Lekko w ciele, lżej w życiu

Nasze ciało zawiera w sobie mapę emocjonalną całego życia. Dotarcie do miejsca/napięcia, w którym tkwi uwięziona emocja, a wraz z nią cała historia pozwala na uwolnienie się od przeszłości, a co za tym idzie nawyku lub schematu postępowania, który był destrukcyjnym lub dyskomfortowym, blokującym lub odgradzającym od poczucia bycia autentycznym i zgodnym ze sobą.

LEKKO W CIELE, LŻEJ W ŻYCIU- emocje i historie zapisane w ciele
 • Chcesz ruszyć z miejsca ?
 • Potrzebujesz na nowo ożywić swoje życie ?
 • Chcesz budować relacje, w których jest miejsce na bliskość i poczucie bezpieczeństwa?
 • Chcesz poznać swoją naturalną siłę i nauczyć się z niej korzystać?
 • Chcesz zaeksperymentować ze sobą dzikim i nieposkromionym?
Lekko w ciele, lżej w życiu to dwudniowy warsztat pracy z ciałem, emocjami i przekonaniami.
W trakcie warsztatu będziemy:
 • Przyjrzymy się własnym mechanizmom obronnym, które nie pozwalają nam w pełni wyrażać się.
 • Puścimy napięcia w ciałach.
 • Poprzez psychodramę i pracę z ciałem będziemy poznawać miejsca, w których zapisana jest zdolność swobody, radości i ekspresja
 • Zbudujemy dostęp do własnych potrzeb i poznamy narzędzia do sięgania po nie bez poczucia winy lub potrzeby “oddania”.
 • Poznamy własne potrzeby, które niewyrażane w relacjach, powodują ich rozpad lub toksyczność, tak by przywrócić możliwość budowania zdrowych relacji
 • Znajdziemy poczucie bycia ważnym bez wiecznego starania się by być “lepszym”.
Czy wiecie że:
 • Do stłumienia emocji potrzeba o wiele więcej energii niż do ich wyrażenia, dlatego tak często opadamy z sił, często chorujemy i odczuwają permanentne zmęczenie
 • Większość konfliktów pojawia się nie między dwojgiem ludzi, a między osobą i jej historią, którą druga osoba uruchamia nieświadomym zachowaniem. Docierając do własnej historii uwalniasz się od projekcji i masz szansę na budowanie relacji w  oparciu o to, co jest, a nie o swoją przeszłość.
 • Blokowanie własnej niepowtarzalności, ekspresji, indywidualności powoduje stres, spłycony oddech i nerwobóle, migreny, problemy pokarmowe

Dzięki warsztatom poczujecie się na nowo spójni z własnym ciałem i myślami. Będziecie ponownie osobami które mają łatwość w wyrażaniu swojej indywidualności i wyjątkowości.

Cena: 500 zł brutto

Być ze sobą i czuć się dobrze może osoba, która jest spójna – z własnym ciałem i myślami. Która ma łatwość w wyrażaniu swojej indywidualności i wyjątkowości. Jednak bardzo często doświadczamy w życiu sytuacji, które blokują naszą ekspresję, spychając z “własnych torów”, powodując , że zaczynamy się dostosowywać, starać jeszcze bardziej, dążyć do bycia kimś- kim wcale się nie czujemy – ale na jakimś poziomie jest to jedyna możliwa forma “przetrwania” w świecie.
Dwudniowy warsztat pracy z ciałem, emocjami i przekonaniami. Będziemy przyglądać się własnym mechanizmom obronnym, które nie pozwalają nam w pełni wyrażać się. Przy pomocy medytacji dynamicznej puścimy napięcia w ciałach. Poprzez psychodramę i pracę z ciałem będziemy poznawać miejsca, w których zapisana jest Twoja historia powodująca, że w pewnym fragmencie życia zablokowana została płynność, swoboda, radość, ekspresja -zdolność do pełnego wyrażania się, poczucia bycia ważnym, możliwość widzenia siebie takim jakim się jest, a nie ciągła próba starania się być “lepszym”.

Zarezerwuj miejsce  26-27 października 2019

Rejestracja zakończona

 Posłuchajcie uczestników moich warsztatów

Prowadzenie:

kobieta-w-ciele-ada-stolarczyk-mlodzikova-33-200x300

Nazywam się Ada Stolarczyk. Jestem trenerką rozwoju osobistego, terapeutką pracy z ciałem,providerką TRE,  terapeutką terapii czaszkowo-krzyżowej, moją specjalizacją jest praca z redukcją napięć i stresu w ciele, czyli powracanie do żywotności ciała i pełni zdrowia.  Jako pasjonatka jestem jedną z kilkunastu w Polsce nauczycieli malowania intuicyjnego- Vedic Art – twórczej metody odkrywania swojej siły. Wydałam płytę terapeutyczną “Twoje ciało zna odpowiedź” relaksacje z wizualizacjami.

Spotykam się z ludźmi by towarzyszyć im w docieraniu do swojego centrum. Poprzez pracę z pamięcią komórkową ciała i tkwiącymi w człowieku przekonaniami, można zobaczyć schematy, które kierują naszym życiem, a gdy zostana zauważone i nazwane- można je zmienić, wprowadzając nową jakość do swojego życia.

Redukcja stresu i nagromadzonych napięć w ciele przywraca mu żywotność, dając permanentne poczucie lekkości i wewnętrznej radości.

 

default image

Jeżeli jesteś osobą, która żyje w swoim życiu w głowie, a reszta jest obszarem nieodwiedzanym- te warsztaty mogą to zmienić. Lęk z poziomu głowy jest groźny i blokujący, gdy zejdzie się do serca staje się częścią ciebie i zaczyna się wspólna droga.

A 26 marca 2016

Zarezerwuj miejsce

26-27 października 2019

Rejestracja zakończona

Cena: 500 zł brutto

Warunkiem rezerwacji jest rejestracja online opłata zaliczki 100 zł za warsztat na konto Fundacji mBank 37 1140 2004 0000 3302 7822 6202, w tytule wpisując: “NA CELE STATUTOWE ,swoje imię i nazwisko, lekko w ciele.

.

Miejsce:

Dobry Dom, ul. Kminkowa 45, Gdynia- Kossakowo

Godziny:
 • sobota godz. 10-17 z przerwą na obiad,
 • niedziela godz. 9 -16 z przerwą na obiad

W cenie kawa, herbata, woda, słodki poczęstunek.

Możliwość zamówienia obiadu wegetariańskiego na miejscu (zupa+ drugie danie) – 30zł

Dołącz do grupy jeśli masz ochotę zaprosić więcej ekspersji do swojego życia-  po to by naprawdę zacząć czuć się lepiej z samym sobą, a co za tym idzie z innymi! Z poczuciem wewnętrznego spokoju.

Podobne wibracje

Top