Kobieta w ciele – zima 2018

To spotkanie będzie jak robienie makijażu. Czasami robimy go, by ukryć zmęczenie, niewyspanie lub stress, ( czyli z serii- nie mogę się tak pokazać ludziom), a czasami mamy ochotę gdzieś wyjść, uwydatnić nasze piękno i tylko podkreślić to jak dobrze czujemy się same ze sobą, ( czyli z serii – dziś mam ochotę podkreślić to jak mi kobieco).

Robimy tak z ubiorem, postawą i emocjami. To spotkanie to okazja do przyjrzenia się różnicy między tym, co pochodzi z manipulacji, a tym co wypływa z miłości. Kiedy gram, a kiedy tworzę przestrzeń do podzielenia się tym, kim jestem.

Co sprawia, że sięgam i chce się dzielić swoim urokiem, kobiecością i seksualnością, a co powoduje, że udaje, że tego nie ma, wmawiam sobie, że to jeszcze nie ten czas, że muszę coś jeszcze przepracować itp.

Proszę was- piękne mądre kobiety – szkoda czasu na te gierki. Nasze piękno, autentyczność, emocjonalność i niewinna, soczysta seksualność to coś, co jest w nas cały czas. Zobaczmy, jak odnowić, wzmocnić  i cieszyć się tym połączeniem. Z kwintesencją swojej kobiecości . Z miłości. Z zaufaniem. Z wyraźnym i stanowczym “nie”, gdy jest ono potrzebne. Z prostotą bycia …

Zapraszam już 17 – 18  luty 2018r do domu w lesie pod Warszawą

Cena: 250zl +150 nocleg&wyżywienie

Miejsce: Zagościniec 44F k/Warszawy

Zapisy: ada@wysokiewibracje.pl

Pytania: kom.660 79 41 28

Uczestnictwo w warsztacie gwarantuje wpłata zaliczki 150 zł na konto  76 1160 2202 0000 0000 3400 5211 Bank Millenium Agnieszka Sasin, w tytule wpisując swoje imię i nazwisko.

Co zabrać:

  • śpiwór
  • Pareo
  • olejek do masażu
  • Swoje ulubione kosmetyki do makijażu
  • Swoją najelegantszą kieckę, którą ubrałabyś się np. Na ślub przyjaciółki lub gale rozdania jakiejś prestiżowej nagrody dla ciebie i najwygodniejszy strój – obojętnie czy są to dresy, sukienka, jeansy- ma to być np. coś w czym przyjmiesz przyjaciółkę w niedzielne wolne popołudnie u siebie w domu).
  • Kapcie lub ciepłe skarpety do chodzenia po domu

Zapraszam wszystkie Kobiety, które chcą spędzić czas w kobiecej energii, nabrać mocy, dystansu do tzw.”problemów” i świetnie się bawić. Wspólnie tańczyć, gotować, plotkować i po prostu być!

Dołącz do wydarzenia na fb i bądź na bierząco >>> TUTAJ

Podobne wibracje

Top