O mnie

Nazywam się Ada Stolarczyk. Po wielu latach stąpania po ścieżce utartych schematów ( w tym praca w korporacji) i przeświadczeniu, że kiedy dzieje się coś cudownego i przyjemnego, to na pewno zaraz  się skończy i przytrafi smutny lub niemiły akcent – tak dla równowagi,  napotkałam na ludzi, którzy pokazali mi, że tak wcale nie musi być.

kobieta-w-ciele-ada-stolarczyk-mlodzikova-33-200x300Od czasu warsztatów, które uruchomiły tzw. „proces” moje życie nabrało innej jakości, tempa, wyrazistości. Zaczęłam szanować swoje potrzeby i siebie.
Te zmiany zaprowadziły mnie na nową ścieżkę Tao – osiągania harmonii i wewnętrznego spokoju, realizacji celów bez wkładania w to większego wysiłku.

Po prostu rzeczy zaczęły dziać  się same.

Terapeutka pracy z ciałem (nurt Gestalt). Absolwentka 2,5 letniej szkoły Tantry.  Pasjonatka życia i miłośniczka natury – spełniona kobieta. Specjalizująca się w procesach redukcji stresu, oraz pracy z pamięcią komórkową ciała. Terapeutka terapii czaszkowo- krzyżowej, Provider TRE®. Autorka płyty terapeutycznej relaksacje z wizualizacjami “Twoje ciało zna odpowiedź”.

Założycielka Fundacji Wyprawy Przemian z ramienia której organizuje wyprawy w egzotyczne miejsca połączone z rozwojem osobistym ( Gwatemala, Nepal, Rejs po Chorwacji, Bali i Gili, Maroko).  Od 10 lat prowadząca zajęcia i warsztaty uwalniające od ograniczeń własnego potencjału i budowania  balansu w swoim psychicznym i emocjonalnym życiu.

Dodatkowo wykładam na Wyższej Szkole Edykacji w Krakowie.

Doświadczyłam że wejście na drogę świadomego życia zmienia wszystko. Wszystko, co jesteś gotowy przyjąć 🙂

Nie staram się nikogo niczego nauczyć. Po co miałabym to robić? Moim jedynym zadaniem w czasie naszych spotkań jest towarzyszenie Ci w drodze do samego siebie.

Jak wyglądają warsztaty w Wysokich Wibracjach :
Zobacz zdjęcia z przeprowadzonych warsztatów

 

Zobacz TERMINY warsztatów i spotkań
Top