Mapa Marzeń w Ciele – KRAKÓW

Czyli jak przejść od wyobrażeń na temat życia do kontaktu z tym, co jest.

Mapa Marzeń jest metodą pracy z ciałem i podświadomymi przekonaniami,  tak by zobaczyć wewnętrzne konflikty, których nie widzenie zabiera życiową energię. Poprzez dopuszczenie ich do świadomości uwalniamy się z konfliktu a co za tym idzie wracamy do żywotności ciała”

Mamy za sobą wyjątkowy rok. Pełen wydarzeń, które w pośredni lub bezpośredni sposób pozbawiły nas iluzji planowania lub jakiejkolwiek przewidywalności. Coś w czym ulokowaliśmy jako gatunek ludzki swoje poczucie bezpieczeństwa zostało zabrane. Gdzie w takim razie i na czym można budować niezbędne do życia każdej jednostki poczucie bezpieczeństwa skoro nie możemy już opierać go o Świat zewnętrzny?

Jak wiecie, przed nami kolejny czas intensywnej pracy wewnętrznej, by końcowo uzyskać wolność od wszelkich iluzji i definicji, które zniewalały nasz system religijny, kulturowy i polityczny. Tworząc tym samym nowy ustrój, w którym władza oparta jest na Prawdzie i wzajemności.

To wymaga od nas Świadomości tego Kim Jestem i w jaki sposób mogę być SOBĄ, bo to największy zasób jaki możesz podarować innym. Z tego miejsca możesz rozpocząć KREACJĘ.

Musimy wiedzieć, że nie jest to możliwe w pojedynkę! Weszliśmy w czas, w którym to właśnie grupa ma moc uzdrawiania i regulacji – dostrajania. Dlatego tak ważne jest przebywanie wśród osób, które noszą w sercu podobne wartości i czyste intencje! Tak ważne jest spotykanie się i wspólne spędzanie czasu.

Tegoroczna Mapa Marzeń jest wyjątkowa, bo nie będzie już na niej pracy z obrazami, wycinaniem z gazet. Całość będzie w oparciu o ciało, jego stan fizyczny i energetyczny. Oraz swój własny obraz mentalny. 

W zeszłym roku pracowaliśmy tylko nad INTENCJĄ, jednym słowem, które miało nas prowadzić przez 2020! Po połączeniu się ze swoim “po co”, łatwiej było przejść to, co było/jest. Teraz klaruje mi się co może okazać się wspierające, mogę teraz temu z a u f a ć i zaprosić Was do wspólnego w tym.


INSPIRACJA:

„Bardzo rzadko zdarza się, aby ludzie dostosowywali się do swojej prawdziwej mocy, ponieważ wydaje im się nielogiczne, że istnieje siła w odprężeniu, w odpuszczaniu, w miłości, lub w radości, lub Błogośći.

Większość ludzi nie rozumie, że ich prawdziwą siłą jest uwolnienie oporu, który jest jedyną przeszkodą dla ich prawdziwej władzy.

Większość ludzi nie oczekuje, że ich droga do ogromnej obfitości będzie łatwą drogą radości i miłości.

Nauczono ich, że walka, próby i ofiary są wymaganiami, które muszą zostać spełnione, zanim ktoś będzie mógł osiągnąć nagrodę w postaci wielkiej obfitości.

Większość nie rozumie, że sama walka, w którą są zaangażowani – w pogoni za sukcesem i zyskiem – w rzeczywistości działa przeciwko nim.

Nauczono was wierzyć w tak wiele rzeczy, które są sprzeczne z potężnymi Prawami Wszechświata, że trudno jest wam myśleć poważnie samodzielnie. I dlatego przedstawiamy tę ścieżkę o znacznie mniejszym oporze.

Chcemy zobaczyć, jak oddychasz zamiast próbować, relaksować się zamiast wysilać, uśmiechać się zamiast walczyć, być zamiast działać.

Twoja prawdziwa moc jest dostępna tylko z twojego wiru. “

Abraham pastedGraphic.png Bańka światła

Poniżej opis samego narzędzia:

Według holistycznej teorii człowieka, składamy się z czterech sfer: ciała, duszy, emocji i umysłu. W trakcie tworzenia mapy marzeń ważne jest by wyznaczone sobie cele były zgodne z każdą z tych sfer. Miejmy świadomość, że kiedy zamierzamy coś robić, ważne jest to co o tym myślę (umysł) czy jest to zgodne z moją intuicją (dusza) i jak się z tym czuję (emocje/ciało). Jeśl wszystkie sfery reagują na cel pozytywnie, wówczas możemy przystąpić do działania.

W czasie warsztatu poprzyglądamy się swoim zapisom na poziomie ciała i emocji, które były sklejone z tym, czego chcesz.  Np. możesz chcieć spełnionej relacji, ale twoje ciało zapamiętało, że relacja= odrzucenie, więc Twoja podświadomość, nie jest tym zainteresowana. Poświęcisz cały dzień na to, by stworzyć nowe ścieżki neuronalne i wzorce mięśniowe oraz mentalne obrazy z jakościami za jakimi tęsknisz.

I będzie to stworzenie nowych wzorców, pamiętaj, że do Ciebie będzie należała ich dalsza pielęgnacja i to Ty będziesz musiał wkładać ważność w to by utrzymać nowe jakości.

“Warsztat ten przeznaczony jest dla osób, które chcą zacząć wkładać miej walki i wysiłku w boju o dobre życie i są gotowi przejść na tryb, gdy życie płynie, a ty razem z nim.” Ada Stolarczyk

Zapraszam jeśli chcesz:

  • wziąć w tym udział : )

– Ustawić dla siebie Latarnie – wskazać miejsce dla Twojej podświadomości jak chcesz żyć
– dostroić się do wibracji obfitości – zredefiniować ją na nowo
– Zacząć rozpoznawać PRAWDĘ
– Zaprosić Kreację do życia
– Zacząć być uczestnikiem swojego życia

A Jeśli nie wiesz czego chcesz- tutaj masz okazję to wydobyć i nadać kierunek dla swoich działań

Zarezerwuj miejsce i wejdź w 2021r. z większą dawką dobra dla samego siebie i ŚWIADOMOŚCIĄ zmian do jakich niejako zmusił nas 2020r.

Data:
09.01.2020 (sobota)
Godziny: 10:00 – 17:30
Miejsce: Ogrody Harmonii, ul.Przybyszewskiego 13,  III piętro, Kraków
Cena: 300zł

Zapisy: ada@wysokiewibracje.pl

By potwierdzić swoje uczestnictwo należy wpłacić  200zł na konto Wysokie Wibracje Nr. Konta mBank 32 1140 2004 0000 3702 8064 4791, w tytule wpisując ” Mapa marzeń w ciele , swoje imię i nazwisko”

Jak wygląda warsztat Mapa Marzeń w ciele:

Jest to warsztat w oparciu o ciało i ruch. Świadomy ruch. Oddech, uważności, pracę z wewnętrznym potencjałem. Zawiera w sobie prace grupową, indywidualną jak i pracę w parach.

Prowadząca :
Ada Stolarczyk – Terapeutka pracy z ciałem, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Jedna z kilkunastu w Polsce nauczycieli Vedic Art – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału poprzez malowanie intuicyjne. Provider TRE.  Spotyka się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do czucia ciała i emocji w nim. Założycielka Fundacji Wyprawy Przemian z ramienia której organizuje wyprawy połączone z rozwojem osobistym ( Bali, Gwatemala, Nepal, Rejs po Chorwacji).

CO ZABRAĆ:
– wygodny strój
– wodę w zakręcanym kubku/butelce

NA MIEJSCU:

  • TANIEC
    – narzędzia do pracy z ciałem i przekonaniami
    – kawa, herbata, poczęstunek
    – dawka obecności i wspólnego bycia
    – dobra muzyka

Zapisy:
ada@wysokiewibracje.pl

Informacje:
kom. 660 79 41 28

Podobne wibracje

Top