Mapa Marzeń w ciele i umyśle

Czyli jak przejść od ciągłego uciekania do świadomego procesu kreacji.

Mapa Marzeń jest metodą pracy z ciałem i podświadomymi przekonaniami, oraz własną energią,  tak by zobaczyć wewnętrzne konflikty, których nie widzenie zabiera życiową energię. Poprzez dopuszczenie ich do świadomości uwalniamy się z konfliktu a co za tym idzie wracamy do żywotności ciała. Wtedy możemy przywrócić sobie przepływ, by finalnie nauczyć się kontrolować własną energią”

Kreatorem możemy nazwać kogoś, kto po pierwsze jest świadomy swoich myśli, a po drugie wie, jak zarządzać swoją energią. Bo wcale nie chodzi tu o kreacje swojego wymarzonego domu, czy samochodu. Chodzi o stworzenie w swojej głownie przyjaznego miejsca do życia, umiejętność stworzenia dialogu, którym ,od walki można z lekkością przejść do przebudowy przekonań i budowania mostów do tych jakości w życiu, które są nowe lub nieoswojone.

Materia przyjdzie wraz z Twoim wewnętrznym dobrostanem. Będziemy tworzyć przestrzeń wzajemnej inspiracji, ruchu i przepływu Będziemy zaglądać do przestrzeni wartości i mocarności, by móc jeszcze świadomiej połączyć się z tymi przestrzeniami i jakościami w sobie.

A co za tym idzie, tworzyć relacje, w których czuje się dobrze, lekko i mam ochotę stwarzać piękne rzeczy RAZEM. To przychodzi naturalnie.

Poczucie winy, lęk i strach przed odrzuceniem blokowały do tej pory wyrażanie siebie i swoich potrzeb, ba, czasami nawet nie wiedzieliśmy, że w konkretnych sytuacjach można mieć potrzebę – nauczyliśmy się reagować na pewne sytuacje nawykowo. Czyli tak jak kiedyś, mechanizmami obronnymi, które pozwoliły nam przetrwać do dziś.

Dlatego będziemy witać je i nazywać, by móc uznać ich mocarność, a co za tym idzie swoją własną Prawdę. I przekłuć te energię, którą do tej pory używaliśmy do utrzymywania oporu, na energię kreacji i wyrażania siebie.

To wymaga od nas Świadomości tego Kim Jestem i w jaki sposób mogę być SOBĄ, bo to największy zasób jaki możesz podarować innym. Z tego miejsca możemy rozpocząć KREACJĘ.

Moje doświadczenie pokazuje mi, że  nie jest to możliwe w pojedynkę! Weszliśmy w czas, w którym to właśnie grupa ma moc wzmacniania i regulacji – dostrajania. Dlatego tak ważne jest przebywanie wśród osób, które noszą w sercu podobne wartości i czyste intencje! Tak ważne jest spotykanie się i wspólne spędzanie czasu.

Tegoroczna Mapa Marzeń jest wyjątkowa, będzie na niej praca z obrazami,  w oparciu o ciało, jego stan fizyczny i energetyczny, oraz swój własny obraz mentalny. 

W zeszłym roku pracowaliśmy nad INTENCJĄ, jednym słowem, które miało nas prowadzić przez 2021! Po połączeniu się ze swoim “po co”, łatwiej było przejść to, co było/jest. W tym roku, przejdziemy swoisty rytuał witania Swojego Wewnętrznego Mistrza.


INSPIRACJA:

„Bardzo rzadko zdarza się, aby ludzie dostosowywali się do swojej prawdziwej mocy, ponieważ wydaje im się nielogiczne, że istnieje siła w odprężeniu, w odpuszczaniu, w miłości, lub w radości, lub Błogośći.

Większość ludzi nie rozumie, że ich prawdziwą siłą jest uwolnienie oporu, który jest jedyną przeszkodą dla ich prawdziwej władzy.

Większość ludzi nie oczekuje, że ich droga do ogromnej obfitości będzie łatwą drogą radości i miłości.

Nauczono ich, że walka, próby i ofiary są wymaganiami, które muszą zostać spełnione, zanim ktoś będzie mógł osiągnąć nagrodę w postaci wielkiej obfitości.

Większość nie rozumie, że sama walka, w którą są zaangażowani – w pogoni za sukcesem i zyskiem – w rzeczywistości działa przeciwko nim.

Nauczono was wierzyć w tak wiele rzeczy, które są sprzeczne z potężnymi Prawami Wszechświata, że trudno jest wam myśleć poważnie samodzielnie. I dlatego przedstawiamy tę ścieżkę o znacznie mniejszym oporze.

Chcemy zobaczyć, jak oddychasz zamiast próbować, relaksować się zamiast wysilać, uśmiechać się zamiast walczyć, być zamiast działać.

Twoja prawdziwa moc jest dostępna tylko z twojego wiru. “

Abraham pastedGraphic.png Bańka światła

Poniżej opis samego narzędzia:

Według holistycznej teorii człowieka, składamy się z czterech sfer: ciała, duszy, emocji i umysłu. W trakcie tworzenia mapy marzeń ważne jest by wyznaczone sobie cele były zgodne z każdą z tych sfer. Miejmy świadomość, że kiedy zamierzamy coś robić, ważne jest to co o tym myślę (umysł) czy jest to zgodne z moją intuicją (dusza) i jak się z tym czuję (emocje/ciało). Jeśl wszystkie sfery reagują na cel pozytywnie, wówczas możemy przystąpić do działania.

W czasie warsztatu poprzyglądamy się swoim zapisom na poziomie ciała i emocji, które były sklejone z tym, czego chcesz.  Np. możesz chcieć spełnionej relacji, ale twoje ciało zapamiętało, że relacja= odrzucenie, więc Twoja podświadomość, nie jest tym zainteresowana. Poświęcisz cały dzień na to, by stworzyć nowe ścieżki neuronalne i wzorce mięśniowe oraz mentalne obrazy z jakościami za jakimi tęsknisz.

I będzie to stworzenie nowych wzorców, pamiętaj, że do Ciebie będzie należała ich dalsza pielęgnacja i to Ty będziesz musiał wkładać ważność w to by utrzymać nowe jakości.

“Warsztat ten przeznaczony jest dla osób, które chcą zacząć wkładać miej walki i wysiłku w boju o dobre życie i są gotowi przejść na tryb, gdy życie płynie, a ty razem z nim.” Ada Stolarczyk

Zapraszam jeśli chcesz:

 • wziąć w tym udział : )

– Ustawić dla siebie Latarnie – wskazać miejsce dla Twojej podświadomości jak chcesz żyć
– dostroić się do wibracji obfitości – zredefiniować ją na nowo
– Zacząć rozpoznawać PRAWDĘ
– Zaprosić Kreację do życia
– Zacząć być uczestnikiem swojego życia

A Jeśli nie wiesz czego chcesz- tutaj masz okazję to wydobyć i nadać kierunek dla swoich działań

Zarezerwuj miejsce i wejdź w 2023r. z większą dawką dobra dla samego siebie i ŚWIADOMOŚCIĄ

Data:
21 czerwca 2024
Godziny: 10:00 – 18:00
Miejsce: HEVRE, Kraków, zostanie podane w mailu
Cena: 480 pln

Zapisy: ada@wysokiewibracje.pl

By potwierdzić swoje uczestnictwo należy wpłacić  200 zł na konto Fundacja Wyprawy Przemian Nr. Konta mBank 37 1140 2004 0000 3302 7822 6202, w tytule wpisując ” marzenia – na cele statutowe”

Jak wygląda warsztat Mapa Marzeń w ciele:

Jest to warsztat w oparciu o obraz, myśl, ciało i ruch. Świadomy ruch. Oddech, uważności, pracę z wewnętrznym potencjałem. Zawiera w sobie prace grupową, indywidualną jak i pracę w parach.

Prowadząca :
Ada Stolarczyk – Terapeutka pracy z ciałem, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Jedna z kilkunastu w Polsce nauczycieli Vedic Art – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału poprzez malowanie intuicyjne. Provider TRE.  Spotyka się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do czucia ciała i emocji w nim. Założycielka Fundacji Wyprawy Przemian z ramienia której organizuje wyprawy połączone z rozwojem osobistym ( Bali, Gwatemala, Nepal, Rejs po Chorwacji).

CO ZABRAĆ:
– wygodny strój
– wodę w zakręcanym kubku/butelce
– długopis
– 5 obrazków, grafik, które odzwierciedlają Twoje Marzenia, lub stan, w którym czujesz się tak jak lubisz najbardziej, lub za jakim stanem tęsknisz. Jeśli mie masz czasu na szukanie obrazów, wypisz tych pięć swoich marzeń lub jakości. One poprowadzą Cię do Twojego wewnętrznego Mistrza- Kreatora.

NA MIEJSCU:

 • Świadomy ruch. TANIEC
  – narzędzia do pracy z pamięcią komórkowa ciała
  – kawa, herbata, poczęstunek
  – dawka obecności i wspólnej kreacji
  – motywacja do działania z innego miejsca siebie
  – dobra muzyka

Zapisy:
ada@wysokiewibracje.pl

Informacje:
kom. 660 79 41 28

Czyli jak przejść od wyobrażeń na temat życia do kontaktu z tym, co jest.

Mapa Marzeń jest metodą pracy z ciałem i podświadomymi przekonaniami,  tak by zobaczyć wewnętrzne konflikty, których nie widzenie zabiera życiową energię. Poprzez dopuszczenie ich do świadomości uwalniamy się z konfliktu a co za tym idzie wracamy do żywotności ciała”

Podobne wibracje

Top