Budowanie psychicznej Mocy- Twój Wewnętrzny Graal

Nie stajemy się oświeceni, wyobrażając sobie światło, lecz wznosząc świadomość do ciemności. Jednak to niezbyt przyjemny proces, dlatego nie zbyt popularny.

Większość ludzi żyje i działa jak marionetki, którymi lęk pociąga za sznurki. Jednak w każdym z nas jest przestrzeń odpowiedzialna za poczucie wolności i świadome kreowanie własnego losu.

Zapraszamy do niezwykłego miejsca na 5 dni intensywnej pracy z ciałem podczas, której będziemy budzić własną moc. Obudzenie wewnętrznej mocy nie jest możliwe jeśli nie spotkamy się wcześniej z tym, co wyparte w nas ( z własnym lękiem, smutkiem, stłumiona złością) i nie nauczymy komunikacji z tym, co kiedyś trudne, a dzięki poznanym narzędziom stanie się dostępne, a co za tym idzie dające energię do życia!

Wypieranie emocji to współczesny sposób na doskonałość, jednak kiedy odrzucamy jakiekolwiek uczucia czy doznania – kurczymy się i tracimy moc. Pozostajemy w wewnętrznym sporze, który uniemożliwia nam rozwój.

Czujemy, że mamy mało energii i gubimy poczucie sensu, bo całą energię zużywamy na trzymanie emocji i wewnętrzny konflikt.

Pracując z ciałem mamy możliwość odblokowania zatrzymanych emocji (agresji, smutku, radości, poczucia bezpieczeństwa)niezbędnych do życia jako ruchu, energii, która pozwala działać.

Pracując w obszarze gardła, mamy możliwość zmniejszania w nim napięcia, wyrażania tego, co długo było przez niego nie słyszane, czasem istniało w wyobrażeniach i myślach. Dopiero taka praca daje możliwość wyboru tego, co chcę wyrażać, a co nie. A co za tym idzie możliwość budowania zdrowych, opartych o szacunek i autentyczność relacji.

Pracując w obszarze miednicy odzyskujemy dostęp do swoich potrzeb i przyjemności jaka płynie z bliskości.

Pracując w obszarze stóp, zaczynamy być bardziej ugruntowani, obecni i stabilni tak wewnętrznie jak i w życiu.

Gdy utykamy w tym, co cieleśnie niedostępne, nie mamy wyboru, musimy postępować tak, jak się przyzwyczailiśmy – to determinuje nasze życie.

Te warsztaty to Przygoda dla odważnych, dla tych którzy chcą budować swoją psychiczną moc.
Warsztaty oparte o autorski program pracy z ciałem Stowarzyszenia Nowej Psychologii.

 


Te warsztaty to Przygoda dla odważnych, dla tych którzy chcą budować swoją psychiczną moc.

Warsztaty oparte o autorski program pracy z ciałem Stowarzyszenia Nowej Psychologii.


Inwestycja: —

By Zarezerwować miejsce

warsztaty chwilowo wstrzymane

 prosimy wysłać zgłoszenie na maila ada@wysokiewibracje.pl

Prowadzenie:


Ada Stolarczyk
– Terapeutka pracy z ciałem, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej, provider TRE®, certyfikowany Coach ze specjalizacją Nature Coaching, nauczycieli Vedic Art, Stażystka Psychoterapii Gestalt, Założycielka Fundacji Wyprawy Przemian z ramienia której organizuje wyprawy połączone z rozwojem osobistym ( Nepal, Rejs po Chorwacji, Gwatemala). Od 12 lat prowadzi warsztaty pracy z ciałem, oraz warsztaty Twórczej Wizualizacji do osiągania swoich celów jak i jako wsparcie w dochodzeniu do zdrowia. Współtwórca autorskiego programu terapeutycznego opartego o pracę z ciałem


Dorota Hołówka –   pedagog, psycholog, certyfikowany terapeuta pracy z ciałem w nurcie Somatic Expieriencing i NARM specjalizacja: praca z traumą rozwojową i szokową, certyfikowany nauczyciel mindfulness, coach International Coaching Community, felietonistka w magazynach psychologicznych, doradca w programach radiowych i telewizyjnych, prezes Stowarzyszenia Nowej Psychologii. Współtwórca autorskiego programu terapeutycznego opartego o pracę z ciałem. Doświadczenie w pracy zawodowej 22 lata.

default image

Warsztaty te okazały się dla mnie jednymi z najbardziej uwalniających na których do tej pory byłam. Praca z ciałem, ruch, medytacje, taniec, niesamowite wsparcie kobiet i energia Ady to było to czego potrzebowałam aby odkryć w sobie siłę o którą wcześniej nawet się nie podejrzewałam. Coś bezpowrotnie sie zmieniło, coś odeszło, na coś się otworzyłam. dziękuję… bardzo 🙂

ZR 27 marca 2016

pobyt + wyżywienie całodzienne wegetariańskie

pobyt dla 1 osoby + całodzienne wyżywnienie:
– 150zł – miejsce w pokoju dwuosobowym
– 140zł – miejsce w pokoju trzy lub pięcoosobowym

prosimy wysłać zgłoszenie na maila ada@wysokiewibracje.pl

Potwierdzeniem decyzji uczestnictwa jest rejestracja przez stronę internetową lub e-mail oraz wpłata zaliczki w wysokości 300zł na konto mBank 37 1140 2004 0000 3302 7822 6202 , z dopiskiem ” NA CELE STATUTOWE- Graal, imię naziwisko i nr. telefonu”

Miejsce:

Ośrodek Warsztatowy KIKÓW koło Buska Zdroju

Termin: —-

 

OPINIE UCZESTNIKÓW:

Z warsztatów wynoszę SIŁĘ DO ŻYCIA. Ogromnie pozytywne emocje i RADOŚĆ> Teraz już wiem, że lęk jest moim przyjacielem
Lucyna
Na warsztatach poczułam, że żyję, że mogę zmieniać rzeczywistość przez moje podejście do świata. Poczułam, że lęk, który towarzyszył mi ostatnio i paraliżował moje decyzje nie jest już taki straszny. Nauczyłam się słuchać swojego ciała i zrozumiałam dlaczego boli mnie kręgosłup i kolano. Widzę i czuję więcej. Otwieram się na nowe…
Dorota
 Warsztat tak głęboko poruszający, że zmiany dzieją się od razu. Jestem zaskoczona, że można działać na tak głębokich poziomach, w tak krótkim czasie i w tak dużej grupie. Rozpuściłam blokady, zburzyłam mur. Jestem Wam dziewczyny za to wdzięczna. Cieszę się że tego doświadczyłam
Kasia
Na zajęciach zrozumiałem i oswoiłem swój lęk – coś , co próbowałem zrobić od wielu lat. Optymistycznie patrzę teraz na ten aspekt w moim życiu.
Karol
Chociaż znalazłam się tu przypadkowo, rezultaty warsztatów przerosły moje oczekiwania. Tizio Tarzani w swej powieści pisze „Nic przypadkiem się nie zdarza”. Jestem pewna, że to nie był przypadek. Jedyne czego żałuję, że nie miałam okazji zmierzyć się ze swoim lękiem dużo wcześniej. Dziękuję wspaniałym trenerkom Dorocie i Adzie
Krystyna Pilch
 Dziękuję za narzędzia, poszerzenie świadomości i uwolnienie od swoich blokad i świetną zabawę
Ilona Zorka
 A jednak lepiej lęk wziąć pod rękę… a nawet go chwycić i użyć jego siły….polecieć
Kasia
 Hmmm..warsztaty ciężkie, męczące, wprost charówka lecz polecam w 100% bo warto!! Po warsztatach czuję spokój, pogodzenie, akceptacje, wyciszenie. Doświadczyłam cudownych chwil- chociaż nie wszystkie były łatwe. Straciłam głos, mam zakwasy, jestem spocona- lecz szczęśliwa!!!
Agnieszka S.
Jestem zadowolona, ukojona i pogodzona ze sobą. Cudowne warsztaty. Nawet nie oczekiwałam tak dużo. Gorąco polecam.
B.K
Te warsztaty to okazja by otworzyć się przed sobą samym, zmierzyć ze swoimi lękami, odnaleźć siebie i odkryć na nowo. To czas poświęcony sobie i dla siebie. Mogłam po raz pierwszy powiedzieć słowa, które do tej pory skrywałam głęboko w sobie. Odkryłam rzeczy, których nie znałam. Jestem wdzięczna i dziękuję.
xx
Warsztaty pozwoliły mi zmienić spojrzenie na lęk; zmienić schemat walki i otworzyć się na dialog/ „Diabeł” okazał się już nie taki straszny jakim go malowałam. Serdecznie polecam wszystkim, którzy są gotowi na zmianę
Ela
 Umów się na spotkanie ze swoim lękiem. On na to czeka. Z otwartymi ramionami-polecam warsztaty. To więcej niż doświadczanie. To ja, po raz pierwszy stałam się DOŚWIADCZENIEM. Odmieniłam to, co wydawało się nieodmieniane. Ponownie zakochałam się w swoim świecie, w swoim ciele. W swoim „tu i teraz”
Ewa Gyurkovich

Podobne wibracje

Top