Samodzielność – Wolność

To co cenię sobie w pracy z ludźmi, to fakt, że po jakimś czasie osoba, która nad sobą pracuje doświadcza, że tylko ona jedna zna odpowiedź na zadawane przez siebie pytania. I wtedy przyjmuje mnie jako swojego towarzysza. Dziękuję za to.

Dziś chcę zapowiedzieć wydawaną właśnie płytę z wizualizacjami, którą nagrałam dla wszystkich, którzy chcą pracować ze sobą w domowym zaciszu.

Na płycie znajdują się nagrania pozwalające na poruszenie w sobie tych aspektów, które wg. mnie są niezbędne do odwiedzenia na ścieżce do samopoznania. Najpierw zapraszam do osadzenia siebie w ciele i poznanie własnego oddechu- swojego własnego rytmu życia.

Potem rozbudzamy własny magnetyzm, by móc przyciągnąć do swojego życia to, czego pragniemy. Uczymy się w jaki sposób wykorzystać uczucie złości w sposób kreatywny i z pożytkiem dla siebie i otoczenia. Uwalniamy lęki i stresy, które nie pozwalają nam na swobodne funkcjonowanie.

Spotykamy się z wewnętrznym dzieckiem, by nawiązać jeszcze głębszy kontakt z samym sobą, by uzdrowić , wybaczyć i otworzyć serce na relacje.

Dla osób zmęczonych i zbyt ciężko pracujących zawarłam również kilkunastominutową regenerację dla ciała i umysłu – polecam w sytuacjach, gdy brakuje sił, kolejna kawa nie działa, a Ty wiesz, że i tak musisz dalej pracować.

A na koniec czeka niespodzianka , czyli medytacja dla Par. Bowiem szczerze wierzę, ze cała praca którą wykonasz  z tą płytą zaowocuje otworzeniem Cię na piękną, szczerą i pełną miłości relację, w której poczujesz spełnienie, spokój i bezpieczeństwo.

Dziękuję  Studiu Nagrań “Mocny Głos” w, którym powstaje płyta, oraz Jerzemu Janikowi , który  jest autorem muzyki towarzyszącej wizualizacjom

Dziękuję również Stowarzyszeniu Nowej Psychologii za objęcie patronatu nad płytą.

Już dziś można posłuchać ostatniej medytacji z płyty – Medytacji dla Par – może okaże się przydatną w Walentynki : )

NA PŁYCIE:

  1. WSTĘP – instrukcje
  2. PUSZCZANIE NAPIĘĆ ODDECHEM
  3. ZMĘCZENIE – regeneracja
  4. WDZIĘCZNOŚĆ – mój magnetyzm
  5. LĘK, STRACH, STRES- moim nauczycielem
  6. GNIEW – kanalizowanie emocji
  7. WEWNĘTRZNE DZIECKO
  8. WYBACZENIE – zrozumienie
  9. OTWARTE SERCE – spotkanie z przewodnikiem
  10. MEDYTACJA DLA PAR

Na płycie znajdują się nagrania pozwalające na poruszenie w sobie tych aspektów, które wg. mnie są niezbędne do odwiedzenia na ścieżce do samopoznania. Najpierw zapraszam do osadzenia siebie w ciele i poznanie własnego oddechu- swojego własnego rytmu życia. Potem rozbudzamy własny magnetyzm, by móc przyciągnąć do swojego życia to, czego pragniemy. Uczymy się w jaki sposób wykorzystać uczucie złości w sposób kreatywny i z pożytkiem dla siebie i otoczenia. Uwalniamy lęki i stresy, które nie pozwalają nam na swobodne funkcjonowanie. Spotykamy się z wewnętrznym dzieckiem, by nawiązać jeszcze głębszy kontakt z samym sobą, by uzdrowić , wybaczyć i otworzyć serce na relacje. Dla osób zmęczonych i zbyt ciężko pracujących zawarłam również kilkunastominutową regenerację dla ciała i umysłu – polecam w sytuacjach, gdy brakuje sił, kolejna kawa nie działa, a Ty wiesz, że i tak musisz dalej pracować. A na koniec czeka niespodzianka , czyli medytacja dla Par. Bowiem szczerze wierzę, ze cała praca którą wykonasz  z tą płytą zaowocuje otworzeniem Cię na piękną, szczerą i pełną miłości relację, w której poczujesz spełnienie, spokój i bezpieczeństwo.

Podobne wibracje

Top