Natura Wzywa – Rejs po Chorwacji

Żeglowanie jest jak taniec z żywiołami.  Natura pomaga nam wrócić do tego, co szczere i prawdziwe w nas. „Wszystko płynie…”. Poczujemy jakby powierzchnia nad wodą była naszą świadomością, a to co pod wodą podświadomością. Wejdziemy w kontakt z nią. Wypływamy w przestrzeń możliwości.

Co nas czeka?

  • Codziennie inny port lub dzikie zatoczki… cały czas będziemy odrywani od rutyny
  • Wyostrzymy zmysły, uważność i czujność
  • Poczujemy głębię morza. Będziemy spać na wodzie, lekko kołysząc się na delikatnych falach. Woda pod nami. Słychać ją i czuć, kontakt z wodą, jak dziecko w łonie matki.
  • Przeżyjemy wspólnie przygodę!Dla niepokornych – Ten kto pływa na Żaglach wie, że każdy rejs niesie za sobą ogrom zabawy, ale też potęgę pokory
  • zapoznamy się z teorią ceremonii psylocybinowych 🙂
  • Poznamy tajniki żeglarstwa i zdobędziemy doświadczenie morskiego pływania
  • Z dala od lądu kontaktujemy się z wszystkimi żywiołami. Poczujemy wiatr na policzkach, zapach śródziemnej roślinności, będziemy podziwiać zachody słońca i jego odbicia migające na falach…
  • Poznamy jeszcze świadomiej własne mechanizmy i skrypty budowania relacji z innymi
  • Oddamy cumy i wszystkie troski na lądzie, popłyniemy w morze własnej integralności
  • Dzięki jachtom odwiedzimy najpiękniejsze zakamarki Chorwacji,  magiczne wieczory stojąc na kotwicy w zatoczce medytując pod gołym niebem
  • Przejdziemy szkołę akceptacji i życia w zgodzie z naturą, a nie walki z nią. Zespolenie z naturą i jej cyklem.
  • Morze skonfrontuje nas z naszymi lękami i ograniczeniami, z tej konfrontacji wypłyniemy z nową jakością i odwagą. Stawimy czoło żeglarskim wyzwaniom, np. burza, silniejszy wiatr. Będziemy uważnie obserwować emocje 😉
  • Niepokorność natury  – dostosujemy się do naturalnego rytmu przyrody i zjawisk meteorologicznych
  • Zdrowa dieta, ajurwedyjska, detoxowa, wegetariańska. Codziennie gotują inne 2 osoby dla reszty, zgodnie ze specjalnie przygotowanymi dla nas przepisami
  • Nauka zdrowego gotowania, wspólne posiłki jedzone z uważnością
Przygoda, przygoda każdej chwili szkoda!

Nasza natura skrywana pod rolami i uwarunkowaniami, coraz głośniej dopomina się o kontakt, uzewnętrznienie. Zaufanie do siebie i własnych decyzji, możliwe jest tylko w zintegrowanym ciele i umyśle z instynktami i wspomnianą wcześniej własną naturą.

Bo wszyscy jesteśmy inni. Cudnie i fantastycznie różni od siebie. Oczywiście w czasie socjalizacji i procesie wychowywania, szkolnictwa próbowano zrobić z nas masę- tłum i bycie takim samym, by tylko pasować – wtedy byliśmy nagradzani. Czasami bywa tak, że po latach funkcjonowania wedle zasad, norm i tego, co wypada, mimo posiadania wydawałoby się wszystkiego – domu, dzieci, pracy… nie czujemy się spełnieni. Radość gdzieś zanika.

A przecież Ty to radość. Ty to wyjątkowość. Twoja Natura ( umiejętności, zasoby, cechy) to radość w czystej postaci. Powrót do kontaktu z żywiołami, który ma miejsce w czasie Rejsu po Chorwacji jest witaniem na nowo domu. Stawaniem się nim.

Być może ktoś Cię kiedyś ocenił, że to, co Cię interesuje nie jest fajne, albo jest nudne! Być może zmuszano Cię do robienia czy uczenia się o rzeczach, które totalnie Cię nie interesowały, męczyły, a jednocześnie nie dawano Ci przestrzeni na to, co się pociągało i ciekawiło.  Jeśli tęsknisz za poczuciem pełni i połączenia ze swoją naturą- z tym kim jesteś, chcesz bardziej osadzić się we własnym poczuciu sprawczości – zapraszamy pod wspólne Żagle.

Na rejsie odbijamy się od lądu uwarunkowań, by odzyskać swoje flow, wejść w prąd życia. A pod rozgwieżdżonym niebem zobaczyć w tafli wody swoje własne odbicie i poczuć je całym sobą. Odbudowanie własnego masztu wartości i potencjału pozwala na rozwinięcie żagli i wpuszczenia w nie powiewu wolności.

Zarezerwuj miejsce na Rejs po Chorwacji – Natura Wzywa

14-21.09.2024 – rejs Żaglówką jednokadłubową Oceanis 50

Cena– 580 euro + 160 euro składka Jachtowa ( może ulec zmianie, w zależności od naszych wspólnych zakupów)

   

To nie jest oferta handlowa! Nie jesteśmy biurem podróży.  Pomagamy w wyborze kajuty na jachcie, wspieramy w wyborze transportu do Chorwacji i całej logistyce w czasie rejsu.

 zapisz się wysyłając maila na
ada@wysokiewibracje.pl


By zagwarantować sobie miejsce na wakacjach – Natura Wzywa- Rejs po Chorwacji konieczna jest wpłata zaliczki 450 euro na konto Revolut IBAN LT083250 0354 8171 1890, BIC REVOLT21
Cena zawiera:
 • wsparcie w czarterze katamaranu, transit log, ubezpieczenie kaucji
 • opieka Marcina Tworosa- skippera
 • przygodę żeglarską + niezapomniane doświadczenia
 • wydanie potwierdzenia wypływanych godzin żeglarskich na morzu
Składka Jachtowa:
 • opłaty portowe,
 • wyżywienie- UWAGA – sami na miejscu kupujemy najwyższej jakości produkty, do gotowania zdrowo, eko i smacznie
 • paliwo do jachtu
 • UWAGA – wysokość składki może ulec zmianie. Wszystko zależny od zakupów jakie robimy wspólnie jako załoga.

Koszty dodatkowe :

 • transport –  samolot, auto, bus
 • ubezpieczenie własne
Pomagamy, nie zapewniamy:
 • dojazdu do PORTU Sukosan (autem wychodzi około 250-300zł na osobę)
 • lotu samolotem (ceny od 600-1500zł)

Łódka: Oceanis 50 Famili

Port : Sukosan, Chorwacja

Kto płynie :

Ada Stolarczyk – Miłośniczka życia i ulubienica przygody.
“Lubię łączyć magię i realność, czyli osadzać naszą świadomość w ciele.  Cieszę się na fizyczne i mierzalne dowody na potęgę myśli i potrzebę przepływu emocji (energii) przez ciało. Dzięki temu wiedza i narzędzia do powracania do wewnętrznej harmonii i życiowego balansu mogą być dostępne dla większego grona”.
Założycielka  Fundacji Wyprawy Przemian. Terapeutka pracy z ciałem, Terapeutka terapii- czaszkowo- krzyżowej. Prividerka TRE®, Autorka płyty Relaksacje z Wizualizacjami “Twoje ciało zna odpowiedź”. Od 13 lat pracująca z grupami poprzez pracę z ciałem. Miłośniczka Wspinaczki i Koteczków.

Skipper:

Marcin Tworos: Wilk morski z wieloletnim doświadczeniem. Geograf, przyrodnik, fotograf. Żegluje od dziecka, morze to dla niego drugi dom. Zawodowy skipper morski, instruktor żeglarstwa,  zwycięzca m.in. regat Mazurian Cup 2017. Kiedy tylko schodzi na ląd od razu myśli o kolejnej przygodzie z żywiołami. Miłośnik słońca, dobrej energii oraz zdrowego stylu życia i pieczenia chleba. Dlatego właśnie w czasie rejsu wypieczemy pyszny, zdrowy i dający energię żytni chleb na zakwasie!!

Dla Kogo?

Dla Kobiet i Mężczyzn, Par, Singli i młodzieży po 18 roku życia. Osoby, które cenią sobie dobre towarzystwo, mają dystans do siebie i czują, że zwykłe wakacje, wycieczki już ich nie satysfakcjonują. Zapraszamy osoby głodne życia, otwarte na poszerzanie samoświadomości i gotowe na złapanie wiatru w swoje żagle.
Nie jest wymagana znajomość żeglarstwa, mamy opiekę skippera.
Wymagana jest natomiast otwartość serca i umysłu – bo bez tego daleko nie popłyniemy 😉

 

 

Wszelkie dodatkowe informacje:

kom. 660 79 41 28

Podobne wibracje

Top