Spotkanie w kręgu

Nasze spotkanie zaczynamy od kobiecego kręgu. Kobiece kręgi jest to tradycja sięgająca do rdzennych czasów plemiennych, w których wyznacznikami były wzajemny szacunek, do siebie i do Matki Ziemi, oraz niesienia sobie wsparcia.

Obecnie dużo mówi się o tym, że Matka Natura nas potrzebuje. Aspekt żeński uzdrawia i przynosi zmiany. Przechodzimy właśnie od Ery Ryb do Ery Wodnika – czyli czasów odbudowywania świadomości kobiecej mocy. Nie siły, która do tej pory była potrzeba naszym matkom, babkom i prababkom do tego by walczyć o swoje. Teraz przyszedł czas budowania, tworzenia, kreacji i balansu.

Spotykamy się po to by wzajemnie się wspierać, by zacząć siebie widzieć takimi jakimi jesteśmy. Ze wszystkim. Bardzo często bywa tak, że gdy pozwolimy sobie na bycie słabą, pojawia się siostra która da wsparcie. Jeśli tylko zdecydujesz się je przyjąć nabierzesz mocy, którą będziesz mogła przekazać dalej… w świat. Innej kobiecie, dziecku, mężczyźnie, swojej pracy…

Spotykamy się nie tylko po to by uczyć się nowych umiejętności, ale też po to by wracać do tego co znamy, do własnych podszeptów intuicji, do ciepła i patrzenia na innego człowieka w sposób świadomy. Nie oceniając, a próbując zrozumieć. Na nowo nabieramy sił, by mieć moc do wyrażania siebie, swoich poglądów i potrzeb

KIM JEST KOBIETA -DAKINI?

To Kobieta, która przewodniczy, prowadzi. Nie mylmy tego z byciem doskonałą i wzorową.  Tu chodzi o osobę, która zna siebie, własne potrzeby i co ważniejsze chce i potrafi je zaspokoić.

Zmieniamy oblicze kobiety – to już nie jest poświęcająca się dla innych Matka Polka, ale świadoma własnych potrzeb Boginii(Dakini), która daje wsparcie, życie nowym pomysłom.

Jesteśmy jak woda- ciągle się zmieniamy. To absurd byśmy dały się zamykać w proste określenia tego jakie jesteśmy. Bo dziś jestem smutną i potrzebującą pomarudzić, a jutro pełną pomysłów i energii do działania.

Przyszedł czas byśmy przestały być i traktować siebie wybiórczo. Spotykamy się by dawać sobie bycie całością. Ze wszystkim, Z całą prawdą jaką w sobie nosimy.

JAK PRACUJEMY?

Podstawą naszej współpracy jest szacunek. Do siebie i innych. W czasie naszych spotkań będziemy ruszać się, budzić nie tylko świadomość, ale też ciało i zapisane w nim historie. Będziemy rozmawiać, wymieniać się doświadczeniami i pracować nad polepszeniem jakości własnego życia, relacji, komfortu, finansów, bycia w harmonii.

Poprzez taniec i zabawę powracać do radości wewnątrz nas. Każde spotkanie skupiać się będzie wokół innego tematu. Poruszymy sferę naszej gotowości do realizacji marzeń; zbadamy jakości relacji; przyjrzymy się własnej gotowości do zarabiania pieniędzy; ucząc się balansu między braniem i dawaniem – otwierać się na przepływ.

Życiem rządzi pewna zabawna zasada- jeśli godzisz się tylko na najlepsze, bardzo często to dostajesz. Somerset Maugham.

Spotykamy się raz w tygodniu , w środy o godz. 20.15 w Studio Active Woman (Podgórze) KRAKÓW.

Zaczynamy 16 października 2013r.

ZAPISY: ada@wysokiewibracje.pl

ZOBACZ TEŻ:

Kobieca Mądrość

MISJA:

Naszą misją jest dotarcie do miejsca, gdzie to co kobiece jest święte, po to by móc obdarzyć Świat naszymi wartościami: macierzyńskością, wsparciem emocjonalnym, opiekuńczością, intuicją, delikatnością, wytrwałością, tworzeniem delikatnej siatki związków pomiędzy ludźmi, opartych na szacunku i miłości, aby nasza Planeta odzyskała swą pierwotną świetność.

Podobne wibracje

Top