WYPRAWA NA BALI

Od jakiegoś czasu pragnę przenieść warsztaty i pracę ze sobą, a raczej ich efekty do codzienności. Pracuję z tym, by to, co dajemy sobie doświadczać w „warsztatowym laboratorium”, to na co sobie przyzwalamy, miało miejsce również w życiu.

Stąd urodził się pomysł, by zorganizować  UWAŻNĄ PODRÓŻ – WYPRAWĘ NA BALI, gdzie na wyspie przepełnionej słońcem i tajemniczością poobserwować siebie. By wybrać się tam z ludźmi świadomymi i doświadczać pełni siebie w tańcu, rozmowie, byciu…

By wszystkie cienie, problemy i wątpliwości zastąpić tańcem, ciakwością i radością. Pamiętajmy, że EGO, które sprawia, że trudno nam puścić kontrolę; Ego, które jest produktorem wszelkich wątpliwości i lęków-  to nic innego jak brak świadomości.

Stąd wyprawa – stąd ludzie i chęć otaczania się Wysokimi Wibracjami :)

Jeśli masz ochotę dołączyć- zapraszam Ja, zaprasza Monika i Darek –www.wyprawanabali.com

Będziemy zwiedzać wyspę, poznawać jej zakamarki i tradycje. Poznamy bóstwa i doświadczymy rytualnych tańców, odwiedzimy Ketuta, wejdziemy na wulkan, będziemy pływać z Delfinami, rozkoszować się smakami kuchni całego świata ( tam ogromy wybór i w bardzo niskich cenach) i tańczyć oczywiście!

Więcej informacji na www.wyprawanabali.com

Bezpośrednie info:
email: info@wyprawyprzemian.pl

Monika Sobańska, Stowarzyszenie Aktywne Kobietytel. 00 48 602 314 431
Dariusz Byszko,  Vivaldi – podróże na cztery pory rokutel. 00 48 515 199 194

Podobne wibracje

Top