświadczenie, niewiarygodnie pozytywne. Poczuć siebie i swoje ciało, NIE ANALIZOWAĆ, tylko CZUĆ. I nagle wszystko staje się takie proste.

Małgosia 26 marca 2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą warsztatów.

Ada Stolarczyk

Podobne wibracje

Top