Indywidualnie

Terapia Czaszkowo – Krzyżowa

kregoslupPacjenci których objawy trudne są do zakwalifikowania w szufladkowym systemie kompetencji medycznych to przekleństwo dla wielu lekarzy z poradni rodzinnych.
Dla terapeuty zajmującego się terapią czaszkowo-krzyżową nie ma dziwnych objawów, nie ma dziwnych pacjentów. Terapeuta pracując na systemie czaszkowo-krzyżowym obserwuje za pomocą bardzo lekkiego dotyku nieprawidłowe napięcia tkanki nie tylko w czaszce, kręgosłupie i oponie twardej, ale pośrednio również w całym ciele wykorzystując zjawisko ciągłości tkanki łącznej i sprzężeń zwrotnych w jej systemie napięciowym.

 

Dowiedz się więcej o terapii Czaszkowo-Krzyżowej

 

default image

Uczestnictwo w czakrach jest dla mnie za każdym razem niezwykle ważnym, duchowym przeżyciem. Spotkania te pozwalają mi na to aby po zabieganym tygodniu wrócić „do domu”, do siebie, aby zatrzymać się i docenić bycie tu i teraz… po prostu. Wychodzę z nich zawsze wyciszona, spokojna, pełna ufności i wiary w to, że cokolwiek się dzieje, wszystko jest tak jak być powinno i że to ja sama tworzę swój świat.

Zofia Rybczak 27 marca 2016

 


Sesje Indywidualne

ada-stolarczykPracując w oparciu o szkołę psychoterapii Gestalt i wykorzystując Lowenowską wiedzę na temat pracy z ciałem, w czasie sesji indywidualnych, razem z klientem docieram do miejsca w ciele, w którym zapisane są negatywne przekonania lub zablokowana/stłumiona została emocja, która uniemożliwia pełen kontakt z samym sobą i bycie prawdziwym tu i teraz.

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy jak destrukcyjny wpływ na nas samych ma brak kontaktu ze swoim ciałem i ciągłe przebywanie w sferze mentalu(myślenia), lub wyobrażeń (iluzji).

Wszystkie wydarzenia które mają miejsce w naszym życiu, dzieją się po coś. Jeśli wypieramy traumy lub jakieś „trudne” dla nas aspekty samych siebie, nie pozwalamy sobie na to, by trudna sytuacja z naszego życia, stała się naszym darem i lekcją.

 

Dowiesz się więcej o Sesjach Indywidualnych

 

default image

Mógłbym napisać o Adzie Stolarczyk że jest super ale rozwinę trochę temat w oparciu o mój „przypadek”. Pomagaliśmy już wielu tysiącom ludzi jako firma, ale nie oznacza to że sam nie potrzebuję pomocy. Do każdej pomocy potrzebna jest odpowiedzenia osoba, specjalista który zrozumie osobę z problemem.
Mając zapewnioną równowagę w rodzinie, finansach, relacjach, otoczeniu zaczyna czasami brakować „podróży do wnętrza siebie”, poczucia swojego ciała. Nie wszyscy mogą sobie na takie poszukiwania pozwolić, bo albo gonimy za sprawami materialnymi albo nie mamy odpowiedniego Nauczyciela.
Ja z całego serca polecam Adę bo potrafi tak pokierować, aby ożywić uśpioną duszę i ma na to różne, ciekawe sposoby, a życie staje się lepsze.

Mirek 27 marca 2016

 


 Praca z Ciałem

praca-z-cialem-ada-stolarczykCiało to nasza Świątynia, dar dzięki któremu możemy realizować się w życiu, wyrażać, czuć, doświadczać. Umiejętność bycia w ciele jest podstawą do pełniejszego przeżywania życia.

Wszyscy jesteśmy radością, przychodzimy na świat jako istoty pełne żywotności i spontaniczności. Ciało jest narzędziem przez które możemy się wyrażać, realizować, spełniać, doświadczać, czuć. Wraz z upływem czasu, poprzez wychowanie, religie, przekonania i wpływ otaczającego nas środowiska, zatracamy naturalną zdolnośc bycia w kontacie ze swoim ciałem. Czasami chroni nas to przez odtworzeniem się pamięci komórkowej cała, w której zostały zapisane trudne przeżycia. Czasami życie w stresie odcina nas od ciała- bo tak jest prościej, szybciej, łatwiej….na jakiś czas i tylko pozornie.

 

Dowiedz się więcej o Pracy z Ciałem

 

default image

Dzisiaj wiem, ze ode mnie zależny jakość mojego życia, że nie można nikogo winić za wydarzenia jakie miały w nim miejsce – wiem, ze to JA kreuje własna rzeczywistość, ustalam nieprzekraczalne dla siebie granice, ja decyduje o tym czego tak naprawdę chcę doświadczać i ile brać z życia. Polecam każdemu , skorzystać z tych warsztatów kto chce odkryć Siebie i schematy, które rządzą jego życiem. Dziękuje, pozdrawiam

Małgosia 27 marca 2016

Top