O mnie

Ada Stolarczyk

Z wykształcenia dziennikarka ze specjalizacją PR, Terapeutka Pracy z Ciałem,  Psychoterapeutka Gestalt, Terapeutka Integracji Psychodelicznych, Terapeutka Terapii Czaszkowo- Krzyżowej (Cranio Sacral Therapy) od zawsze ciekawa świata i reakcji chemiczno- energetycznych zachodzących między ludźmi. Pasjonatka podróży i miłośniczka natury. Zajawiona wspinaczką, od sztucznych ścianek, po polską Jurę i zagraniczne rejony. Zbiera odwagę na DWS (Deep water solo – wspinanie po skale i odpadanie do wody).

Przez ostatnie 10 lat Organizatorka Wypraw Przemian w odległe zakątki Globu. Zwiedza by poszerzać swój sposób myślenia poznając odmienne kultury, odżywać ciało poprzez przebywanie wśród dzikiej i gęstej natury, bawić się kolorytem świata i spędzać czas z ludźmi, którzy również chcą smakować życie pełnymi garściami. Przy tym wszystkich uwielbiająca odpoczywać, nic nie robić  i spędzać czas sama.

Świat psylocybiny i innych substancji nie jest jej obcy. Pojadła swoje, wzięła udział w wielu ceremoniach innych kultur  z rozmaitymi substancjami, wniosek ma jeden. Być przy sobie, dbać o swoją wysoką wrażliwość, otaczać się dobrymi ludźmi, kreować.

Zaprasza w swoich wydarzeniach i wyjazdach do eksploracji, regeneracji, dobrej zabawy i spotkań z innymi ludźmi, zwyczajami i aktywnościami. By najzwyczajniej w świecie dobrze spędzić czas.
Top