Kobieta w ciele – niech się dzieje DOBRO

… TYLKO DLA KOBIET

Czas na wyregulowanie systemów nerwowych, ugruntowanie w ciałach i odbudowanie poczucia bezpieczeństwa i świadomości własnego PIĘKNA. Nie tylko tego zewnętrznego, ale przede wszystkim tego promieniującego od środka. Posłuży nam temu WSPÓLNY TANIEC, muzyka, dotyk, śpiew i przestrzeń kręgu w naturze…

Zmysłowość, dzikość, piękno, intuicja- będziemy docierać do własnych pokładów piękna i  mocy.  Poprzez pracę z ciałem rozbudzimy ciała, wyregulujemy systemy nerwowe i damy odpocząć umysłowi pełnemu myśli. Wzmocnimy ciało! Za pomocą CISZY wejdziemy w kreację. Rozbudzimy zaufanie do sygnałów płynących z ciała.  Nauczymy się w jaki sposób dawać wszystkiemu co przychodzi do naszego życia RUCH i PRZEPŁYW. Tak by stać się uczestnikiem życia, a nie tylko odtwórcą wybranej kiedyś samodzielnie, lub przez kogoś roli.

Zapraszam jeśli:

 • Chcesz ożywić swoje życie
 • Czujesz, że przyszedł czas na wydobycie swojego PIĘKNA
 • Czujesz, że straciłaś zdolność do cieszenia się tym, co masz
 • Potrzebujesz odwagi do tego by zmienić coś w swoim życiu
 • Pragniesz poznać lub na nowo obudzić swoje oblicze Wolnej Kobiety
 • Zyskać  szacunek do własnego ciała
 • Poszukujesz bliskości
 • Potrzebujesz odzyskać swoją wewnętrzną siłę
 • Chcesz wyjść poza utarte schematy
 • Chcesz posmakować jakości bycia szaloną, nieokiełznaną, sexi i uroczą
 • Potrzebujesz świetnie się bawić wśród innych ludzi

Tak ważnym jest dla każdej kobiety dbanie o siebie, swoją delikatność, dzikość, spontaniczność, moc żeńskiej energii, która pozwala nam płynąć przez życie. Pozwala czuć spokój, z którego płynie radość w środku, wewnątrz nas, nawet gdy wokoło dzieje się dużo i szybko.

kobieta w ciele ada stolarczyk mlodzikova-34W trakcie dwóch dni spotkają się Kobiety, które decydują się na to by spotkać siebie W PRAWDZIE i wejść w przepływ! W bezpiecznym gronie, na łonie natury będziemy budować nowe połączenia neuronalne dla poczucia Piękna, dla wolności, kreacji i działania w zgodzie z sobą.

Wgląd w dotychczasowe uwarunkowania, pozwala budować polaryzację, czyli przeciwległy biegun. Dając nam WYBÓR. Bez integracji obu stron, zostajemy skazane tkwić w tym, co znamy dłużej, bo ciało uznaje to za bezpieczne- nawet jeśli nie służy, a nawet jest toksyczne np. budowanie relacji w oparciu o manipulacje. Dotknięcie przeciwległego bieguna uwalnia z bycia “jakąś”, przynosi nowy zasób i daje  poczucie sprawczości. Będziemy doświadczać jak z Kobiety, która nieustannie „musi” być w roli, zacząć funkcjonować jako Kobieta, która czuje sercem i wyraża. Ufa sobie i własnej intuicji. Celebruje życie!


Autorski warsztat dla kobiet zawiera w sobie pracę z ciałem w oparciu o ćwiczenia A.Lowena, Gestalt  oraz elementy Tantry

Gdy spotykam się z kobietami czuję jak nasze serca łączą się w otwieraniu na łagodność dla samych siebie. Bez poczucia winy i spełniania oczekiwań (poświęcania się) . Jak obecność kobiety dla kobiety jest ważna, gdy jako dziewczynka nie doświadczyła ciepłej, matczynej czułości i obecności.  Nasze piękne świątynie(ciała) ponownie otwierają się na bliskość w relacjach, na dotyk, na przyjemność płynącą ze spontaniczności i lekkości bycia.

Data: 15-16 lipca 2023,

Miejsce : Sasinkowy Dwór, ul. Armii Krajowej 44F, Zagościniec k/Warszawy

Koszt: 440zł, warsztat, 200zł nocleg+wyżywenie

zapisz się wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl

Jedyną formą potwierdzenia rezerwacji jest zadatek 200zł na konto Agnieszka Sasin 76 1160 2202 0000 0000 3400 5211 lub blikiem na nr tel. 885 852 525 w tytule wpisując kobieta w ciele

Zobacz jak wyglądają Warsztaty.


Prowadzenie:


kobieta-w-ciele-ada-stolarczyk-mlodzikova-33-200x300Ada Stolarczyk 
– Terapeutka pracy z ciałem, , terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej, provider TRE.  Jedna z kilkunastu w Polsce nauczycieli Vedic Art malowanie intuicyjnego – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału.

Spotyka się z ludźmi by towarzyszyć im w docieraniu do swojego centrum. Poprzez narzędzia pomagające poszerzać percepcję, rozbudzanie zmysłów i większy kontakt z tym co jest, tworzy przestrzeń bez konceptów, w której można w bezpieczny sposób doświadczam nowych jakości, a potem wybrać czy chce się je pielęgnować czy wrócić do tego, co się zna.  Poprzez pracę z ciałem w czasie relaksacji połączonej z wizualizacją, pozwala na rozbudzenie swojej fantazji, wyobraźni i kreatywności. Poprzez taniec, psychodramę i lowenowską pracę z ciałem pomaga w doświadczaniu siebie poprzez własną fizyczność i zmysły. Bo w życiu chodzi o to by doświadczać!

default image

Byłam po raz pierwszy w życiu traktowana jak „kruchy puszek”, z troskliwością i delikatnością. Ada w radosnym oczekiwaniu i entuzjastycznie reagowała na każdy przejaw boskości w człowieku. Byłam w dobrych rękach. Czuję ,że to początek czegoś wielkiego…

Basia 27 marca 2016

Zarezerwuj miejsce

wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl

Opis edycji letniej : Niech się dzieje DOBRO

Stale poruszamy się w normach i konceptach. W czymś co ktoś nazwał w określony sposób, nadał temu wartości i konkretne znaczenie. Ogrom energii życiowej przeznaczamy na SZUKANIE. Szukanie siebie, prawdziwego ja, poczucia bezpieczeństwa, komfortu, wychodzenia poza komfort, lepszych doznań, uczuć, ktore ktoś kiedyś doświadczył i opisał jako droga do “lepszego życia”.

W ten sposób przestajemy być w połączeniu. Przestajemy mieć dostęp do widzenia, czucia i słyszenia tego, co jest. Bo to OCENIAMY i PORÓWNUJEMY. Robimy to oczywiście zupełnie nieświadomie. Nawet nie wiemy, że można mieć inną percepcję, bo to, co nas aktualnie definiuje jest wszystkim i jedynym co znamy.

Lutowa Kobieta w Ciele jest o poszerzaniu percepcji, otwieraniu zmysłów i odwadze do nurkowania głębiej i szerzej niż kiedykolwiek wcześniej.

Intencją pola stworzonego na to spotkanie jest najwyższe dobro nas wszystkich. Jest tu miejsce na Twoją własną intencję.

W Sasinkowym Dworku, skąpane w muzyce, dotyku, zapachach i słowach, będziemy – po prostu będziemy. Otwierały nasze głowy na sprawy istotne, kreatywne i twórcze. Dobro…. Czym właściwie jest? Po czym poznajemy, że ono się dzieje? Co powoduje, że chcemy się nim dzielić lub je stwarzać ? Czy jest ważne w życiu? Każda z nas będzie miała czas i przestrzeń na to by zajrzeć głębiej w ten temat.
ŚWIĘTO KOBIECOŚCI

Będziemy skąpane w kobiecym, siostrzanym, bliskim. Bez względu na to czy będziesz ze smutkiem, ekstazą, szaleństwem w oczach, czy ogromną rozterką, znajdziesz swoje miejsce w śród innych kobiet. Ich ciepło, mądrość, doświadczenie, siła, słabość i OBECNOŚĆ, są jak balsam na wszystkie te miejsca w Tobie, które kiedyś zostały ocenione, czy odrzucone przez innych lub Ciebie samą.

Nie zabraknie oczywiście ZABAWY, tańca i śpiewu, ruchu, dotyku i energetyzujących praktyk, jak i pysznego jedzonka.

Ten wyjątkowy weekend to Święto Kobiecości – celebracja i ładowanie akumulatorów.  i – popatrzymy wspólnie na temat DOBRA

Zalecenia:
– przyjedź i czerp to, co akurat jest Ci potrzebne.

Do zobaczenia
Piękne, Mądre Kobiety

Zabierz ze sobą:
 • wygodny i luźny strój,
 • śpiwór, ręczknik
 • grube skarpety do chodzenia po domu,
 • pareo
 • DŁUGĄ SUKIENKĘ
Miejsce: Sasinkowy Dwór, ul. Armii Krajowej 44F, Zagościniec k/Warszawy
Zapisy: By się zapisać wyślij mail na ada@wysokiewibracje.pl,

 

Zaczynamy w sobotę wspólnie przyrządzanym śniadaniem, ok g. 9.00,
kończymy w niedzielę obiadem ok g. 13.30

Można przyjechać do Dobrego Domu już w piątek po g. 20.00

Poczytaj więcej – Moc Kobiety

Podobne wibracje

Top