Mapa Marzeń w Ciele – KRAKÓW

Czyli jak przejść od wyobrażeń na temat życia do kontaktu z tym, co jest.

Mapa Marzeń jest metodą pracy z ciałem i podświadomymi przekonaniami,  tak by zobaczyć wewnętrzne konflikty, których nie widzenie zabiera życiową energię. Poprzez dopuszczenie ich do świadomości uwalniamy się z konfliktu a co za tym idzie wracamy do żywotności ciała”

Według holistycznej teorii człowieka, składamy się z czterech sfer: ciała, duszy, emocji i umysłu. W trakcie tworzenia mapy marzeń ważne jest by wyznaczone sobie cele były zgodne z każdą z tych sfer. Miejmy świadomość, że kiedy zamierzamy coś robić, ważne jest to co o tym myślę (umysł) czy jest to zgodne z moją intuicją (dusza) i jak się z tym czuję (emocje/ciało). Jeśl wszystkie sfery reagują na cel pozytywnie, wówczas możemy przystąpić do działania.

W czasie warsztatu poprzyglądamy się swoim marzeniom, tak by zamienić w cele, tylko te, które niosą za sobą wartości jakich naprawdę potrzebujesz i które są zgodne z Tobą, a nie oczekiwaniami jakie stawiają Ci inni, lub sam sobie je stawiasz.

Mapa Marzeń jest znanym i powszechnie stosowanym narzędziem w psychologii do stawiania i realizacji swoich celów, jest to taka wizualna afirmacja, która oddziałuje na naszą podświadomość. Wykonuje się ją jako marzenia/cele na dany okres lub całe życie.

“Warsztat ten przeznaczony jest dla osób, które chcą zacząć wkładać miej walki i wysiłku w boju o dobre życie i są gotowi przejść na tryb, gdy życie płynie, a ty razem z nim.” Ada Stolarczyk

Zapraszam jeśli chcesz:

– Zweryfikować swoje pragnienia
– Nazwać swoje cele
– Poznać metodę pracy z przekonaniami
– Zaprosić prostotę do życia
A Jeśli nie wiesz czego chcesz- tutaj masz okazję to wydobyć i nadać kierunek dla swoich działań
– Zacząć być uczestnikiem swojego życia

Zarezerwuj miejsce i wejdź w 2020r. z większą dawką dobra dla samego siebie

Data:
11.01.2020 (sobota)
Godziny: 09:00 – 16:30
Miejsce: Ogrody Harmonii na ul. Stanisława Przybyszewskiego 13, Kraków
Cena: 280zł

Zapisy: ada@wysokiewibracje.pl

Jak wygląda warsztat Mapa Marzeń:

Pierwsza część to teoria. Przedstawię jak wygląda schemat budowania Mapy Marzeń, które części odpowiadają części świadomej, a które nieświadomej i jak działamy w codzienności w oparciu o te jakości. Jak i po czym (w ciele) rozpoznać kiedy działamy nieświadomie, a kiedy świadomie. Jak wyłapywać wewnętrzne niespójności. Jak sobie radzić z nadmiarem myśli itp.

UWAGA: możesz przyjść z wyklejoną już mapą, w całości lub częściowo, lub z gotowymi obrazami, które czujesz, że mają być na Twojej mapie.

Druga część to tworzenie Mapy marzeń, czyli wybieranie obrazów, symboli, napisów z gazet, które przyniesiecie. Przyklejanie je w odpowiednio wybrane przez was (świadomie) miejsca. Czyli wyklejanie 🙂

Trzecia część to praca z ciałem. Gdzie patrząc na swoją mapę marzeń będziesz mógł weryfikować to, co na obrazku, to co w twoich przekonaniach z tym, co w twoim ciele. Dzięki tej praktyce, staniesz się bardziej świadomy tego, czego naprawdę chcesz, za czym tęsknisz i sprawdzisz czy marzenia, nie są ucieczką, a realnym ruchem do tej jakości, za którą tęsknisz. By móc nadać kierunek myślom i energii do kreacji w kierunku, który jest spójny z Twoim byciem na Ziemi.

Zapraszam z całego serca!

Prowadząca :
Ada Stolarczyk – Terapeutka pracy z ciałem, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Jedna z kilkunastu w Polsce nauczycieli Vedic Art – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału poprzez malowanie intuicyjne. Provider TRE.  Spotyka się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do czucia ciała i emocji w nim. Założycielka Fundacji Wyprawy Przemian z ramienia której organizuje wyprawy połączone z rozwojem osobistym ( Bali, Gwatemala, Nepal, Rejs po Chorwacji).

CO ZABRAĆ:
– wygodny strój
– wodę w zakręcanym kubku/butelce
– kolorowe gazety/ czasopisma
– nożyczki

NA MIEJSCU:
– narzędzia do pracy z ciałem i przekonaniami
– kawa, herbata, poczęstunek
– kartony do wyklejania mapy
– taśmy klejące i kleje
– opieka prowadzącej
– dawka obecności i wspólnego bycia
– dobra muzyka w tle

Zapisy:
ada@wysokiewibracje.pl

Informacje:
kom. 660 79 41 28

Podobne wibracje

Top