Po co te wyprawy?

Bo doświadczyliśmy, że bycie uważnym daje więcej niż bycie poprawnym

Bo chcemy podzielić się z wami tym, co sami odkryliśmy w podróży zwanej życiem

Bo cenimy sobie Bali- jako szczególne miejsce, uznawane przez niektórych jako RAJ.

Bo wiemy, że tym rajem nie są plaże pełne słońca i palmy kokosowe, oraz zapach kwiatów, którym oddycha wyspa, ale przede wszystkim ludzie tam żyjący, ich kultura, wierzenia i mentalność

Bo wy chcecie brać w nich udział

Bo Góra Przeznaczenia wzywa nas do robienia w życiu rzeczy, które mają sens

Nie ważne w życiu jest to CO robisz, ważne jest PO CO to robisz.

Od ponad 8 lat mam zaszczyt pracować z ludźmi poprzez ciało. Od osób, którym towarzyszyłam w całym procesie odchodzenia z korporacji do stawania na nogach we własnym biznesie, który dawał nie tylko profity finansowe,ale prze wszystkim poczucie sensu i spełnienia, po osoby z permanentnie nawracającymi kontuzjami/dolegliwościami/bólami, których ciało w ten sposób próbowało się skomunikować, by osoba mogła wrócić do wewnętrznego balansu. Ale też z osobami, które dopiero po zetknięciu się z pracą z ciałem, dowiedziały się, że przez pół życia tęskniły za takim właśnie stanem bycia ze sobą i innymi, nawet o tym nie wiedząc.

Wyprawa na Bali i Góra Przeznaczenia

Sens jest czymś, co napędza całe istnienie, zdrowie i życiowy balans. 16 dni w obfitości barw i smaków egzotyki wyspiarskiego życia. Wnikamy w ich sposób myślenia i bycia. Zwalniamy tempo, odpoczywamy i regenerujemy, przypominamy sobie czym jest zachwyt i spontaniczność dziecka. Poprzez uczestniczenie w rytuałach i balijskich atrakcjach, porzucamy europejski styl myślenia. Fundujemy sobie mentalny detox! Tak by po powrocie do domu mieć poczucie, że możesz wszystko. Tutejsza grupowa moc i stale poszerzająca się świadomość jest kluczem.

Znam osoby, które nienawidzą swojej pracy, chodzą tam, bo muszą, bo jest to etap przejściowy, bo nie widzą innych możliwości, bo nie wierzą w siebie, bo myślą, że nie da się inaczej, niż tak jak jest teraz. Znam też osoby, które uwielbiają swoją pracę, jest to ich pasja, czy też sama specyfika pracy idealnie zgrywa się z ich talentami, charakterem i podejściem do życia.

Ogromną stratą energii i potencjału jest tkwienie w miejscu, w którym człowiek się czuje niekomfortowo. Nie mówię już o tym, że się nie spełnia i nie realizuje – bo nie zawsze to musi mieć miejsce na polu zawodowym. To ważne by pamiętać o swojej wyjątkowości i różnorodności potrzeb. Bo jedna osoba może czuć totalne spełnienie w pracy z ludźmi, a inna w samodzielnej pracy twórczej, a jeszcze inna tylko i wyłącznie całkowicie oddając się życiu rodzinnemu. I bardzo dobrze!

Wyprawy Przemian z Wysokimi Wibracjami mogą być punktem zwrotnym dla osób, które czują potrzebę do pełniejszego i głębszego życia. Tutaj tworzy się ogromne pole ODWAGI do usłyszenia siebie, oddzielenia od ograniczających przekonań i WZMOCNIENIU w tym, co dobre dla Ciebie. Otwieramy się na własną różnorodność, która jest Jednością. I jakkolwiek to brzmi – jeśli masz tak, że czujesz ciarki przechodzące po plecach na myśl o Wyprawie Przemian na Bali i Gili z Górą Przeznaczenia w tle – to już mówi samo za siebie.

Dlaczego to ważne?

Bo im więcej z nas dotknie “swojego”, tym łatwiej i lżej będzie nam się żyło. Bo będzie nam się chciało. Bo będziemy czuli radość od środka – która rodzi się gdy mamy poczucie sensu 🙂
Wyobraźcie sobie dzień, w którym gdziekolwiek idziesz coś załatwić napotykasz pogodną i przyjazną Ci osobę, dla której wykonanie dla Ciebie usługi jest przyjemnością. Potrafisz wyobrazić sobie dzień pełen aktywności biurowo- administracyjnej, po którym czujesz się wypoczęty i pełen energii?

A wiesz, że ja już tego doświadczam? Mam wokół siebie takich właśnie ludzi- za co czuję ogromną wdzięczność. Super, jeśli będzie nas więcej!

Więcej do poczytania o wyprawie tutaj 🙂

wyprawanabali.pl

 

Podobne wibracje

Top