Kobieta w ciele – Przyjaciółeczki

… TYLKO DLA KOBIET

Czas na wyregulowanie systemów nerwowych, ugruntowanie w ciałach i odbudowanie poczucia bezpieczeństwa. Posłuży nam temu muzyka, dotyk, śpiew i wspólna przestrzeń kręgu w naturze…

Zmysłowość, dzikość, piękno, intuicja- będziemy docierać do własnych pokładów piękna i  mocy. Poprzez pracę z ciałem rozbudzimy ciała, wyregulujemy systemy nerwowe i damy odpocząć umysłowi pełnemu myśli. Wzmocnimy ciało! Za pomocą CISZY wejdziemy w kreację. Rozbudzimy zaufanie do sygnałów płynących z ciała, nauczymy się je odczytywać.

Zapraszam jeśli:

 • Chcesz ożywić swoje życie
 • Czujesz, że straciłaś zdolność do cieszenia się tym, co masz
 • Potrzebujesz odwagi do tego by zmienić coś w swoim życiu
 • Pragniesz poznać lub na nowo obudzić swoje oblicze Wolnej Kobiety
 • Zyskać  szacunek do własnego ciała
 • Poszukujesz bliskości
 • Potrzebujesz odzyskać swoją wewnętrzną siłę
 • Chcesz wyjść poza utarte schematy
 • Chcesz posmakować jakości bycia szaloną, nieokiełznaną, sexi i uroczą
 • Potrzebujesz świetnie się bawić wśród innych Kobiet

Tak ważnym jest dla każdej kobiety dbanie o siebie, swoją delikatność, dzikość, spontaniczność, moc żeńskiej energii, która pozwala nam płynąć przez życie. Pozwala czuć spokój w środku, wewnątrz nas, nawet gdy wokoło dzieje się dużo i szybko.

kobieta w ciele ada stolarczyk mlodzikova-34W trakcie dwóch dni spotkają się Kobiety, które decydują się na to by spotkać siebie bez masek i ról. W bezpiecznym gronie, na łonie natury będziemy poznawać siebie na nowo. Wgląd w dotychczasowe role być może przybliży i doda odwagi ku temu by je zmienić/ ulepszyć /zaakceptować…zrobić z nimi to, co na ten moment życia jest korzystnie dla Ciebie. Będziemy doświadczać jak z Kobiety, która nieustannie „musi” być w roli, zacząć funkcjonować jako Kobieta, która czuje sercem i wyraża. Ufa sobie i własnej intuicji. Celebruje życie!


Autorski warsztat dla kobiet zawiera w sobie pracę z ciałem w oparciu o ćwiczenia A.Lowena, Gestalt  oraz elementy Tantry

Gdy spotykam się z kobietami czuję jak nasze serca łączą się w otwieraniu na łagodność dla samych siebie. Bez poczucia winy i spełniania oczekiwań (poświęcania się) . Jak obecność kobiety dla kobiety jest ważna, gdy jako dziewczynka nie doświadczyła ciepłej, matczynej czułości i obecności.  Nasze piękne świątynie(ciała) ponownie otwierają się na bliskość w relacjach, na dotyk, na przyjemność płynącą ze spontaniczności i lekkości bycia.

Inwestycja: 310 PLN + pobyt 150zł

Zarezerwuj miejsce 8-9.08.2020

zapisz się wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl

Zobacz jak wyglądają Warsztaty.


Prowadzenie:


kobieta-w-ciele-ada-stolarczyk-mlodzikova-33-200x300Ada Stolarczyk 
– Trenerka rozwoju osobistego, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Jedna z kilkunastu w Polsce nauczycieli malowanie intuicyjnego – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału.

Spotyka się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do swojego centrum. Przy pomocy pracy z podświadomością i tkwiącymi w nas przekonaniami, pomaga zobaczyć schematy, które kierują naszym życiem, a gdy jest taka gotowość pomaga je zmienić. Poprzez pracę z ciałem w czasie relaksacji połączonej z wizualizacją, pomaga w dotarciu do swoich potrzeb i pragnień wewnętrznego dziecka. Poprzez taniec, psychodramę i lowenowską pracę z ciałem pomaga w doświadczaniu siebie poprzez własną fizyczność. Bo w życiu chodzi o to by doświadczać!

default image

Byłam po raz pierwszy w życiu traktowana jak „kruchy puszek”, z troskliwością i delikatnością. Ada w radosnym oczekiwaniu i entuzjastycznie reagowała na każdy przejaw boskości w człowieku. Byłam w dobrych rękach. Czuję ,że to początek czegoś wielkiego…

Basia 27 marca 2016

Zarezerwuj miejsce

8-9.08.2020

wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl

Inwestycja: 310 PLN + pobyt 150zł

Warunkiem rezerwacji jest rejestracja online oraz opłacenie zaliczki 150 zł za warsztat

Opis edycji sierpniowej PRZYJACIÓŁECZKI

Chciałam Was serdecznie zaprosić na kolejną KOBIETĘ W CIELE w odsłonie PRZYJACIÓŁECZKI, czyli czas REGULACJI systemu nerwowego i odbudowania POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA w kobiecym. Odreagowanie nagromadzonego stresu i łagodny powrót do poczucia przynależności do stada- do swojej kobiecej wioski, której jest się ważną, widzianą, słyszaną i wyjątkową.

Bez dążenia do bycia lepszą, inną, idealną, uzdrowioną. Bez dążenia gdziekolwiek. To spotkanie jest po to byśmy mogły się ZATRZYMAĆ, wziąć głęboki oddech od wszystkiego czym nauczyłyśmy się być, by być kochane. By przyjąć dla samej siebie, to co TERAZ, pokłonić się temu i odzyskać energię, którą do tej pory pożytkowałyśmy na d ą ż e n ie d o ….

ŚWIĘTO KOBIECOŚCI

Tematem tego spotkania jest zagadnienie autentyczności i bliskości w spektrum wachlarza możliwości. To odkrywanie w sobie i innych pokładów zaufania, przyjmowania i dawania, spokoju, radości i głębokiej relaksacji ciała, umysłu i ducha. To weekend absolutnego siostrzeństwa .

Będziemy skąpane w kobiecym, siostrzanym, bliskim. Bez względu na to czy będziesz ze smutkiem, ekstazą, szaleństwem w oczach, czy ogromną rozterką, znajdziesz swoje miejsce w śród innych kobiet. Ich ciepło, mądrość, doświadczenie, siła, słabość i OBECNOŚĆ, są jak balsam na wszystkie te miejsca w Tobie, które kiedyś zostały ocenione, czy odrzucone przez innych lub Ciebie samą.

Nie zabraknie oczywiście ZABAWY, tańca i śpiewu, ruchu, dotyku i energetyzujących praktyk, jak i pysznego, zdrowego vege jedzonka i kosmetyków do podkreślania naszego!

Ten wyjątkowy weekend to Święto Kobiecości – celebracja i ładowanie akumulatorów.  Przyjaciółeczki – popatrzymy wspólnie na temat zaufania do kobiecego.

Czekają na nas różne momenty , pełne niczego i wszystkiego,  chwile rozmowy, słowa, odczucia, zapachy, i, poznamy vegańskie kosmetyki!! – zapraszam w sierpniu do Sasinkowego Dworku. Gościem specjalnym będzie Aldona Stach, która opowie, pokaże i wydobędzie nasze piękno za pomocą vegańskich kosmetyków.

O Aldonie: Pracuję w branży beauty od ponad 20 lat. Prowadzę swój salon, w którym spotykam się głównie z kobietami. Wiem jak łatwo jest zaginąć w gąszczu kosmetycznych różnorodności. Przetestowałam mnóstwo rozwiązań kosmetycznych i poznałam tysiące reakcji skórnych. Dlatego od kilku lat jestem blisko wegańskiej marki, której cechą jest bezpieczny skład i  efektywność działania.

Znam kosmetyczne dylematy kobiet. Wiem czego potrzebuje ich skóra. Potrafię rozwiązywać problemy dotyczące trudnych do zaakceptowania mankamentów urody .

Jeśli zechcesz zapoznam Cię z pielęgnacją, która będzie dla Ciebie korzystna. Ponadto pokażę Ci jak w prosty i dostępny sposób podkreślić to, co w Tobie zachwycające i zatuszować to, czego jeszcze nie zaakceptowałaś. Cieszę się na spotkanie z Tobą 😘

Data: 8-9.08.2020
Miejsce: Zagościniec pod Warszawą, ul. Armii Krajowej 44F
Koszt: 310 zł + 150 zł nocleg i jedzenie

Uwaga!
Temat przyjaciółeczki zobowiązuje! Zabierz swoją przyjaciółkę, a jeśli nie jest to możliwe weź od niej jakąś rzecz lub przeznacz coś dla niej ( kamień, świece, bransoletkę ) i po tym weekendzie daj jej to!

Zalecenia:
– przyjedź i czerp to, co akurat jest Ci potrzebne.

Do zobaczenia
Piękne, Mądre Kobiety

Zabierz ze sobą:
 • wygodny i luźny strój,
 • klapki /grube skarpety do chodzenia po domu,
 • pareo
 • przyjaciółkę lub coś co należy do niej i będziesz mogła jej to oddać naładowane energią z tego weekendu
Miejsce:

Zagościniec pod Warszawą,  ul. Armii Krajowej 44F,

Zapisy:

By się zapisać wyślij mail na ada@wysokiewibracje.pl , oraz wpłać zaliczkę w wysokości 150zł na konto 76 1160 2202 0000 0000 3400 5211 Bank Millenium Agnieszka Sasin, w tytule wpisując NIEGRZECZNA, swoje imię i nazwisko, nr.telefonu

Poczytaj więcej – Moc Kobiety

Podobne wibracje

Top