Kobieca Mądrość

krągCoraz więcej i szerzej mówi się ostatnio o Kobiecych Kręgach, o zmianie z podejścia walczącej o siebie Feministki na przyjmującą wsparcie Dziką Kobietę.

Każda z nas czuje w sobie nieposkromioną szaleńczą dzikość, która jednocześnie jest pełna matczynej delikatności. Jesteśmy tajemniczą mieszanką dla samych siebie. To co pozwala nam się otwierać to obecność- nie tylko w swoim ciele, ale też wśród innych Kobiet.

Taka obecność bardzo wzmacnia nasz żeński pierwiastek, matkę w Tobie, która jest odbiciem Twojej rodzicielki. I choć ta osoba z pewnością jest najwspanialszą kobietą na świecie, urodziła , wychowała to w sferze nieświadomej ubrała Cię w swoje buciki, w których chodzisz przez świat, powtarzając jej schematy i często realizując jej cele, przenosząc jej i jej matki niewyrażone emocje (nienawiść do mężczyzn, brak wiary w siebie, poczucie winy) do swojego życia. Dlatego w czasie naszego trekkingu pracowałyśmy z celami – tymi Waszymi!

I nie wiesz dlaczego mimo ogromnej potrzeby bycia blisko z mężczyzną, gdy tylko pojawia się obok Ciebie ktoś kto mógłby objąć Cię swoim silnym ramieniem, Ty go odrzucasz (tak naprawdę odrzucając swoją zgodę na bliskość), albo stajesz się nieznośna, by to on porzucił Ciebie. Przykładów można by podawać w nieskończoność.

Nieocenionym dla nas kobiet jest wspólne Bycie. Wypełnianie się wzajemnie jakościami, do których przez liczne doświadczenia przestałyśmy dawać sobie dostęp. A po kilku dniach wspólnego życia, coś się otwiera, uzupełnia i robi się przestrzeń na „to coś”, co trudno określić słowami. Coś co daje radość wypełnioną spokojem, osadzenie i poczucie przynależności – do Siebie, Matki Ziemi, Kobiety.

Kontakt z własnym ciałem daje nam możliwość bycia bliżej swojej intuicji, mądrości, która jest głęboka i spokojna, która prowadzi Dziką Kobietę przez życie. Kontakt z Matką Ziemią daje nam możliwość powrotu do domu- do swojego źródła. Jest to Matka, która kocha Cię bezwarunkowo i przyjmuje taką, jak jesteś- chce Cię w tym Świecie i daje wszystko byś mogła się realizować, bawić, kochać – boso – z poczuciem lekkości – bez zbędnych bucików. Kontakt z Kobiecym kręgiem otwiera na przyjmowanie, dawanie, wymianę – myśli, uczuć i doświadczeń i „tego czegoś”, co pozwala by w końcu po latach walki wejść na drogę tao.

Nie jestem w stanie opisać co to znaczy, ale liczę na to, że coraz więcej z nas to poczuje.

Bardzo Wam dziękuję Dzikie Kobiety!

Do zobaczenia na szlaku 

TUTAJ  kilka zdjęć z naszego wyjazdu : )
>>>

 

 


W NAJBLIŻSZYM CZASIE:

14-15 września- Ze złością Ci do twarzy
28 września- Jak zacząć myśleć pozytywnie
5-6 października- Od lęku do radości życia
23-27 października – Vedic Art + praca z ciałem

więcej w TERMINACH >>>

Podobne wibracje

Top