WYPRAWA NA BALI

Od jakiegoś czasu pragnę przenieść warsztaty i pracę ze sobą, a raczej ich efekty do codzienności. Pracuję z tym, by to, co dajemy sobie doświadczać w „warsztatowym laboratorium”, to na co sobie przyzwalamy, miało miejsce również w życiu codziennym.

Stąd urodził się pomysł, by zorganizować  UWAŻNĄ PODRÓŻ – WYPRAWĘ NA BALI, gdzie na wyspie przepełnionej słońcem i tajemniczością będzie można poobserwować siebie. By wybrać się tam z ludźmi świadomymi i doświadczać pełni siebie w tańcu, rozmowie, byciu…

By wszystkie cienie, problemy i wątpliwości zastąpić tańcem, ciakwością i radością. Pamiętajmy, że EGO, które sprawia, że trudno nam puścić kontrolę; Ego, które jest produktorem wszelkich wątpliwości i lęków-  to nic innego jak brak świadomości.

Stąd wyprawa – stąd ludzie i chęć otaczania się Wysokimi Wibracjami :)

Jeśli masz ochotę dołączyć- zapraszamy www.wyprawanabali.pl

Będziemy zwiedzać wyspę, poznawać jej zakamarki i tradycje. Poznamy bóstwa i doświadczymy rytualnych tańców, rozsmakujemy się w tutejszych owocach, poznamy życie balijskiej rodziny, dowiemy się jak i sami będziemy wyplatać offerings- koszyczki dziękczynne dla bóstw, będziemy gotować i poznawać tradycyjne smaki kuchni balijskiej, tańczyć na wyspach gili do białego rana i otwierać się kawałek po kawałeczku na nowe, by wrócić i żyć jeszcze swobodniej swoim życiem.

Więcej informacji na www.wyprawanabali.pl

Bezpośrednie info:
email: ada@wysokiewibracje.pl

kom. 660 79 41 28

DATA: 14-28 kwietnia 2023

Cena: w trakcie wyceny

Podobne wibracje

Top