Moc Kobiety

krag kobiety taniecKobiece kręgi jest to tradycja sięgająca do rdzennych i plemiennych czasów, w których wyznacznikami były wzajemny szacunek, do siebie i do Matki Ziemi, oraz niesienia sobie wsparcia.

Obecnie dużo mówi się o tym, że Matka Natura nas potrzebuje. Aspekt żeński uzdrawia i przynosi zmiany. Przechodzimy właśnie od ery Ryb do Ery wodnika – czyli czasów odbudowywania świadomości kobiecej mocy. Nie siły, która do tej pory była potrzeba naszym matkom, babkom i pra babkom do tego by walczyć o swoje. Teraz przyszedł czas budowania, tworzenia i kreacji.

Spotykamy się po to by wzajemnie się wspierać, by zacząć siebie widzieć takimi jakimi jesteśmy. Ze wszystkim. Bardzo często bywa tak, że gdy pozwolimy sobie na bycie słabą, pojawia się siostra która da wsparcie. Jeśli tylko zdecydujesz się je przyjąć nabierzesz mocy, którą będziesz mogła przekazać dalej… w świat. Innej kobiecie, dziecku, mężczyźnie, swojej pracy…

Spotykamy się nie tylko po to by uczyć się nowych umiejętności, ale też po to by wracać do tego co znamy, do własnych podszeptów intuicji, do ciepła i patrzenia na innego człowieka w sposób świadomy. Nie oceniając, a próbując zrozumieć. Na nowo nabieramy sił, by mieć moc do wyrażania siebie, swoich poglądów i potrzeb.

KIM JEST LIDERKA?

Liderka to Kobieta, która przewodniczy, prowadzi. Nie mylmy tego z byciem doskonałą i wzorową. Liderka to kobieta, która zna siebie, własne potrzeby i co ważniejsze chce i potrafi je zaspokoić.

Zmieniamy oblicze kobiety – to już nie jest poświęcająca się dla innych Matka Polka, ale świadoma własnych potrzeb Boginii(Dakini), która daje wsparcie, życie nowym pomysłom.
Jesteśmy jak woda- ciągle się zmieniamy. To absurd byśmy dały się zamykać w proste określenia tego jakie jesteśmy. Bo dziś jestem smutną i potrzebującą pomarudzić, a jutro pełną pomysłów i energii do działania.

Przyszedł czas byśmy przestały być i traktować siebie wybiórczo. Spotykamy się by dawać sobie bycie całością. Ze wszystkim, Z całą prawdą jaką w sobie nosimy.

JAK PRACUJEMY?

Podstawą naszej współpracy jest szacunek. Do siebie i innych.
Życiem rządzi pewna zabawna zasada- jeśli godzisz się tylko na najlepsze, bardzo często to dostajesz. Somerset Maugham

MISJA:

nienazwany-2940Naszą misją jest dotarcie do miejsca, gdzie to co kobiece jest święte, po to by móc obdarzyć Świat naszymi wartościami: macierzyńskością, wsparciem emocjonalnym, opiekuńczością, intuicją, delikatnością, wytrwałością, tworzeniem delikatnej siatki związków pomiędzy ludźmi, opartych na szacunku i miłości, aby nasza Planeta odzyskała swą pierwotną świetność.

Dlatego już dziś droga Kobieto spotkaj się z inną babą. Poplotkuj, przytul, powiedz jak ważna dla Ciebie jest. Zadzwoń do Mamy, siostry, babci, przyjaciółki sprzed lat…
Wesprzyj własną kobiecą moc poprzez bycie.

dużo ciepła dla Was
Ada

Czytaj Też:

Praca, która daje spełnienie i pieniądze

Radość, czyli co ?

Podobne wibracje

Top