Vedic Art – lato w pełni!

Zapraszam na doświadczanie Vedic Art. Będziemy regenerować ciała ( kuchnia wegetariańską, przebywać w naturze, łączyć duszę z ciałem i powracać do życia w pełni.

Najbliższe warsztaty:  Vedic Art – Lato w pełni

Wakacyjny wyjazd to czas dla siebie i zabawa oczywiście . Regeneracja na łonie natury z dala od Miasta i czas spędzony wśród wspaniałych ludzi. Takie energetyczne doładowanie i jak ja to mówię podwyższenie swojej wibracji. Także zapraszam wszystkich, którzy czują gotowość do rozwoju osobistego poprzez zabawę, kreację i kontakt z naturą. Poznamy narzędzia do samodzielnego i długofalowego działania w kierunku regulacji systemu nerwowego i do wzmocnienia swojego ducha i ciała. To czas autoregulacji, pytań i czasu dla siebie by poznać odpowiedzi. Nie od kogoś, a od siebie samego. To czas pogłębiania kontaktu ze swoją intuicją i regulacją emocjonalności.

Te warsztaty to droga do tego, jak jednocześnie stać twardo na Ziemi i móc mieć głowę w chmurach ( zasób do kreacji z poziomu lekkości w działaniu)! To czas odwagi do realizacji swoich marzeń, ale też osiągania wewnętrznego spokoju w codziennej rutynie. Czyli – jak iść swoją ścieżką. Jak dotrzeć do tego, co lekkie i autentyczne.  To droga do własnej totalności, we wszystkich jej przejawach.   

Warsztaty Vedic Art to twórcza metoda rozwijania świadomości, pobudzania kreatywności i miłości do siebie, poprzez malowanie intuicyjne. To sztuka poznawania siebie, obserwacja swoich mocnych i słabych stron. Dogłębne ich zrozumienie stwarza możliwość zbudowania w sobie świadomości, która daje orientacje i niweluje poczucie zagubienia i odosobnienia.

W trakcie warsztatów Vedic Art

 • Rozbudzisz swój potencjał i nadasz mu kierunek
 • Poznasz własne mechanizmy funkcjonowania
 • Przelejesz na płótno to, co chcesz od dawna wyrazić, ale nie wiedziałaś/eś jak
 • Poznasz narzędzia do autoregulacji ciała fizycznego i emocjonalnego
 • Odpoczniesz od hałasu i zagubienia ( w sobie i świecie)
 • Poznasz jak docierać i oswajać siebie prawdziwego
 • Nauczysz się funkcjonować „bez ocen”, poznać nowy sposób postrzegania tego, co jest
 • Wyżyjesz się artystycznie, dając totalny upust swojej wyobraźni

Co dają warsztaty Vedic Art:

Poznanie zasad vedyjskich pozwala na wprowadzenia do Twojego życia poczucia bezpieczeństwa i spokoju, z którego płynie energia do działania w dziedzinach, w których jest to dla Ciebie istotne.

Przygotowanie do zmian w codziennym życiu, może nastąpić nie tylko poprzez Twoją wewnętrzną przemianę. Wzmocnimy nasze poczucie siebie, ciała i jasnego myślenia. Tak by wejść w nowy czas z większą stabilnością i poczuciem słuszności „tego, co jest”.

Edycja wakacyjna to też wspólne rozpalanie i siedzenie przy ogniu, relaksacje wieczorne w Jurcie, dobra muzyka, patrzenie w rozgwieżdżone niebo, bieganie po sadzie jak kiedyś u babci, bujanie się w hamaku i  dobre jedzonko.

Zobacz jak wyglądają warsztaty Vedic Art :


Zarezerwuj miejsce na warsztaty Vedic Art

Cena:800 zł ( studenci 50% taniej, emeryci 20% taniej)+ POBYT 250zł/doba

Miejsce : Jurta – Rokitek 61 – Sandomierz

zapisz się wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl


Na warsztatach Vedic Art poznajesz 17 zasad wedyjskich. W oparciu o nie tworzysz obraz, a potem dostrzegasz, że zasady te równie dobrze funkcjonują w Twoim życiu. W ten sposób masz wgląd w Twoje prawdziwe Tu i Teraz. A właśnie to daje Ci możliwość realnej zmiany, wyboru nowej drogi lub akceptacji.

 Co to są Vedy?

Vedy są to prastare księgi Hinduskie, w których spisywane były uniwersalne prawdy o świecie: naturze , ludziach i energiach jakie nimi rządzą. Nie są zapisem ludzkiej wiedzy teoretycznej. Mądrość wedyjska pochodzi ze świata duchowego. Vedy określa się też mianem śruti. Słowo to oznacza wiedzę nabytą przez słuchanie.

Co z tego dla Ciebie?

Zaczynając pracę z płótnem zapomnij o jakichkolwiek technikach, regułach, kompozycji, czy perspektywie – tego Warsztaty vedic art także dla mężczyzn i dziecinależy się pozbyć, tak samo jak schematów i zasad, które zostały wtłoczone w nas i teraz utrudniają nam życie w zgodzie z sobą. Praca z płótnem jest swego rodzaju medytacją w czasie której dochodzisz prawd wewnątrz siebie, otwierasz na głos wewnętrznego dziecka i uczysz szacunku dla własnych niewypowiedzianych potrzeb.

Tak naprawdę obraz który powstaje na koniec jest najmniej ważny, najistotniejszy jest proces jaki ma miejsce w trakcie aktu tworzenia. Jesteś gotowy na przygodę rozpoczynającą nową jakość życia? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z terminami warsztatów.

Warsztaty Vedic Art to twórcza metoda rozwijania świadomości, pobudzania kreatywności i miłości do życia, poprzez malowanie intuicyjne. Odpowiedzi na wszystkie pytania są w Nas, wystarczy tylko się na nie otworzyć. Jeśli chcesz odbyć podróż do wnętrza swojej duszy, otworzyć się na miłość, nauczyć jak radzić sobie z trudnymi emocjami i wreszcie zmienić „coś” w swoim życiu, to znaczy, że jesteś gotowy na pracę z 17 zasadami wedyjskimi.

W VedicArt nie ma oceniania, wartościowania, pouczania – to medytacja Ciebie z płótnem. Obraz, który powstanie może być Twoją pamiątką, prezentem, sposobem na zarobek. Jednak najważniejsze jest to, co dzieje się w trakcie samego procesu tworzenia . Nie istnieje nic dookoła – tylko Ty i Twoja Natura.

default image

Całe warsztaty vedic art to czarodziejstwo. Kilka dni spędzone całkowicie bez obowiązków, poza rzeczywistością , wyłącznie na kontemplacji zadanych tematów z nieskrępowaną możliwością artystycznego wyrazu - farbami na płótnie. Milo spędzony czas w grupie ludzi o bogatych wnętrzach. Słońce, góry, szum wody w strumieniu......

Największy ciężar warsztatów to możliwość zmierzenia się z własnymi problemami , ich analiza oraz próba stworzenia nowych rozwiązań. To zainicjowanie wewnętrznej transformacji.

Byłam po raz pierwszy w życiu traktowana jak „kruchy puszek”, z troskliwością i delikatnością. Ada w radosnym oczekiwaniu i entuzjastycznie reagowała na każdy przejaw boskości w człowieku. Byłam w dobrych rękach. Czuję ,że to początek czegoś wielkiego...

Basia 26 marca 2016


Zarezerwuj miejsce na warsztaty Vedic Art
10-14 lipca 2024

zapisz się wysyłając maila na ada@wysokiewibracje.pl

Inwestycja: 800 zł ( studenci 50% taniej, emeryci 20% taniej)+ POBYT 250 zł/doba

cena za pobyt dziecka – 0-3 lata – za darmo, 3-8 lat – 125zł/ doba , powyżej 8 lat- 250zł/doba.

Miejsce : Jurta – Rokitek 61 – Sandomierz


Warunkiem rezerwacji jest rejestracja online lub zgłoszenie mailowe i opłata zaliczki za warsztat. Zaliczkę w kwocie 300zł  proszę wysłać na konto Fundacja Wyprawy Przemian,Nr. Konta mBank 37 1140 2004 0000 3302 7822 6202 w tytule wpisując:  swoje imię i nazwisko, Vedic Art

Vedic Art to radość, Ludzie to radość, Twoja kreacja to radość

Program:

 środa 

możliwość zakwaterowania od g. 13.00
g.16.00 – obiadokolacja
g. 18.00 – zajęcia vedic art
g. 20.00 –  ognisko

 czw/pt/sb
g. 9.00 śniadanie
g. 10.30 vedic art
g. 13.30 obiad
g.15.00 vedic art
g.19.00 kolacja

niedziela
g.8.30 Śniadanie
g.10.00 vedic art
g.14.00 – zakończenie warsztatów/obiad

Dodatkowe koszty .
  • Sprzęt malarski (farby akrylowe, pędzle, 9 podobrazi różnej wielkości,  ew.gąbki do malowania, strój roboczy). MOżna zakupić samemu, lub zamówić u mnie farby i podobrazie za ok 320zł
  • Koszt noclegu i wyżywienia 250 zł/doba
  • Dojazd
 NOCLEG:

Zakwaterowanie w Domu, wśród łąk i sandomierskich wzgórz. Dom składa się z  7 pokoi z 18 miejscami noclegowymi, 2 łazienkami z prysznicem, kuchnią i dużą jadalnia z wyjściem na taras widokowy i ogród.Dostępne pokoje:

 • 3 pokoje – 3 osobowe (w tym 1 z balkonem),
 • 2 pokoje – 2 osobowe,
 • 1 pokój – 4 osobowy z tarasem.

W domu oprócz kominka w jadalni, jest ogrzewanie podłogowe.

Warsztaty Vedic Art to malarskie, warsztaty rozwoju osobistego, rozwoju kreatywności, pasja życia. Nie staram się nikogo niczego nauczyć. Po co miałabym to robić? Moim jedynym zadaniem w czasie tych warsztatów jest wskazać Ci drogę do samego siebie.

Podobne wibracje

Top