Twórcza wizualizacja

IMG_3706Prawdziwe uzdrowienie dokonuje się wtedy, gdy umiemy wyobrazić sobie taką przyszłość, która nas fascynuje i podnieca. To inspiracja i nadzieja utrzymują nas przy zdrowiu. Ludzie nie doznają uzdrowień po to by się w życiu nudzić i oglądać jeszcze więcej telewizji. / James Redfield

Budzimy neurony kochani! Czas na realizacje siebie w poczuciu spełnienia! Szkoda czasu na półśrodki:)
Od 1 kwietnia ruszamy po raz kolejny z twórczą wizualizacją.

Kolejne daty w kwietniu : 5, 8,12,15 kwietnia

g. 20.00 ( czas trwania ok 2 godziny )

Spotkania za pośrednictwem platformy zoom

Jak powstały te zajęcia – metoda wizualizacji.

Jak większość rzeczy, które kreuję w swoim życiu

– na fali impulsu, wiedziona intuicją i chęcią dzielenia się dobrem. Mogę to porównać do uczucia jakie mamy gdy widzimy zapierający dech w piersiach krajobraz … co wtedy robimy? Zdjęcie by pokazać bliskim, albo zabieramy ich w to przepiękne miejsce by móc podzielić się tym przeżyciem.

W tym wypadku moim przeżyciem do podzielenia się jest siła naszej kreacji, potencjału kory nowej mózgu i możliwości budowania nowych połączeń neuronalnych. Kiedyś myślałam, że Twórcza wizualizacja to czary, dziś wiem, że metoda wizualizacji to fizyka i biologia i świadomość.

Bezwiednie posługiwałam się nią od 16 roku życia. Dziś mam wszystko czego potrzebuję i żyję w spełnieniu. Z ciągłym zadziwieniem i wdzięcznością za kolejne marzenia, które stają się rzeczywistością.

Po co je robię?

Dla świata, który tak daleko zabrnął w grę lęku, strachu i manipulacji, która możliwa jest tylko i wyłącznie przy niskim poczuciu własnej wartości i braku wiary w swoje talenty. Człowiek, który czuje się spełniony i szczęśliwy, nie ma potrzeby krzywdzić innych. A co więcej, gdy dotykamy swojej drogi i zaczynamy wkładać energię w to, co naprawdę nasze, wszystko staje się prostsze i tak jakby bardziej sprzyjające. Nie trzeba walczyć. Można zacząć tworzyć z poczucia pełni.

Jak to działa?

Metoda wizualizacji to szereg narzędzi, którymi się dziele wymaga zmiany nawyków myślenia i dbania o ciało. Dlatego pracujemy w czasie cyklu nad jednym celem, byś zobaczył jak to działa. Przez te 5spotkań oswajasz i gruntujesz w sobie nowy stan wzorcowy ciała, zyskujesz wiedzę o budowie i działaniu mózgu, uczysz się słyszeć własne myśli i przekonania, a gdy jest to potrzebne, zmieniać je na wspierające. Dodatkowo pracujemy w polu grupy, która nigdy nie zbiera się przypadkowo i która zawsze ma wspólny mianownik. Dlatego właśnie nasze doświadczenia potrzebują spotkać się w tym czasie i w tym miejscu, by poprzez wspólne bycie i wymianę, zrobić, zobaczyć, doświadczyć, zrozumieć lub usłyszeć to, co jest ważne właśnie dla ciebie.

Zapraszam z całego serca 🙂
  • Start: 1 kwietnia godz. 20.00 – 22.00
  • Kolejne spotkania w kwietniu : 5, 8,12,15

Info o warsztacie: TUTAJ oraz na TUTAJ

 

Zapisy:
mail: ada@wysokiewibracje.pl
kom. 660 79 41 28

Podobne wibracje

Top