Kobieta w ciele – po prostu być

… TYLKO DLA KOBIET

Czas na wyregulowanie systemów nerwowych, ugruntowanie w ciałach i odbudowanie poczucia bezpieczeństwa i świadomości własnego PIĘKNA. Nie tylko tego zewnętrznego, ale przede wszystkim tego promieniującego od środka. Posłuży nam temu WSPÓLNY TANIEC, muzyka, dotyk, śpiew i przestrzeń kręgu w naturze…

Zmysłowość, dzikość, piękno, intuicja- będziemy docierać do własnych pokładów piękna i  mocy.  Poprzez pracę z ciałem rozbudzimy ciała, wyregulujemy systemy nerwowe i damy odpocząć umysłowi pełnemu myśli. Wzmocnimy ciało! Za pomocą CISZY wejdziemy w kreację. Rozbudzimy zaufanie do sygnałów płynących z ciała.  Nauczymy się w jaki sposób dawać wszystkiemu co przychodzi do naszego życia RUCH i PRZEPŁYW. Tak by stać się uczestnikiem życia, a nie tylko odtwórcą wybranej kiedyś samodzielnie, lub przez kogoś roli.

Zapraszam jeśli:

 • Chcesz ożywić swoje życie
 • Czujesz, że przyszedł czas na wydobycie swojego PIĘKNA
 • Czujesz, że straciłaś zdolność do cieszenia się tym, co masz
 • Potrzebujesz odwagi do tego by zmienić coś w swoim życiu
 • Pragniesz poznać lub na nowo obudzić swoje oblicze Wolnej Kobiety
 • Zyskać  szacunek do własnego ciała
 • Poszukujesz bliskości
 • Potrzebujesz odzyskać swoją wewnętrzną siłę
 • Chcesz wyjść poza utarte schematy
 • Chcesz posmakować jakości bycia szaloną, nieokiełznaną, sexi i uroczą
 • Potrzebujesz świetnie się bawić wśród innych Kobiet

Tak ważnym jest dla każdej kobiety dbanie o siebie, swoją delikatność, dzikość, spontaniczność, moc żeńskiej energii, która pozwala nam płynąć przez życie. Pozwala czuć spokój, z którego płynie radość w środku, wewnątrz nas, nawet gdy wokoło dzieje się dużo i szybko.

kobieta w ciele ada stolarczyk mlodzikova-34W trakcie dwóch dni spotkają się Kobiety, które decydują się na to by spotkać siebie W PRAWDZIE. o sobie i swoich kłamstwach! W bezpiecznym gronie, na łonie natury będziemy budować nowe połączenia neuronalne dla poczucia Piękna, dla wolności, mocarności i władzy. Wgląd w dotychczasowe uwarunkowania, pozwala budować polaryzację, czyli przeciwległy biegun. Dając nam WYBÓR. Bez integracji obu stron, zostajemy skazane tkwić w tym, co znamy dłużej, bo ciało uznaje to za bezpieczne- nawet jeśli nie służy, a nawet jest toksyczne np. budowanie relacji w oparciu o manipulacje. Dotknięcie przeciwległego bieguna uwalnia z bycia “jakąś”, przynosi nowy zasób i daje wieszcze poczucie sprawczości. Będziemy doświadczać jak z Kobiety, która nieustannie „musi” być w roli, zacząć funkcjonować jako Kobieta, która czuje sercem i wyraża. Ufa sobie i własnej intuicji. Celebruje życie!


Autorski warsztat dla kobiet zawiera w sobie pracę z ciałem w oparciu o ćwiczenia A.Lowena, Gestalt  oraz elementy Tantry

Gdy spotykam się z kobietami czuję jak nasze serca łączą się w otwieraniu na łagodność dla samych siebie. Bez poczucia winy i spełniania oczekiwań (poświęcania się) . Jak obecność kobiety dla kobiety jest ważna, gdy jako dziewczynka nie doświadczyła ciepłej, matczynej czułości i obecności.  Nasze piękne świątynie(ciała) ponownie otwierają się na bliskość w relacjach, na dotyk, na przyjemność płynącą ze spontaniczności i lekkości bycia.

Inwestycja: 330 PLN + pobyt 170zł

Zarezerwuj miejsce 14-15 sierpnia 2021

zapisz się wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl

Zobacz jak wyglądają Warsztaty.


Prowadzenie:


kobieta-w-ciele-ada-stolarczyk-mlodzikova-33-200x300Ada Stolarczyk 
– Terapeutka pracy z ciałem, , terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej, provider TRE.  Jedna z kilkunastu w Polsce nauczycieli malowanie intuicyjnego – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału.

Spotyka się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do swojego centrum. Przy pomocy pracy z podświadomością i tkwiącymi w nas przekonaniami, pomaga zobaczyć schematy, które kierują naszym życiem, a gdy jest taka gotowość pomaga je zmienić. Poprzez pracę z ciałem w czasie relaksacji połączonej z wizualizacją, pomaga w dotarciu do swoich potrzeb i pragnień wewnętrznego dziecka. Poprzez taniec, psychodramę i lowenowską pracę z ciałem pomaga w doświadczaniu siebie poprzez własną fizyczność. Bo w życiu chodzi o to by doświadczać!

default image

Byłam po raz pierwszy w życiu traktowana jak „kruchy puszek”, z troskliwością i delikatnością. Ada w radosnym oczekiwaniu i entuzjastycznie reagowała na każdy przejaw boskości w człowieku. Byłam w dobrych rękach. Czuję ,że to początek czegoś wielkiego…

Basia 27 marca 2016

Zarezerwuj miejsce

14-15 sierpnia 2021

wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl

Inwestycja: 330 PLN + pobyt 170zł

Warunkiem rezerwacji jest rejestracja online oraz opłacenie zaliczki 170 zł za warsztat

Opis edycji letniej : PO PROSTU BYĆ

Przeżywamy Życie bardzo różnie. Czasami potrzebuje zostać ze wszystkim sama, a czasami potrzebuje powiedzieć wszystkim dookoła co się u mnie dzieje. Czasami potrzebuje usłyszeć dobre słowo od kogoś z zewnątrz, a czasami te słowa mnie rozpraszają i wprowadzają w jeszcze większe zagubienie.

Dotarliśmy do punktu zwrotnego. Z pogoni za celami, pieniędzmi, osiągnięciem czegoś w Świecie, do spowolnienia, które pokazało nam wartości, za którymi najbardziej tęsknimy, a przez ten czas dążeń, zupełnie straciliśmy z tym kontakt.

Do czasów, w którym mogę po prostu przyjść do znajomej na herbatę, bez potrzeby umawiania się z nią dwa tygodnie wcześniej, szukając jakiejś “luki” w kalendarzu. Do momentu, w którym nie zrealizowanie się w pracy w 100% nie spowodowało końca Świata. Odpuszczamy i robimy coraz więcej miejsca na bliskość i bycie.

Łatwo się mówi o tych tęsknotach, ale okazuje się, że czasami sięganie po nie i przyjmowanie ich, zaspakajanie swoich najgłębszych potrzeb przychodzi nam o wiele trudniej niż znane i jakże kultywowane w naszej cywilizacji – przekraczanie siebie.

Letnia edycja “Kobiety w Ciele” 15-16 sierpnia ( Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny ;)) to czas na oswajanie BYCIA, czas przyjmowania i słuchania tych najgłębszych tęsknot. To szanowanie swoich granic i inspirowanie się w tym, jak dbać o siebie i co to znaczy w praktyce. W kobiecym, czułym i nieśpiesznym rytmie będziemy w ciągłej wymianie ruchu, słów, energii, ciepła.

Rozpalimy ogień naszych największych potencjałów! Podzielę się z wami szamańską ścieżką rozmawiania z ogniem. Relacją jaką można nawiązać z tym żywiołem.

ŚWIĘTO KOBIECOŚCI

Będziemy skąpane w kobiecym, siostrzanym, bliskim. Bez względu na to czy będziesz ze smutkiem, ekstazą, szaleństwem w oczach, czy ogromną rozterką, znajdziesz swoje miejsce w śród innych kobiet. Ich ciepło, mądrość, doświadczenie, siła, słabość i OBECNOŚĆ, są jak balsam na wszystkie te miejsca w Tobie, które kiedyś zostały ocenione, czy odrzucone przez innych lub Ciebie samą.

Nie zabraknie oczywiście ZABAWY, tańca i śpiewu, ruchu, dotyku i energetyzujących praktyk, jak i pysznego, zdrowego vege jedzonka.

Ten wyjątkowy weekend to Święto Kobiecości – celebracja i ładowanie akumulatorów.  i – popatrzymy wspólnie na temat BYCIA

Data: 15-16 sierpnia 2021
Miejsce: Zagościniec pod Warszawą, ul. Armii Krajowej 44F
Koszt: 330 zł + 170 zł nocleg i jedzenie

Zalecenia:
– przyjedź i czerp to, co akurat jest Ci potrzebne.

Do zobaczenia
Piękne, Mądre Kobiety

Zabierz ze sobą:
 • wygodny i luźny strój,
 • klapki /grube skarpety do chodzenia po domu,
 • pareo
 • DŁUGĄ SUKIENKĘ
Miejsce:

Zagościniec pod Warszawą,  ul. Armii Krajowej 44F,

Zapisy:

By się zapisać wyślij mail na ada@wysokiewibracje.pl

Poczytaj więcej – Moc Kobiety

Podobne wibracje

Top