Vedic Art + praca z ciałem w Gdyni

 

Weekendowe warsztaty Vedic Art I i II stopnia + praca z ciałem w Gdyni

1-3 luty

15-17 luty

( piątek g.16.00-20.00, sob. 10.00- 19.00, nd. 10.00-17.00)

Jeden warsztat podzielony na dwa weekendy!

Okazja do tego by wejść w proces poznawania wedyjskich zasad połączony z możliwością stosowania w codziennych sytuacjach  poznanych narzędzi przez miesiąc czasu, czyli do kolejnego spotkania.

Warsztaty Vedic Art są dla osób które:
Weeked 4-6 stycznia to wejście w Nowy Rok 2019 we własnej wibracji ( tzn. w poczuciu własnego rytmu, granic i kontaktu z potrzebami)
 
Weekend 1-3 luty to ugruntowanie i wzmocnienie kontaktu z intuicją i wejście w tzw. flow ( poczucie sprawczości i mocy wibracji wypowiadanych słów).
 
Warsztaty Vedic Art są dla osób które:
 
 • potrzebują powrócić do życiowego balansu tzn. spokoju w ciele i w głowie
 • chcą poczuć się swobodniej w relacjach z innymi
 • potrzebują uwolnić się od strachu przez oceną
 • czują, że są na rozdrożu tj. w dwóch światach jednoscześnie
 • potrzebują nabrać odwagi do podejmowania decyzji
 • chcą wrócić do żywotności ciała
 • chcą wyżyć się artystycznie
 • chcą wzmocnić poczucie radości i spełnienia
 • czują, że za czymś tęsknią i nie potrafią tego nazwać
 • są gotowi do wejścia w przestrzeń budowania świadomych relacji

 

Czym jest Vedic Art?

To metoda opracowana przez twórcę medytacji transcendentalnych Maharishi Mahesh Yogi oraz młodego malarza – jego ucznia Kurta Kallmana. Pragnęli stworzyć metodę, której zadaniem będzie pomoc “ludziom zachodu” w powracaniu do siebie, połączenia z ich wewnętrzną mądrością i siłą. MMJ zauważył bowiem, że tutejsi  ludzie zaczęli odchodzić o swoich marzeń, talentów i potencjału, na rzecz iluzji poczucia bezpieczeństwa. Wybierali studia, a potem prace pod kątem zarobków, a nie swojej pasji. Co wcześniej czy później doprowadza ich do braku sił życiowych, depresji, bólów głowy i innych dolegliwości i ogólnego poczucia zmęczenia.

Dzięki poznaniu i doświadczeniu na sobie w czasie malowania 17 zasad wedyjskich, krok po kroku człowiek ma okazje powrócić do połączenia z mędrcem w sobie, uwolnić się od strachu przed oceną i poczciem marnowania czasu, gdy robi coś dla siebie. A ponownie móc żyć w poczuciu sprawczości i radości życia.

Jeśli czujesz, że:
 • chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz co
 • potrzebujesz impulsu do zmiany, o której myślisz
 • tęsknisz za spontanicznością w swoich działaniach
 • potrzebujesz wzmocnić połączenie z własną intuicją
 • nie chcesz przerabiać swojego życia, tylko zacząć w nim uczestniczyć
 • potrzebujesz zastrzyku energii !!!

te warsztaty są dla Ciebie!

Praca z ciałem

Zajęcia zaczynamy poranną pracą z ciałem w formie medytacji dynamicznej, tańca spontanicznego lub innej aktywności ruchowej połączonej z poszerzaniem samoświadomości.

Praca z ciałem jest nieodłącznym elementem wszystkich warsztatów jakie prowadzę. Widzę, że to właśnie poprzez pracę z pamięcią komórkową ciała i zapisami na poziomie mięśniowym efekty “zdrowienia” i powracania do balansu w życiu są o wiele szybsze niż poprzez prace tylko na poziomie przekonań (myśli). Wplatanie tego w Vedic Art jest kompletne! Daje uczestnikowi możliwość na wgląd w siebie nie tylko na poziomie mentalnym (przekonań), ale także cielesnym ( pamięci komórkowej ciała).

Zajęcia pracy z ciałem nie są obowiązkowe, uczestnictwo w nich jest wyborem uczestnika. Jednak znam osoby, które przyjeżdżają na Vedic głównie po tę część 😉

Kiedy odbywa się warsztat Vedic Art :

1-3 luty ( od piątku g.16.00 do niedzieli do g. 17.00)
15-17 luty ( od piątku g.16.00 do niedzieli do g. 17.00)

Gdzie: Dobby Dom, ul.Kminkowa 45, Gdynia- Kossakowo

Koszt: 375zł za weekend / student 50% zniżki, emeryci i renciści 20% zniżki + materiały malarskie* + 40zł (sala+ obiad na miejscu)

Koszt całościowy ( dwa weekendy) 750zł warsztat + materiały (250zł) + 80zł ( sala+2 obiady)

* w materiały malarskie możesz zaopatrzyć się sam lub zamówić u mnie i mieć je na miejscu ( 250zł). Potrzebujesz: 9 podobrazi różnej wielkości( np.od 20×20 do 70×100), farby akrylowe, pędzle, paletę, ew. brokaty, szpachelkę, gąbkę

Prowadząca:

Ada Stolarczyk – terapeutka pracy z ciałem, providerka TRE, terapeutka terapii czaszkowko- krzyżowej, specjalizująca się w redukcji stresu i napięć z poziomu pamięci komórkowej ciała. Autorka płyty “Twoje ciało zna odpowiedź”, organizatorka Wypraw Przemian z ramienia Fundacji WyprawyPrzemian, miłośniczka życia i biegania boso po trawie, spełniona Kobieta.

Zapisy:

ada@wysokiewibracje.pl

Jedyną formą potwierdzenia jest wpłata  375 zł na konto Fundacji Wyprawy Przemian . Nr.konta mBank  73 1140 2004 0000 3302 7822 6202 w tytule wpisując , “na cele statutowe  VEDIC ART Gdynia, swoje imię i nazwisko”

Informacje:

kom. 660 79 41 28

Dla osób spoza Trójmiasta
MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU W DOBRYM DOMU!
W tym celu prosze o kontakt z gospodynią Kasią +48 603 133 090
Więcej o metodzie tutaj >>>

Podobne wibracje

Top