Indywidualne

Sesje indywidualne to nie psychoterapia.

Cenie sobie także pracę z ludźmi, którzy są ciekawi siebie i interesuje ich rzeczywista praca ze sobą. Gdyż zgłaszają się do mnie nie tylko osoby, które potrzebują pomocy, ale też jednostki, które pragną pogłębić wiedzę o “swojej prawdzie”. W czasie takich sesji pracujemy ze świadomością, przepływem i spójnością.

Sesje indywidualne są dla osób, które czują, że chcą wrócić do swojej własnej wibracji. Czują pulsującą wewnątrz tęsknotę za własnym rytmem, poczuciem pełni i dotarciem do sedna swojej istoty – odpowiedzi na pytania “po co tutaj jestem”, czyli w jaki sposób mogę służyć innym = jaka praca da mi spełnienie.

Poczucie niedopasowania, brak poczucia spełnienia, oraz podenerwowanie i irytacja to tylko niektóre z objawów, występujących u osób, który zagubiły połączenie ze swoim potencjałem. W czasie sesji indywidualnych, krok po kroku masz okazję wrócić na tzw. swoją ścieżkę.

Sesja

on -line lub w formie spaceru

od 1.11.2023 do 1.05.2024 możliwość tylko sesji- on line

Koszt: 300 zł
Czas trwania: 60 min

Kontakt:
kom.
660 79 41 28
mail ada@wysokiewibracje.pl

Jak pracuję ?

Pracując w oparciu o szkołę psychoterapii Gestalt i wykorzystując Lowenowską wiedzę na temat pracy z ciałem, w czasie sesji indywidualnych, razem z klientem docieram do miejsca w ciele, w którym zapisane są negatywne przekonania lub zablokowana/stłumiona została emocja, która uniemożliwia pełen kontakt z samym sobą i bycie prawdziwym tu i teraz.

default image

Indywidualne spotkania z Adą zmieniły zarówno mój obraz postrzegania świata jak i siebie samej. Po przepracowaniu kilku ważnych kwestii stopniowo zaczęłam „wracać do ciała”, a przede wszystkim czuć i szanować jego potrzeby. Po okresie bycia w roli ofiary i przyjmowania kolejnych masek, nadszedł czas brania pełnej odpowiedzialności za swoje życie, za siebie oraz zaakceptowania/docenienia tego kim jestem i jaka jestem naprawdę.

Zofia Rybczak 27 marca 2016

Dlaczego Sesje Indywidualne ?


Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy jak destrukcyjny wpływ na nas samych ma brak kontaktu ze swoim ciałem i ciągłe przebywanie w sferze mentalu(myślenia), lub wyobrażeń (iluzji).

Wszystkie wydarzenia które mają miejsce w naszym życiu, dzieją się po coś. Jeśli wypieramy traumy lub jakieś „trudne” dla nas aspekty samych siebie, nie pozwalamy sobie na to, by trudna sytuacja z naszego życia, stała się naszym darem i lekcją.

Zamiast tego zamykamy się w krainie ofiar, szukamy „wytłumaczenia”, winnych i przyczyny ( jeśli zadajesz sobie pytanie „dlaczego mnie to spotkało”- należysz do tych osób). Zamień pytanie na „co ta sytuacja ma mi pokazać?”. Zwróć się do swojej wewnętrznej prawdy.

Świadoma praca ze sobą to nie tylko umiejętna interpretacja zdarzeń. Bo wtedy wciąż pozostajemy w sferze mentalu (tzw. „wiem o tym”). By całkowicie „uzdrowić” siebie, konieczne jest zintegrowanie na poziomie ciała i umysłu. Dlatego tak ważne w mojej praktyce jest holistyczne podejście.

Polecam lekturę artykułu „pamięć komórkowa ciała” , w której wyjaśniam w jaki sposób nasze ciało wchłania traumy i wydarzenia, które czasami odzywają się nawet po kilkunastu latach wpostaci bóli, czyraków, guzów, wad postawy, zaburzeń depresyjnych i nerwicowych.

default image

Mógłbym napisać o Adzie Stolarczyk że jest super ale rozwinę trochę temat w oparciu o mój „przypadek”. Pomagaliśmy już wielu tysiącom ludzi jako firma, ale nie oznacza to że sam nie potrzebuję pomocy. Do każdej pomocy potrzebna jest odpowiedzenia osoba, specjalista który zrozumie osobę z problemem.
Mając zapewnioną równowagę w rodzinie, finansach, relacjach, otoczeniu zaczyna czasami brakować „podróży do wnętrza siebie”, poczucia swojego ciała. Nie wszyscy mogą sobie na takie poszukiwania pozwolić, bo albo gonimy za sprawami materialnymi albo nie mamy odpowiedniego Nauczyciela.
Ja z całego serca polecam Adę bo potrafi tak pokierować, aby ożywić uśpioną duszę i ma na to różne, ciekawe sposoby, a życie staje się lepsze.

Mirek 27 marca 2016

Top