O mnie

Nazywam się Ada Stolarczyk. Po wielu latach stąpania po ścieżce utartych schematów ( w tym praca w korporacji) i przeświadczeniu, że kiedy dzieje się coś cudownego i przyjemnego, to na pewno zaraz  się skończy i przytrafi smutny lub niemiły akcent – tak dla równowagi,  napotkałam na ludzi, którzy pokazali mi, że tak wcale nie musi być.

kobieta-w-ciele-ada-stolarczyk-mlodzikova-33-200x300Od czasu warsztatów, które uruchomiły tzw. „proces” moje życie nabrało innej jakości, tempa, wyrazistości. Zaczęłam szanować swoje potrzeby i siebie.
Te zmiany zaprowadziły mnie na nową ścieżkę Tao – osiągania harmonii i wewnętrznego spokoju, realizacji celów bez wkładania w to większego wysiłku.

Po prostu rzeczy zaczęły dziać  się same.

Dziś pracuję z grupami (prowadzę cykliczne warsztaty  “Praca z Ciałem” oraz w okresie letnim plenerowy Vedic Art), wykonuję zabiegi terapii krzyżowo-czaszkowej, oraz z ramienia Stowarzyszenia Nowa Psychologia sesje indywidualne – pracy z przekonaniami, dbając  o wysokie wibracje dla siebie i otoczenia. Organizuję Wyprawy Przemian na Bali i Gili “Góra Przeznaczenia”, Wyprawy do Gwatemali i Belize “Tajemnice Ameryki Środkowej”, Wyprawy na Teneryfę “Kobieta Wulkan”, oraz Rejsy po Chorwacji “Natura Wzywa”. Dodatkowo wykładam na Wyższej Szkole Edykacji w Krakowie.

Doświadczyłam że wejście na drogę świadomego życia zmienia wszystko. Wszystko, co jesteś gotowy przyjąć 🙂

Nie staram się nikogo niczego nauczyć. Po co miałabym to robić? Moim jedynym zadaniem w czasie naszych spotkań jest towarzyszenie Ci w drodze do samego siebie.

Jak wyglądają warsztaty w Wysokich Wibracjach :
Zobacz zdjęcia z przeprowadzonych warsztatów
Top