BOSKIE CIAŁO – MALOWANE CIAŁEM

Wolność zaczyna się od poczucia, że mogę wszystko. Od uwolnienia się od strachu przed oceną. Wraz ze zgodą na swoją indywidualność i szaleństwo, odzyskujemy swoją wewnętrzną mądrość (Szamankę) , która wbrew opinii innych, robi swoje. Robi to, co to daje jej radość i spełnienie

Zapraszam wszystkie kobiety
na warsztaty odzyskiwania poczucia wolności w ciele !

WARSZTAT RÓWNIEŻ DLA MAM Z PEŁNOLETNIMI CÓRKAMI

Mocno transformująca technika uwalniania ciała, to przygoda na łonie natury. 4 dni w naturze, w lesie, na łąkach, w otoczeniu kobiet, które myślą podobnie, karmiąc się ekologiczną wegetariańską kuchnią, tańcząc, malując i będąc we własnym procesie odzyskiwania wolności …
W czasie warsztatów BOSKIEGO CIAŁA – będziemy budziły naszą kobiecą energię. Uczuły się delikatności i dróg do dbania o siebie. Odzyskiwały moc i piękno. Powracały do źródeł wiary w siebie, zaufania do własnych odczuć i nabierały odwagi do kroczenia własną ścieżką. Bycia tam, gdzie potrzebuje Cię Twoje kobiece spełnienie, a nie powinność.

Tym razem również w energii Regeneracji, dbania o odpoczynek, słodkie wspólne rozkoszowanie się kolorami, ciałem, pięknem !

KREACJA 

Nasze ciało zawiera w sobie mapę emocjonalną całego życia. Tam zapisane są pierwsze reakcje otoczenia na nasze wyrażanie siebie i własnej emocjonalności. Jeśli jako dziecko dorastałaś w środowisku, w którym nie było miejsca na Twoją kreatywność i wolność. Dziś możesz się borykać z trudnościami w podejmowaniu decyzji, wewnętrzymi konfliktami i słabym zaufaniem do własnej intuicji. 

A przecież jesteś stworzona do Kreacji. Kobieca energia to żywioł wody, chaosu, z którego rodzi się Świat, przepływu, poddania, lekkości, ale też energia Księżycowa, cienia i stagnacji. Autoregulacja, którą są warsztaty daje kontakt i dostęp do wystkich aspektów Ciebie – Piękna, Mądra Kobieto!

Dosyć często dzieje się tak, że niewyrażanie się na zewnątrz, brak dostępu do dzielenia się swoimi darami, zatrzymuje  przepływ energii powodując silne reakcje autoagresji- objadanie się, otyłość, nadużywanie alkoholu, papierosów, sexu, alergie i choroby autoimmunologiczne, depresje lub silne huśtwaki nastroju.

Zdrowe, zbalansowane ciało to takie, którego potrzeby i talenty nie są zagłuszane. Powracamy do słuchania własnych potrzeb i pielęgnowania darów ,oswajania się tym, że są ważne. Że Ty jesteś ważna.

Malowane ciałem, to głęboka praca sięgająca najgłębszych wzorców i przywracająca tzw. stan wzorcowy ciała. Stan żywotności i przepływu, dający poczucie sprawczości we własnym życiu.

Powracamy do ekstatyczności, fascynacji i soczystości. Budzimy zmysły i intuicję. Wzmacniamy te aspekty, które tęsknią za kreacją i przepływem – wnosimy to, najpierw na ciała i płótna, tak by móc te oswojone jakości przejawiać też w życiu codziennym. To oddanie czci swojej boskości. Boskiego ciała!

To jest program, a co Ty z tego wyniesiesz, to już nikt z nas nie wie 🙂 Jednak rok po roku widzę, że te Kobiece spotkania to wulkan inspiracji dla każdej z nas tam, gdzie aktualnie potrzeba rozbudzenia, czy regulacji, a w tegorocznym temacie przewodnim…r e g e n e r a c j i

 Autorski program Ady Stolarczyk ( Wysokie Wibracje/Wyprawy Przemian) Cała metodologia pracy oparta jest na Vedyjskiej mądrości, oraz pamięci komórkowej ciała. W czasie 4 dni rozluźnimy ciała, zregenerujemy je, odżywimy i zbalansujemy. Stosować będziemy body art therapy, TRE®, kobiece kręgi, śpiew, taniec, prace metaforą, oraz sztukę świadomego życia.


To spotkanie jest dla Ciebie :

  • Jeśli zapomniałaś już jak to jest płynąć i słuchać głosu własnej intuicji (ufać sobie)
  • Jeśli w ferworze życia, zapomniałaś o dbaniu o siebie
  • Jeśli czujesz, że czas na energetyczne BHP
  • Jeśli masz ochotę na powrót do nieskrępowanej zabawy i radości
  • Jeśli pragniesz powrócić do czucia się dobrze sama ze sobą ( w swoim ciele)
  • Jeśli pragniesz zrobić w swoim życiu miejsce na relację, w której będziesz czuła się spełniona
  • Jeśli jesteś na rozstaju dróg i czujesz, że robisz w życiu to, czego nie chcesz i potrzebujesz poczuć, co jest tak naprawdę Twoje
  • Jeśli chcesz wzmocnić relację z własną córką
  • Jeśli chcesz być Mamą i pragniesz wejść w macierzyństwo mając silne zaplecze uzdorwionych relacji z kobietami ze swojego rodu.

Prowadząca:

Ada Stolarczyk – Właścicielka firmy Wysokie Wibracje. Terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Jedna z kilkunastu w Polsce nauczycieli Vedic Art – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału poprzez malowanie intuicyjne. Stażystka Psychoterapii Gestalt. Spotyka się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do swojego centrum. Przy pomocy pracy z podświadomością i tkwiącymi w nas przekonaniami, pomaga zobaczyć schematy, które kierują naszym życiem, a gdy jest taka gotowość pomaga je zmienić. Poprzez pracę z ciałem w czasie relaksacji połączonej z wizualizacją, pomaga w dotarciu do swoich potrzeb i pragnień wewnętrznego dziecka. Poprzez taniec, psychodramę i lowenowską pracę z ciałem pomaga w doświadczaniu siebie poprzez własną fizyczność. Bo w życiu chodzi o to by doświadczać!

Ludzie to nasze lustra – nauczmy się relacji, dzięki którym będziemy wzrastać dzień po dniu. Nauczmy się siebie.

Asysta:

Dorota Moskala – Absolwentka studiów podyplomowych z psychologii rozwoju osobistego i zawodowego, w trakcie szkolenia z terapii czaszkowo-krzyżowej i stażu tantrycznego dla par. Miłośniczka porozumienia bez przemocy i autentycznego kontaktu, z głęboką wiarą w tkwiące w każdym z nas dobro. Pracując jednocześnie nadal w swoim ścisłym zawodzie, czuje zew zmiany i chce się uczyć i rozwijać w obszarze głębokiej pracy z drugim człowiekiem.

Zarezerwuj miejsce

Termin w przygotowaniu 🙂

zapisz się : ada@wysokiewibracje.pl

Wyjątkowe miejsce w Kotlinie Kłodzkiej “Trzy Źródla”,

dzikie, z ogromem przestrzeni, zielone

GALERIA OBIEKTU ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ ( kliknij w obrazek)

Termin: czerwiec 2023
Miejsce: Trzy Źródła, Długopole Górna 7A

https://www.facebook.com/siedliskotrzyzrodla/

Cena warsztatu:

750zł + materiały 200 zł +pobyt  z pełnym wyżywieniem (130 ZŁ/DOBA, czyli 480 zł cały pobyt) do 22 maja, po 22 maja cena 850zł + materiały + pobyt

ZAPISY: ada@wysokiewibracje.pl
Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki 350zł na konto Wysokie Wibracje Nr. Konta mBank 32 1140 2004 0000 3702 8064 4791 w tytule wpisując “szkolenie edukacyjne BC, imię i nazwisko”

Zaczynamy w środę o g.17.00 obiadokolacją, warsztat zaczynamy o 19.00,

kończymy w niedzielę ok 13.00 obiadem,

Zobacz zdjęcia z warsztatu

Zapraszam wszystkie kobiety, które czują zew Natury!

Podobne wibracje

Top