Kobieta w ciele – PIĘKNO

… TYLKO DLA KOBIET

Czas na wyregulowanie systemów nerwowych, ugruntowanie w ciałach i odbudowanie poczucia bezpieczeństwa i świadomości własnego PIĘKNA. Nie tylko tego zewnętrznego, ale przede wszystkim tego promieniującego od środka. Posłuży nam temu WSPÓLNY TANIEC, muzyka, dotyk, śpiew i przestrzeń kręgu w naturze…

Zmysłowość, dzikość, piękno, intuicja- będziemy docierać do własnych pokładów piękna i  mocy.  Poprzez pracę z ciałem rozbudzimy ciała, wyregulujemy systemy nerwowe i damy odpocząć umysłowi pełnemu myśli. Wzmocnimy ciało! Za pomocą CISZY wejdziemy w kreację. Rozbudzimy zaufanie do sygnałów płynących z ciała.  Nauczymy się w jaki sposób dawać wszystkiemu co przychodzi do naszego życia RUCH i PRZEPŁYW. Tak by stać się uczestnikiem życia, a nie tylko odtwórcą wybranej kiedyś samodzielnie, lub przez kogoś roli.

Zapraszam jeśli:

 • Chcesz ożywić swoje życie
 • Czujesz, że przyszedł czas na wydobycie swojego PIĘKNA
 • Czujesz, że straciłaś zdolność do cieszenia się tym, co masz
 • Potrzebujesz odwagi do tego by zmienić coś w swoim życiu
 • Pragniesz poznać lub na nowo obudzić swoje oblicze Wolnej Kobiety
 • Zyskać  szacunek do własnego ciała
 • Poszukujesz bliskości
 • Potrzebujesz odzyskać swoją wewnętrzną siłę
 • Chcesz wyjść poza utarte schematy
 • Chcesz posmakować jakości bycia szaloną, nieokiełznaną, sexi i uroczą
 • Potrzebujesz świetnie się bawić wśród innych Kobiet

Tak ważnym jest dla każdej kobiety dbanie o siebie, swoją delikatność, dzikość, spontaniczność, moc żeńskiej energii, która pozwala nam płynąć przez życie. Pozwala czuć spokój, z którego płynie radość w środku, wewnątrz nas, nawet gdy wokoło dzieje się dużo i szybko.

kobieta w ciele ada stolarczyk mlodzikova-34W trakcie dwóch dni spotkają się Kobiety, które decydują się na to by spotkać siebie W PRAWDZIE. o sobie i swoich kłamstwach! W bezpiecznym gronie, na łonie natury będziemy budować nowe połączenia neuronalne dla poczucia Piękna, dla wolności, mocarności i władzy. Wgląd w dotychczasowe uwarunkowania, pozwala budować polaryzację, czyli przeciwległy biegun. Dając nam WYBÓR. Bez integracji obu stron, zostajemy skazane tkwić w tym, co znamy dłużej, bo ciało uznaje to za bezpieczne- nawet jeśli nie służy, a nawet jest toksyczne np. budowanie relacji w oparciu o manipulacje. Dotknięcie przeciwległego bieguna uwalnia z bycia “jakąś”, przynosi nowy zasób i daje wieszcze poczucie sprawczości. Będziemy doświadczać jak z Kobiety, która nieustannie „musi” być w roli, zacząć funkcjonować jako Kobieta, która czuje sercem i wyraża. Ufa sobie i własnej intuicji. Celebruje życie!


Autorski warsztat dla kobiet zawiera w sobie pracę z ciałem w oparciu o ćwiczenia A.Lowena, Gestalt  oraz elementy Tantry

Gdy spotykam się z kobietami czuję jak nasze serca łączą się w otwieraniu na łagodność dla samych siebie. Bez poczucia winy i spełniania oczekiwań (poświęcania się) . Jak obecność kobiety dla kobiety jest ważna, gdy jako dziewczynka nie doświadczyła ciepłej, matczynej czułości i obecności.  Nasze piękne świątynie(ciała) ponownie otwierają się na bliskość w relacjach, na dotyk, na przyjemność płynącą ze spontaniczności i lekkości bycia.

Inwestycja: 310 PLN + pobyt 150zł

Zarezerwuj miejsce 6-7 luty 2021

zapisz się wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl

Zobacz jak wyglądają Warsztaty.


Prowadzenie:


kobieta-w-ciele-ada-stolarczyk-mlodzikova-33-200x300Ada Stolarczyk 
– Terapeutka pracy z ciałem, , terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej, provider TRE.  Jedna z kilkunastu w Polsce nauczycieli malowanie intuicyjnego – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału.

Spotyka się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do swojego centrum. Przy pomocy pracy z podświadomością i tkwiącymi w nas przekonaniami, pomaga zobaczyć schematy, które kierują naszym życiem, a gdy jest taka gotowość pomaga je zmienić. Poprzez pracę z ciałem w czasie relaksacji połączonej z wizualizacją, pomaga w dotarciu do swoich potrzeb i pragnień wewnętrznego dziecka. Poprzez taniec, psychodramę i lowenowską pracę z ciałem pomaga w doświadczaniu siebie poprzez własną fizyczność. Bo w życiu chodzi o to by doświadczać!

default image

Byłam po raz pierwszy w życiu traktowana jak „kruchy puszek”, z troskliwością i delikatnością. Ada w radosnym oczekiwaniu i entuzjastycznie reagowała na każdy przejaw boskości w człowieku. Byłam w dobrych rękach. Czuję ,że to początek czegoś wielkiego…

Basia 27 marca 2016

Zarezerwuj miejsce

6-7 luty 2021

wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl

Inwestycja: 310 PLN + pobyt 150zł

Warunkiem rezerwacji jest rejestracja online oraz opłacenie zaliczki 150 zł za warsztat

Opis edycji zimowej PIĘKNO

Pewnego dnia Kobieta przestała wierzyć w swoje piękno… to był początek manipulacji w relacjach. Ponieważ Ona schowała swój potencjał, zamknęła swoje serce i zacisnęła miednice, On nie miał możliwości zobaczyć jej rozpłynięcia w swobodzie i żywotności.  Jego męski pierwiastek poszukujący ciepła i schronienia w jej intuicji, zaczął dostrzegać  grę w pożądanie. Zaczął iść za tym, co było dostępne.

Ona w strachu, że On zobaczy jej brak piękna, zaczęła wymagać od niego ciągłych zapewnień. Zaczęła coraz bardziej zmieniać się dla niego. Nie po to by poczuć się dobrą dla siebie, ale po to by zyskać UWAGĘ.

Tak zaczęła się MANIPULACJA energią, Czyli walka o bycie ważną. Bycie ważnym.

I w ten sposób, zapomnieliśmy o potędze Kobiecego piękna, które w swej delikatności i ukojeniu, otwiera serce mężczyzny na poczucie siły i misji.

Zamiast przepływu w relacjach, stworzyliśmy walkę o władzę i energie.

Przyszedł czas, w którym Kobieta na nowo zaczyna otwierać się na swoje piękno, a Mężczyzna na bycie autentycznym ( bez potrzeby udowadniania i presji)  w przepływie razem z nią i z ŻYCIEM.

Hektolitry złości, bezsilności, strachu i lęku przepuszczone przez ciało w tańcu, w prawdzie i w obecności współczującego świadka budują polaryzację dla przeciwległych biegunów. Robiąc tym samym dostęp do miłości, mocy, odwagi i ciekawości, radości i lekkości.

Zwalniamy Was Panowie z potrzeby zaspakajania Naszych oczekiwań i niezaspokojonych przez nas same potrzeb. Kierujemy się w stronę drugiej Kobiety by w jej oczach przywrócić własne PIĘKNO. Robiąc tym samym Wam miejsce na Was samych. A kiedy już wy, poczujecie swoją MOC i zobaczycie naszą, możemy się połączyć w ekstatycznym tańcu niewinności. RAZEM. Nie oto by sobie dawać, ale po to by tworzyć przestań wymiany!

ŚWIĘTO KOBIECOŚCI

Tematem tego spotkania jest zagadnienie autentyczności i bliskości w spektrum wachlarza możliwości RELACJI. To odkrywanie w sobie i innych pokładów zaufania, bezsilności, spokoju, radości i złości i miłości, głębokiej relaksacji jak i wysokiej aktywacji … ciała, umysłu i ducha. To weekend absolutnego siostrzeństwa .

Będziemy skąpane w kobiecym, siostrzanym, bliskim. Bez względu na to czy będziesz ze smutkiem, ekstazą, szaleństwem w oczach, czy ogromną rozterką, znajdziesz swoje miejsce w śród innych kobiet. Ich ciepło, mądrość, doświadczenie, siła, słabość i OBECNOŚĆ, są jak balsam na wszystkie te miejsca w Tobie, które kiedyś zostały ocenione, czy odrzucone przez innych lub Ciebie samą.

Nie zabraknie oczywiście ZABAWY, tańca i śpiewu, ruchu, dotyku i energetyzujących praktyk, jak i pysznego, zdrowego vege jedzonka.

Ten wyjątkowy weekend to Święto Kobiecości – celebracja i ładowanie akumulatorów.  i – popatrzymy wspólnie na temat PIĘKNA

Data: 6-7 LUTY 2021
Miejsce: Zagościniec pod Warszawą, ul. Armii Krajowej 44F
Koszt: 310 zł + 150 zł nocleg i jedzenie

Zalecenia:
– przyjedź i czerp to, co akurat jest Ci potrzebne.

Do zobaczenia
Piękne, Mądre Kobiety

Zabierz ze sobą:
 • wygodny i luźny strój,
 • klapki /grube skarpety do chodzenia po domu,
 • pareo
 • DŁUGĄ SUKIENKĘ
Miejsce:

Zagościniec pod Warszawą,  ul. Armii Krajowej 44F,

Zapisy:

By się zapisać wyślij mail na ada@wysokiewibracje.pl

Poczytaj więcej – Moc Kobiety

Podobne wibracje

Top