Kobieta w ciele – Ceremonia + integracja psychodeliczna

Opis edycji letniej : Ceremonia + integracja psychodeliczna

Można przyjechać już w piątek wieczorem, a w sobotę ocelowo zasiadamy do wspólnego śniadania. Potem spotykamy się w kręgu by podzielić swoimi dotychczasowymi doświadczeniami z substancjami psychoaktywnymi. Opowiem też o ich działaniu i BHP bezpieczeństwa. Następnie każdy przygotowuje swoje miejsce do podróży. Może to być w pięknym lesie należącym do posesji, w hamaku, w domu na łóżku – jest ogrom możliwości. Ważnym jest, że sama sobie je tworzysz tak jak chcesz. Potem następuje przyjęcie substancji Amanita Muscaria, która zmienia twoją świadomość i zaprowadza cię w głąb Ciebie. Pierwsze trzy godziny są czasem tylko dla Ciebie, potem bardzo często wewnętrzna podróż otwiera się na świat zewnętrzny i interakcję z innymi. Przynosząc tym samym ogrom wiedzy, zabawy i odkryć. Gdy substancją zejdzie – w godzinach wieczornych – zasiadamy do kolacji. Wieczór to czas wolny. Niektórzy idą spać, czasami siedzimy przy ogniu i rozmawiamy, a czasami tańczymy jak szalone przy muzyce. W niedziele, po śniadaniu, siadamy do kręgu w celu integracji Psychodelicznej, czyli najważniejszej części Ceremonii. To tu nazywamy dzielimy się i jesteśmy słuchane w swoich doświadczeniach.

Więcej info na priv. bardzo proszę skontaktuj się ze mną przed zapisaniem na Ceremonię.
Najlepiej pod nr tel whats app – +48 660 79 41 28

Zalecenia:
– tydzień przed ogranicz spożycie mięsa, i alkoholu, dzień przed najlepiej jedz lekko i nawadniaj się

– osoby, które zażywają leki psychotropowe nie mogą brać udziału w tej Ceremonii – organizm musi zostać bez stymulacji układu serotoninowego conajmniej pół roku

– zabierz notatnik, czasami masz potrzebę zapisać ważne zdanie dla siebie, które potem przez miesiące i lata służy jako kotwica do nowych jakości

-zabierz ciepłe, wygodne ubrania, majowe wieczory potrafią być chłodne, a bywa, że chcesz być w lesie, a nawet musisz – dobrze mieć wtedy komfort cieplny

… NIE TYLKO DLA KOBIET

Czas na wyregulowanie systemów nerwowych, ugruntowanie w ciałach i odbudowanie poczucia bezpieczeństwa i świadomości własnego PIĘKNA. Nie tylko tego zewnętrznego, ale przede wszystkim tego promieniującego od środka. Posłuży nam temu WSPÓLNY TANIEC, muzyka, dotyk, śpiew i przestrzeń kręgu w naturze…

Zmysłowość, dzikość, piękno, intuicja- będziemy docierać do własnych pokładów piękna i  mocy.  Poprzez pracę z ciałem rozbudzimy ciała, wyregulujemy systemy nerwowe i damy odpocząć umysłowi pełnemu myśli. Wzmocnimy ciało! Za pomocą CISZY wejdziemy w kreację. Rozbudzimy zaufanie do sygnałów płynących z ciała.  Nauczymy się w jaki sposób dawać wszystkiemu co przychodzi do naszego życia RUCH i PRZEPŁYW. Tak by stać się uczestnikiem życia, a nie tylko odtwórcą wybranej kiedyś samodzielnie, lub przez kogoś roli.

Zapraszam jeśli:

 • Chcesz ożywić swoje życie
 • Czujesz, że przyszedł czas na wydobycie swojego PIĘKNA
 • Czujesz, że straciłaś zdolność do cieszenia się tym, co masz
 • Potrzebujesz odwagi do tego by zmienić coś w swoim życiu
 • Pragniesz poznać lub na nowo obudzić swoje oblicze Wolnej Kobiety
 • Zyskać  szacunek do własnego ciała
 • Poszukujesz bliskości
 • Potrzebujesz odzyskać swoją wewnętrzną siłę
 • Chcesz wyjść poza utarte schematy
 • Chcesz posmakować jakości bycia szaloną, nieokiełznaną, sexi i uroczą
 • Potrzebujesz świetnie się bawić wśród innych ludzi

Tak ważnym jest dla każdej kobiety dbanie o siebie, swoją delikatność, dzikość, spontaniczność, moc żeńskiej energii, która pozwala nam płynąć przez życie. Pozwala czuć spokój, z którego płynie radość w środku, wewnątrz nas, nawet gdy wokoło dzieje się dużo i szybko.

kobieta w ciele ada stolarczyk mlodzikova-34W trakcie dwóch dni spotkają się Kobiety, które decydują się na to by spotkać siebie W PRAWDZIE i wejść w przepływ! W bezpiecznym gronie, na łonie natury będziemy budować nowe połączenia neuronalne dla poczucia Piękna, dla wolności, kreacji i działania w zgodzie z sobą.

Wgląd w dotychczasowe uwarunkowania, pozwala budować polaryzację, czyli przeciwległy biegun. Dając nam WYBÓR. Bez integracji obu stron, zostajemy skazane tkwić w tym, co znamy dłużej, bo ciało uznaje to za bezpieczne- nawet jeśli nie służy, a nawet jest toksyczne np. budowanie relacji w oparciu o manipulacje. Dotknięcie przeciwległego bieguna uwalnia z bycia “jakąś”, przynosi nowy zasób i daje  poczucie sprawczości. Będziemy doświadczać jak z Kobiety, która nieustannie „musi” być w roli, zacząć funkcjonować jako Kobieta, która czuje sercem i wyraża. Ufa sobie i własnej intuicji. Celebruje życie!


Gdy spotykam się z kobietami czuję jak nasze serca łączą się w otwieraniu na łagodność dla samych siebie. Bez poczucia winy i spełniania oczekiwań (poświęcania się) . Jak obecność kobiety dla kobiety jest ważna, gdy jako dziewczynka nie doświadczyła ciepłej, matczynej czułości i obecności.  Nasze piękne świątynie(ciała) ponownie otwierają się na bliskość w relacjach, na dotyk, na przyjemność płynącą ze spontaniczności i lekkości bycia.

 

Zobacz jak wyglądają Warsztaty.


Prowadzenie:


kobieta-w-ciele-ada-stolarczyk-mlodzikova-33-200x300Ada Stolarczyk 
– Terapeutka pracy z ciałem, Terapeutka Integracji Psychodelicznej,  terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej, provider TRE.  Jedna z kilkunastu w Polsce nauczycieli Vedic Art malowanie intuicyjnego – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału.

Spotyka się z ludźmi by towarzyszyć im w docieraniu do swojego centrum. Poprzez narzędzia pomagające poszerzać percepcję, rozbudzanie zmysłów i większy kontakt z tym co jest, tworzy przestrzeń bez konceptów, w której można w bezpieczny sposób doświadczam nowych jakości, a potem wybrać czy chce się je pielęgnować czy wrócić do tego, co się zna.  Poprzez pracę z ciałem w czasie relaksacji połączonej z wizualizacją, pozwala na rozbudzenie swojej fantazji, wyobraźni i kreatywności. Poprzez taniec, psychodramę i lowenowską pracę z ciałem pomaga w doświadczaniu siebie poprzez własną fizyczność i zmysły. Bo w życiu chodzi o to by doświadczać!

default image

Byłam po raz pierwszy w życiu traktowana jak „kruchy puszek”, z troskliwością i delikatnością. Ada w radosnym oczekiwaniu i entuzjastycznie reagowała na każdy przejaw boskości w człowieku. Byłam w dobrych rękach. Czuję ,że to początek czegoś wielkiego…

Basia 27 marca 2016

Zarezerwuj miejsce

wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl

Do zobaczenia
Piękne, Mądre Kobiety

Zabierz ze sobą:
 • wygodny i luźny strój,
 • śpiwór, ręczknik
 • grube skarpety do chodzenia po domu,
 • pareo
 • DŁUGĄ SUKIENKĘ
Zapisy: konsultacja poprzez whatss app +48 660 79 41 28
By się zapisać wyślij mail na ada@wysokiewibracje.pl,

 

Zaczynamy w sobotę wspólnie przyrządzanym śniadaniem, ok g. 9.00,
kończymy w niedzielę obiadem ok g. 13.30

Można przyjechać  już w piątek po g. 20.00

Poczytaj więcej – Moc Kobiety

Podobne wibracje

Top