Vedic Art – Taka PRAWDA

vedic art w czerwcuVedic art -majówka 2023

Połączony z pracą z ciałem to jak zawsze wyjazd po swoją Mądrość ciała, tym razem w odsłonie – poczucie bezpieczeństwa, rozumianej jako czas powrotu do regulacji systemu nerwowego, zbudowania (lub odbudowania) szczęśliwych wysp i możliwości poszerzania pojemności na to, co trudne jak i na to co przyjemne.

Bycie w naturze, poza zgiełkiem miasta pozwala nam na ponowne wejście w jej rytm i dostrojenie cykli. Nie tylko tych związanych z miesiączką ale też tych dotyczących przemijania, śmierci i odradzania własnego potencjału i energii do kreatywnego życia.

W Dobrym Domu w Gdyni, zapraszam na doświadczanie Vedic Art. Będziemy regenerować ciała ( kuchnia wegetariańską, piękne widoki, natura), łączyć duszę z ciałem i powracać do życia w pełni w codzienności, w byciu zwyczajnym SZCZĘŚLIWYM człowiekiem

Najbliższe warsztaty: Vedic Art- Taka Prawda

Wyjazd TEN to wibracja CUDÓW ZWYCZAJNOŚCI W CODZIENNOŚCI. Zapraszam wszystkich, którzy czują gotowość do zaproszenia WDZIĘCZNOŚCI, POKORY, DYSTANSU I ZABAWY w swoim życiu. Poznania narzędzi do samodzielnego i długofalowego działania na korzyść wzmocnienia swojego ducha i ciała. To czas autoregulacji tego, co przerosło, narosło i spowodowało wytrącenie z życiowej równowagi, by do niej powrócić w sposób zgodny z Tobą i obecna sytuacja życiową.

Te warsztaty to droga do tego, jak stać się bardziej świadomym swoich zachowań i mocnych stron nabrać, odwagi do realizacji swoich marzeń. Jak iść swoją ścieżką. Jak dotrzeć do tego, co lekkie i autentyczne. To droga do własnej totalności, we wszystkich jej przejawach.

Warsztaty Vedic Art to twórcza metoda rozwijania świadomości, pobudzania kreatywności i miłości do życia, poprzez malowanie intuicyjne. To sztuka poznawania siebie, obserwacja swoich mocnych i słabych stron. Dogłębne ich zbadanie zrozumienie stwarza możliwość zbudowania w sobie prawdziwego balansu.

W trakcie warsztatów Vedic Art – Taka Prawda

– Rozbudzisz swój potencjał i nadasz mu kierunek
– Poznasz własne mechanizmy funkcjonowania
– Przelejesz na płótno to, co chcesz od dawna wyrazić, ale nie wiesz jak
– Poznasz narzędzia do autoregulacji ciała fizycznego i emocjonalnego
– Odpoczniesz od hałasu i zagubienia ( w sobie i świecie)
– Poznasz, dopuścisz i może polubisz siebie prawdziwego:P
– Nauczysz się funkcjonować „bez ocen”, poznać nowy sposób postrzegania tego, co jest
– Wyżyjesz się artystycznie, dając totalny upust swojej wyobraźni

ZAPISY: ada@wysokiewibracje.pl

Rozpoczęcie:
poniedziałek 1 maja od g. 14.00
Zakończenie:
5 maja o g. 12.00
Rozkład:
1.05
g.13.00 obiad
g.14.00 rozpoczęcie, warsztaty
g. 18.30 zakończenie, kolacja
2.05 -4.05
g.8.30 – śniadanie
g. 10.00-15.00 – warsztaty
g. 15.00 -17.00- przerwa obiadowa
g. 17.00-19.00 – warsztaty
g.19.00 – kolacja
4.05
g.8.00 – śniadanie
g. 9.30-12.00 warsztaty
12.30 /13.00- obiad
g. 13.00 – zakończenie i wykwaterowanie

wpłacając zadatek 400zł na konto Fundacja Wyprawy Przemian Nr. konta: mBank : 37 1140 2004 0000 3302 7822 6202
W tytule wpisując : „na cele statutowe VA”
Mailowo: ada@wysokiewibracje.pl
Kontakt telefoniczny z prowadzącą Adą Stolarczyk: +48 660 79 41 28

CENA: 890 zł ( studenci 50% taniej, emeryci 20% taniej)+ POBYT (nocleg + całodzienne PYSZNE wyżywienie vege) -95zł/doba, samo wyżywienie -60zł

CO ZABRAĆ:
– 9 podobrazi różnej wielkości
Od 20×30 do 70×100
– farby akrylowe poj ok 150/200 ml
– pędzle
– kubek
– strój do ufaflania
– ręcznik duży, bo na miejscu w ośrodku są ręczniki ale małe

Dodatkowo :
– Sprzęt malarski (farby akrylowe, pędzle, 9 podobrazi różnej wielkości,

ORAZ ew.gąbki do malowania, kubek, paleta strój roboczy).

MIEJSCE:
Dobry Dom, Gdynia kossakowo. ul.Kminkowa 45

 

Obserwuję jak z roku na rok Głęboka praca ze sobą zmienia się z trudnych i ciężkich na lekkie i radosne. Zaczynamy pracować na wysokich wibracjach coraz bardziej świadomie. Poznawanie vedyjskich prawd otwiera kanał dla zaspokojenia tęsknot, krok po kroku przybliża nas do zasmakowania i realnego odczucia w sobie tego smaczku, uczucia za którym gdzieś w głębi tęsknimy. Dla jednego będzie to zamknięte w słowie spełnienie, dla innego oznacza to powrót do poczucia bezpieczeństwa czy radości, czy pozwolenie sobie na odpuszczenie. Tylko ty wiesz, co to jest.

vedic art w czerwcu

vedic art w czerwcuDaleka jestem od dorabiania teorii i znaczeń ( mimo obracania się również w świecie szamanizmu, gdzie ma to ogromną wartość ). Nazywam się “miejską szamanką”, która w swoim służeniu ludziom zwraca się pokornie do mądrości natury – Matki Ziemi i naszych ciał. By krok po kroku uwalniać się z okowów wszystkiego, co przeszkadza w byciu na swojej własnej ścieżce.

 

Jeśli się wybierasz wyślij  maila na ada@wysokiewibracje.pl

Zapraszam

Ada Stolarczyk

Podobne wibracje

Top