Vedic Art – życiowa równowaga

vedic art w czerwcuVedic art w lipcu

14-18 lipca

Połączony z pracą z ciałem to jak zawsze wyjazd po swoją Mądrość ciała, tym razem w odsłonie – poczucie bezpieczeństwa, rozumianej jako czas powrotu do regulacji systemu nerwowego, zbudowania (lub odbudowania) szczęśliwych wysp i możliwości poszerzania pojemności na to, co trudne.

Bycie w naturze, poza zgiełkiem miasta pozwala nam na ponowne wejście w jej rytm i dostrojenie cykli. Nie tylko tych związanych z miesiączką ale też tych dotyczących przemijania, śmierci i odradzania własnego potencjału i energii do kreatywnego życia.

W domu Szamana i Szamanki, z namiotem Tipi i rytmem bębna w tle. Wśród łąk i lasów urokliwej Kotliny Kłodzkiej, zapraszam na doświadczanie Vedic Art. Będziemy regenerować ciała ( kuchnia wegetariańską, rytuały sauny, kąpiele w bani w ziołach), łączyć duszę z ciałem i powracać do życia w pełni w codzienności, w byciu zwyczajnym SZCZĘŚLIWYM człowiekiem

Najbliższe warsztaty: Vedic Art- ŻYCIOWA RÓWNOWAGA

Wyjazd 14-18 lipca to wibracja CUDÓW ZWYCZAJNOŚCI W CODZIENNOŚCI. Zapraszam wszystkich, którzy czują gotowość do zaproszenia WDZIĘCZNOŚCI, POKORY, DYSTANSU I ZABAWY w swoim życiu. Poznania narzędzi do samodzielnego i długofalowego działania na korzyść wzmocnienia swojego ducha i ciała. To czas autoregulacji tego, co przerosło, narosło i spowodowało wytrącenie z życiowej równowagi, by do niej powrócić w sposób zgodny z Tobą i obecna sytuacja życiową.

Te warsztaty to droga do tego, jak stać się bardziej świadomym swoich zachowań i mocnych stron nabrać, odwagi do realizacji swoich marzeń. Jak iść swoją ścieżką. Jak dotrzeć do tego, co lekkie i autentyczne. To droga do własnej totalności, we wszystkich jej przejawach.

Warsztaty Vedic Art to twórcza metoda rozwijania świadomości, pobudzania kreatywności i miłości do życia, poprzez malowanie intuicyjne. To sztuka poznawania siebie, obserwacja swoich mocnych i słabych stron. Dogłębne ich zbadanie zrozumienie stwarza możliwość zbudowania w sobie prawdziwego balansu.

W trakcie warsztatów Vedic Art – ŻYCIOWA RÓWNOWAGA:

– Rozbudzisz swój potencjał i nadasz mu kierunek
– Poznasz własne mechanizmy funkcjonowania
– Przelejesz na płótno to, co chcesz od dawna wyrazić, ale nie wiesz jak
– Poznasz narzędzia do autoregulacji ciała fizycznego i emocjonalnego
– Odpoczniesz od hałasu i zagubienia ( w sobie i świecie)
– Poznasz, dopuścisz i może polubisz siebie prawdziwego:P
– Nauczysz się funkcjonować „bez ocen”, poznać nowy sposób postrzegania tego, co jest
– Wyżyjesz się artystycznie, dając totalny upust swojej wyobraźni

ZAPISY: ada@wysokiewibracje.pl
Vedic Art w Kotlinie Kłodzkiej
14-18.07.2021

Zaczynamy w środę o g. 16.00 obiadem

kończymy w niedzielę ok g. 13.00 obiadem

wpłacając zadatek 350zł na konto Wysokie Wibracje Nr. Konta mBank 32 1140 2004 0000 3702 8064 4791 w tytule wpisując ”  Vedic Art – Równowaga, imię i nazwisko, nr. telefonu”
Mailowo: ada@wysokiewibracje.pl
Kontakt telefoniczny z prowadzącą Adą Stolarczyk: +48 660 79 41 28

CENA: 760 zł ( studenci 50% taniej, emeryci 20% taniej)+ POBYT (nocleg + całodziene PYSZNE wyżywienie vege) – 130zł/doba + 20 zł obiad w dniu przyjazdu
Dodatkowe koszty:
– Sprzęt malarski (farby akrylowe, pędzle, 9 podobrazi różnej wielkości, ew.gąbki do malowania, strój roboczy). Możesz zaopatrzyć się sam. lub zamówić byś miał wszystko na miejscu- koszt 250zł/komplet

Jako opcja: Sauna i Bania 300zł za wieczór dla wszystkich, zrzutka za ok 10-20 zł

MIEJSCE:
Trzy źródła, Długopole Górne 7A, Kotlina Kłodzka

NOCLEG:
Śpimy we własnych śpiworach na poddaszu. Do naszej dyspozycji są materace ( widoczne na zdjęciach w galerii na stronie wysokiewibracje.pl). Warsztaty są koedukacyjne. Dla Pań i Panów. Do naszej dyspozycji sala Orła z widokiem na Kotlinę Kłodzką, sauna i bania, Tipi, jadalnia z widokiem na raj 🙂

Obserwuję jak z roku na rok Głęboka praca ze sobą zmienia się z trudnych i ciężkich na lekkie i radosne. Zaczynamy pracować na wysokich wibracjach coraz bardziej świadomie. Poznawanie vedyjskich prawd otwiera kanał dla zaspokojenia tęsknot, krok po kroku przybliża nas do zasmakowania i realnego odczucia w sobie tego smaczku, uczucia za którym gdzieś w głębi tęsknimy. Dla jednego będzie to zamknięte w słowie spełnienie, dla innego oznacza to powrót do poczucia bezpieczeństwa czy radości, czy pozwolenie sobie na odpuszczenie. Tylko ty wiesz, co to jest.

vedic art w czerwcu

vedic art w czerwcuDaleka jestem od dorabiania teorii i znaczeń ( mimo obracania się również w świecie szamanizmu, gdzie ma to ogromną wartość ). Nazywam się “miejską szamanką”, która w swoim służeniu ludziom zwraca się pokornie do mądrości natury – Matki Ziemi i naszych ciał. By krok po kroku uwalniać się z okowów wszystkiego, co przeszkadza w byciu na swojej własnej ścieżce.

Spotykamy się 8-12lipca w Trzech Żródłąch w kotlinie kłodzkiej

Zarezerwuj miejsce

Rejestracja zakończona

Jeśli nie otrzymasz maila w ciągu trzech dni od zapisania się, proszę o maila na ada@wysokiewibracje.pl

Zapraszam

Ada Stolarczyk

Podobne wibracje

Top