Natura Wzywa – Rejs po Chorwacji

Żeglowanie jest jak taniec z żywiołami.  Natura pomaga nam wrócić do tego, co szczere i prawdziwe w nas. „Wszystko płynie…”. Poczujemy jakby powierzchnia nad wodą była naszą świadomością, a to co pod wodą podświadomością. Wejdziemy w kontakt z nią. Wypływamy w przestrzeń możliwości.

Co nas czeka?

  • Codziennie inny port lub dzikie zatoczki… cały czas będziemy odrywani od rutyny
  • Wyostrzymy zmysły, uważność i czujność
  • Poczujemy głębię morza. Będziemy spać na wodzie, lekko kołysząc się na delikatnych falach. Woda pod nami. Słychać ją i czuć, kontakt z wodą, jak dziecko w łonie matki.
  • Przeżyjemy wspólnie przygodę!Dla niepokornych – Ten kto pływa na Żaglach wie, że każdy rejs niesie za sobą ogrom zabawy, ale też potęgę pokory
  • Poznamy tajniki żeglarstwa i zdobędziemy doświadczenie morskiego pływania
  • Z dala od lądu kontaktujemy się z wszystkimi żywiołami. Poczujemy wiatr na policzkach, zapach śródziemnej roślinności, będziemy podziwiać zachody słońca i jego odbicia migające na falach…
  • Poznamy jeszcze świadomiej własne mechanizmy i skrypty budowania relacji z innymi
  • Oddamy cumy i wszystkie troski na lądzie, popłyniemy w morze własnej integralności
  • Dzięki jachtom odwiedzimy najpiękniejsze zakamarki Chorwacji,  magiczne wieczory stojąc na kotwicy w zatoczce medytując pod gołym niebem
  • Przejdziemy szkołę akceptacji i życia w zgodzie z naturą, a nie walki z nią. Zespolenie z naturą i jej cyklem.
  • Morze skonfrontuje nas z naszymi lękami i ograniczeniami, z tej konfrontacji wypłyniemy z nową jakością i odwagą. Stawimy czoło żeglarskim wyzwaniom, np. burza, silniejszy wiatr. Będziemy uważnie obserwować emocje 😉
  • Niepokorność natury  – dostosujemy się do naturalnego rytmu przyrody i zjawisk meteorologicznych
  • Zdrowa dieta, ajurwedyjska, detoxowa, wegetariańska. Codziennie gotują inne 2 osoby dla reszty, zgodnie ze specjalnie przygotowanymi dla nas przepisami
  • Nauka zdrowego gotowania, wspólne posiłki jedzone z uważnością
Przygoda, przygoda każdej chwili szkoda!

Nasza natura skrywana pod rolami i uwarunkowaniami, coraz głośniej dopomina się o kontakt, uzewnętrznienie. Zaufanie do siebie i własnych decyzji, możliwe jest tylko w zintegrowanym ciele i umyśle z instynktami i wspomnianą wcześniej własną naturą.

Bo wszyscy jesteśmy inni. Cudnie i fantastycznie różni od siebie. Oczywiście w czasie socjalizacji i procesie wychowywania, szkolnictwa próbowano zrobić z nas masę- tłum i bycie takim samym, by tylko pasować – wtedy byliśmy nagradzani. Czasami bywa tak, że po latach funkcjonowania wedle zasad, norm i tego, co wypada, mimo posiadania wydawałoby się wszystkiego – domu, dzieci, pracy… nie czujemy się spełnieni. Radość gdzieś zanika.

A przecież Ty to radość. Ty to wyjątkowość. Twoja Natura ( umiejętności, zasoby, cechy) to radość w czystej postaci. Powrót do kontaktu z żywiołami, który ma miejsce w czasie Rejsu po Chorwacji jest witaniem na nowo domu. Stawaniem się nim.

Być może ktoś Cię kiedyś ocenił, że to, co Cię interesuje nie jest fajne, albo jest nudne! Być może zmuszano Cię do robienia czy uczenia się o rzeczach, które totalnie Cię nie interesowały, męczyły, a jednocześnie nie dawano Ci przestrzeni na to, co się pociągało i ciekawiło.  Jeśli tęsknisz za poczuciem pełni i połączenia ze swoją naturą- z tym kim jesteś, chcesz bardziej osadzić się we własnym poczuciu sprawczości – zapraszamy pod wspólne Żagle.

Na rejsie odbijamy się od lądu uwarunkowań, by odzyskać swoje flow, wejść w prąd życia. A pod rozgwieżdżonym niebem zobaczyć w tafli wody swoje własne odbicie i poczuć je całym sobą. Odbudowanie własnego masztu wartości i potencjału pozwala na rozwinięcie żagli i wpuszczenia w nie powiewu wolności.

Zarezerwuj miejsce na Rejs po Chorwacji – Natura Wzywa
21-28.08.2021

Jeśli rejestracja nie jest możliwa zapisz się wysyłając maila na
ada@wysokiewibracje.pl


Cena: 620 euro + składka jachtowa ok.250-270 euro

do 10 maja cena to 620 euro+ składka
do 10 czerwca cena to 650 euro + składka
do 10 lipca cena to 660 euro + składka

po 15 sierpnia cena to 720 euro + składka jachtowa ok.250-270 euro
Zapewniamy:
 • czarter jachtu
 • ubezpieczenie grupowe,
 • wyposażenie dodatkowe typu ponton z silnikiem,
 • opieka Marcina Tworosa- skippera
 • opieka Ady Stolarczyk – trenera
Składka Jachtowa:
 • opłaty portowe,
 • wyżywienie- UWAGA – kupujemy najwyższej jakości produkty, do gotowania zdrowo, eko i smacznie
 • paliwo do jachtu
 • UWAGA – wysokość składki może ulec zmianie. Wszystko zależny od zakupów jakie robimy wspólnie jako załoga.
Pomagamy, nie zapewniamy:
 • dojazdu do Zadaru (autem wychodzi około 250-300zł na osobę)
 • lotu samolotem (ceny od 600-1500zł)
Organizator:

Ada Stolarczyk – Miłośniczka życia i ulubienica przygody.
“Lubię łączyć magię i realność, czyli osadzać naszą świadomość w ciele.  Cieszę się na fizyczne i mierzalne dowody na potęgę myśli i potrzebę przepływu emocji (energii) przez ciało. Dzięki temu wiedza i narzędzia do powracania do wewnętrznej harmonii i życiowego balansu mogą być dostępne dla większego grona”.
Właścicielka firmy i Fundacji Wysokie Wibracje. Terapeutka pracy z ciałem, Terapeutka terapii- czaszkowo- krzyżowej. Prividerka TRE®, Autorka płyty Relaksacje z Wizualizacjami “Twoje ciało zna odpowiedź”. Od 8 lat pracująca z grupami poprzez pracę z ciałem. Organizatorka wypraw przemian.

Skipper:

Marcin Tworos: Wilk morski z wieloletnim doświadczeniem. Geograf, przyrodnik, fotograf. Żegluje od dziecka, morze to dla niego drugi dom. Zawodowy skipper morski, instruktor żeglarstwa, ubiegłoroczny zwycięzca m.in. regat Mazurian Cup 2017. Kiedy tylko schodzi na ląd od razu myśli o kolejnej przygodzie z żywiołami. Miłośnik słońca, dobrej energii oraz zdrowego stylu życia i pieczenia chleba. Dlatego właśnie w czasie rejsu wypieczemy pyszny, zdrowy i dający energię żytni chleb na zakwasie!!

Dla Kogo?

Dla Kobiet i Mężczyzn, Par, Singli i młodzieży po 18 roku życia. Osoby, które cenią sobie dobre towarzystwo, mają dystans do siebie i czują, że zwykłe wakacje, wycieczki już ich nie satysfakcjonują. Zapraszamy osoby głodne życia, otwarte na poszerzanie samoświadomości i gotowe na złapanie wiatru w swoje żagle.
Nie jest wymagana znajomość żeglarstwa, mamy opiekę skippera.
Wymagana jest natomiast otwartość serca i umysłu – bo bez tego daleko nie popłyniemy 😉

 

 

Czym pływamy?

Pływamy komfortową 10 osobową łodzią, szybka, zwrotna łódź z zamykanymi dwuosobowymi kajutami, oraz mesą, w której są dwa miejsca noclegowe. Rzut miejsc do spania na obrazku. Łódka z 2013 r, po renowacji w 2016r. 🙂 Wypływamy z Zadaru.

Zarezerwuj miejsce na Rejs po Chorwacji – Natura Wzywa

21-27.08.2021

Jeśli rejestracja nie jest możliwa zapisz się wysyłając maila na
ada@wysokiewibracje.pl

Wszelkie dodatkowe informacje:

kom. 660 79 41 28

Podobne wibracje

Top