Taneczny weekend w lesie + kakao

Zapraszamy Kobiety i Mężczyzn na wspaniały weekend w lesie pod Warszawą, gdzie w przyjaznym, bezpiecznym otoczeniu będziemy pić kakao, tańczyć, pysznie jeść, wieczorem ogrzewać dłonie przy płonącym ognisku, oglądać film w leśnym  kinie plenerowym, zasiadać w kręgu i być na swój wyjątkowy sposób – wedle uznania. Wszystko po to by doświadczyć bezpiecznej przestrzeni dla własnej ekspresji. By spotkać się z osobami, które mają ogromnego smaka na życie!

 

 

 

 

 

 

* zdjęcia powyżej autorstwa @soulpic.mx, zrobione w Meksyku, więc u nas palm nie będzie, ale będzie za to piękny zielony las i mech pod stopami.

Stęsknieni możliwości nieskrępowanego tańca, wśród żywych, obecnych ludzi, będziemy mogli dać upust wszystkiemu, co zastało się przez Zimę. Bo przecież już mamy wiosnę! Puścimy w ruch nasze intencje i poprzez ciała, skąpane w zabawie i muzyce, pozwolimy sobie na wejście we Flow, lub tam, gdzie aktualnie każdy z osobna potrzebuje.

Popołudniowy set, będzie poprzedzony ceremonią kakao, które pobudza nasze zmysły, rozluźnia ciało i otwiera na muzykę i swoje emocje w delikatny i przyjemny sposób.

Zasady na naszym leśnym parkiecie to: nie spożywamy alkoholu i nie gadamy– gdyż przestrzeń taneczna, jest w tym wypadku traktowana jako  ważna, osobista, kreatywna. Dlatego pozostajemy w niej trzeźwi (kakao co prawda uderza w ośrodki serotoninowe, ale wyostrza świadomość, a nie ją przytłumia jak w przypadku alkoholu), pozostajemy obecni i przy sobie, dlatego jeśli chcesz pogadać z kimś, zrób to poza przestrzenią taneczną. Jeśli chcesz z kimś wejść w kontakt, wejdź za pośrednictwem tańca, ruchu, śpiewu i zobacz czy droga osoba tego chce. Proste!

I co ważne, cała przestrzeń jest dla nas. Jeśli nie chcesz tańczyć, możesz usiąść pod drzewem, pobujać się w hamaku, porozmawiać z kimś przy kawce, lub właśnie z nikim nie gadać i zaszyć się w swoim kawałku zieleni. Otwieramy przestrzeń na swobodę. Nikt tu Ci nic nie będzie kazał robić. Otwieramy przestrzeń, z której dowolnie możesz korzystać na swoje tu i teraz.


Spotykamy się w sobotę na wspólnym śniadaniu o g. 9.00, potem zasiadamy w kręgu, by wypowiedzieć intencję.

od g. 11.00 – praca z wizualizacją ( zabierzcie swoje karimaty) i delikatne wejście w ruch, taniec, ekstazę ….

ok g. 14.00 – obiad

od g. 16.30 – drugi set taneczny + kakao

ok g. 20.00 – kolacja w formie bufetu

ok.g. 21.00 – kino plenerowe ( zabierzcie śpiworki)

W niedziele nieśpieszne  śniadanko ok 9.30-10.00 i potem zasiadamy w kręgu, by podzielić się wrażeniami, sobą, być zobaczonym i usłyszanym, praktykować widzenie i słyszenie. Doświadczenie nas w zabawie, a potem w uważności, niesie przepiękną jakość integracyjną. Czyli “Bawić się życiem jak Zorba i być uważnym jak Budda” :).

Kończymy wspólnym obiadem ok godz. 14.00


Data: 18-19 maja

Miejsce: Zagościniec  k/Warszawy (dokładny adres dostaniesz na maila po zgłoszeniu się)

Cena: 250zł + 200zł  (nocleg* + wyżywienie+ kakao )

Zapisy: ada@wysokiewibracje.pl

Info, pytania, szczegóły whatss app +48 660 79 41 28

oraz wpłata zaliczki 200zł na konto Agnieszka Sasin 76 1160 2202 0000 0000 3400 5211 lub blikiem na nr tel. 885 852 525 w tytule wpisując Weekend w lesie

*nocleg – uwaga, wydarzenie jest organizowane w domu prywatnym, śpimy na łóżkach, materacach, hamakach, tudzież w namiotach. Nie ma jedynek, ani łazienek w pokojach. Jest jedna ogromna łazienka z wc i osobny kibelek. Dom mieścił już do 25 osób. Także liczba miejsc ograniczona.

** można przyjechać już w piątek wieczorem ok godz. 19/20, po wcześniejszym ustaleniu z właścicielką ( nr. kontaktowy otrzymasz w mailu po zgłoszeniu).

Podobne wibracje

Top