Twórcza wizualizacja – cykl

Posiadasz wspaniałą wyobraźnię i tak jak wszyscy ludzie, używasz jej do myślenia o rzeczach, które chciałbyś mieć. I zapewne zauważyłeś, że niewiele z nich spełnia się na co dzień. Powód jest następujący: nie masz czasu i nie skupiasz się na konkretnym celu wystarczająco mocno, lub nie masz uświadomionych przekonań, które uniemożliwiają realizację Twojego marzenia.

Twórcza Wizualizacja – cykl 5 spotkań ON-LINE, podczas których nauczysz się:

 • jak osiągać założone cele
 • jak uspokoić nadmiar myśli w umyśle
 • jak zarządzać emocjami, by nas wspierały
 • jak pracować z wizualizacjami
 • jak wprowadzać ciało w stan relaksu

Dlaczego te warsztaty pomogą zrealizować Twoje marzenia ?

 • Nauczysz się skupiać się na konkretnym celu – w zabieganiu codziennych obowiązków trudno jest wygenerować czas….
 • Poznasz nowe narzędzia i nawykowe działania, które pozwolą Ci na stopniowe wprowadzanie poczucia bezpieczeństwa i sprawczości w Twojej codzienności
 • Poznasz techniki pracy z  przekonaniami.
 • Nauczysz się jak efektywnie pracować z puszczaniem napięć i stresu z ciała

Jeśli w ciągu 3 miesięcy po zakończeniu Twórczej Wizualizacji, nie poczujesz żadnej zmiany w Twojej drodze do upragnionego  marzenia, a udowodnisz, że wypełniałeś wszystkie zadania obejmujące cały cykl- zwracam pieniądze.

twórcza wizualizacjaPora na to by wykorzystać swój umysł i wyobraźnię na osiągnięcie pozytywnych i produktywnych celów.

Większość z nas w ciągu dnia prowadzi ze sobą wewnętrzny dialog.

Jeśli np. uważasz, że jesteś nieatrakcyjny- trudno będzie Ci znaleźć partnera – twoje podświadome myśli sprawią, że każda napotkana osoba odzwierciedli to, jak myślisz o sobie. dzięki pracy z pamięcią komórkową ciała będziesz mógł odkryć na swojej mapie ciała, gdzie jeszcze zatrzymała się energia do podtrzymywania niewspierających Cię przekonań. Większość z nas korzysta z tej umiejętności bezwiednie.

Czujesz, że masz potencjał i chcesz ruszyć do przodu ze swoimi pomysłami, ale coś cię blokuje, być może

Jeśli chorujesz, a medycyna nie znajduje odpowiedzi na Twoje dolegliwości, prawdopodobnie istnieje w Tobie konflikt na poziomie przekonań, który wprowadza ciało w stan walki/stan zapalny/ dysbalans

Nie jesteśmy świadomi tego, że możemy używać twórczej wizualizacji z premedytacją, do zmiany obecnej sytuacji życiowej/zdrowotnej. Podświadomość nie odróżnia rzeczywistości od myśli i obrazów z twojej wyobraźni. W rezultacie cokolwiek sobie wizualizujesz, twój umysł zaakceptuje to jako prawdziwe i w końcu się urzeczywistni. Poprzez regularną praktykę tworzysz nowe połączenia neuronalne, będące swoistym nowym spojrzeniem na siebie i innych/świat.

 


Cena kursu ON-LINE : 500 zł brutto za cały cykl


Twórcza Wizualizacja/ cykl warsztatów on-line

Zaczyna się:
23.07.19
20:00
Kończy się:
20.08.19
22:00
500.00 zł
Warsztaty już się odbyły

Jak działa Twórcza Wizualizacja ?

Poprzez świadomą pracą z emocjami i stanem ciała poprzez wyobrażenia wpływamy na pracę mózgu, oraz elektronów drgających w naszym ciele. W roku 1980 dr.R.Suinn ogłosił wynik eksperymentu, jaki przeprowadził w celu zbadania wpływu wizualizacji na czynność elektryczną mięśni. Poprosił narciarza alpejskiego, aby ten wyobraził sobie, jak zjeżdża ze stoku. Elektrody przyczepione do mięśni nóg zarejestrowały wzorzec podobny do tego, który zostałby nagrany podczas rzeczywistego zjazdu.

Twórcza wizualizacja znajduje potwierdzenie na całym świecie, np. Arnold Schwarzenegger mówił : „We wczesnej młodości wyobrażałem sobie, że będę kim tylko zechcę i osiągnę, co tylko zapragnę. Nie miałem co do tego najmniejszych wątpliwości. Umysł jest niezwykły. Zanim zdobyłem mój pierwszy tytuł Mr. Universe, przechadzałem się po turniejowych salach, jakbym już wygrał ten konkurs. Tytuł był już mój. Wygrałem go w myślach tak wiele razy, ze nie miałem wątpliwości co do rzeczywistej wygranej”

Zobacz jak wyglądają warsztaty na żywo!

Warsztaty ON-LINE to 5 spotkań LIVE po 2h

Kim jestem ?

kobieta w ciele ada stolarczyk mlodzikova-33Nazywam się Ada Stolarczyk. Jestem trenerką rozwoju osobistego, terapeutką pracy z ciałem, prowadzę warsztaty m.in. z ramienia Stowarzyszenia Nowa Psychologia. Jestem także terapeutką terapii czaszkowo-krzyżowej, Providerem TRE®,  oraz jedną z kilkunastu w Polsce nauczycieli Vedic Art, malowania intuicyjnego – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału poprzez malowanie intuicyjne.

Spotykam się z ludźmi by towarzyszyć im w docieraniu do swojego centrum. Przy pomocy pracy z podświadomością i tkwiącymi w nas przekonaniami, pomagam zobaczyć schematy, które kierują naszym życiem, a później pomagam je zmienić.

Poprzez pracę z ciałem w czasie relaksacji połączonej z wizualizacją, pomagam w dotarciu do swoich potrzeb i pragnień wewnętrznego dziecka.

Jako specjalista w temacie redykcji napięć w ciele i stresu, poprzez sesje TRE® i TCK, wspieram wdoprowadzeniu ciała do stanu homeostazy i poczucia bezpieczeństwa. Daję też narzędzie do autoregulacji i pracy własnej poza gabinetem.

Jako założycielka Fundacji Wyprawy Przemian zabieram Was na wyprawy na Bali i Gili, do Gwatemali, Nepalu, na Rejs po Chorwacji, gdzie w egzotyce, zabawie i pracy z ciałem i przekonaniami łączymy Wakacje z rozwojem osobistym,

 

default image

Rzeczywiście po warsztatach zaczęło się dziać!
Moim celem było prowadzenie zajęć teatralnych w przyszłości i pierwszym poważnym krokiem w tę stronę było dołączenie do kursu pedagogiki teatru. Dopiero połowa kursu za mną, ale już widzę, że to była dobra decyzja:)
Do tego cały czas jestem aktorsko aktywna, od dwóch tygodni mam próby do spektakli po angielsku (nasz teatr nazywa się Kraków King's Players).
To chyba tyle, po prostu przypomniałam sobie o warsztatach i Twojej pomocy i chciałam za to podziękować:)

Maria Busz 26 marca 2016


Zarezerwuj miejsce na cykl – start 23 lipca 😉

Rejestracja zakończona

Inwestycja: 500 zł brutto , cena promocyjna to 390 zł

Adres do kontaktu: ada@wysokiewibracje.pl

Miejsce:

Twój dom! lub miejsce, gdzie będziesz mógł być przed komputerem, telefonem, tabletem

Godziny:

Zajęcia odbywają się w g.20.00-22.00

 • Start: 23 lipca
 • Kolejne spotkania : 30 lipca, 13 sierpnia, 20 sierpnia, 27 sierpnia

Zapraszam jeśli masz marzenie i ochotę jego realizacji !

Zapraszam jeśli chcesz poznać narzędzia do pracy z niewspierającymi przekonaniami, tak by niemoc przekuć w sprawczość.

Jeśli w ciągu 6 miesięcy po zakończeniu Twórczej Wizualizacji, nie poczujesz żadnej zmiany w Twojej drodze do upragnionego  marzenia, a udowodnisz, że wypełniałeś wszystkie zadania obejmujące cały cykl- zwracam pieniądze.

Podobne wibracje

Top