Bali i Gili- Świadomość

Jeśli masz ochotę na doświadczanie życia w soczystości zapraszamy na wyjątkową podróż – wyprawa na Bali i Gili. Każdy dzień upłynie na zwiedzaniu wysp, rozbudzaniu swojej otwartości na przyjemność i radość…

DSC08458-585x390

Wyprawa na Bali i Gili to prawie dwa tygodnie w obfitości barw i smaków egzotyki wyspiarskiego życia. Wnikamy w ich sposób myślenia i bycia, oraz duchowość. Zwalniamy tempo, odpoczywamy i regenerujemy, przypominamy sobie czym jest zachwyt i spontaniczność dziecka, oraz poczucie wewnętrznej ciszy. Poprzez uczestniczenie w rytuałach i balijskich atrakcjach, porzucamy europejski styl myślenia i bycia. Fundujemy sobie mentalny detox! Tak by po powrocie do domu mieć poczucie, że życie Cię wspiera, a ty masz wszystko by to wsparcie przyjąć i żyć po swojemu. Tutejsza grupowa moc i stale poszerzająca się świadomość jest kluczem.

Po co te wyprawy?
 • Bo doświadczyliśmy, że bycie uważnym daje więcej niż bycie poprawnym
 • Bo chcemy podzielić się z wami tym, co sami odkryliśmy w podróży zwanej życiem
 • Bo cenimy sobie Bali- jako szczególne miejsce, uznawane przez niektórych jako RAJ.
 • Bo wiemy, że tym rajem nie są plaże pełne słońca i palmy kokosowe, oraz zapach kwiatów, którym oddycha wyspa, ale przede wszystkim ludzie tam żyjący, ich kultura, wierzenia i mentalność
 • Bo wy chcecie brać w nich udział
 • Bo Świadomość to klucz do swoich wibracji i poszerzania jakości życia- to wezwanie do robienia w życiu rzeczy, które dają nasycenie. Od ponad 15 lat mam zaszczyt pracować z ludźmi poprzez ciało. Od osób, którym towarzyszyłam w całym procesie odchodzenia z korporacji do stawania na nogach we własnym biznesie, który dawał nie tylko profity finansowe, ale prze wszystkim poczucie napełnienia sobą samym, po osoby z permanentnie nawracającymi kontuzjami/dolegliwościami/bólami, których ciało w ten sposób próbowało się skomunikować, by osoba mogła wrócić do wewnętrznego balansu. Ale też z osobami, które dopiero po zetknięciu się z pracą z ciałem, dowiedziały się, że przez pół życia tęskniły za takim stanem bycia ze sobą i innymi, nawet o tym nie wiedząc.

Nasza wyprawa na Bali nie jest zwykłą wycieczką. Nie chodzi nam o to, by „zaliczyć” kolejne egzotyczne miejsca, wyleżeć się z drinkiem na plaży, zrobić zdjęcie na facebooka ( ale to też oczywiście) i kupić pamiątki. To przede wszystkim wyjazd po odzyskanie Raju w Sobie. Doświadczymy go na wyspie, ale i obudzimy we własnym wnętrzu… I zachęcimy do pielęgnacji tego poczucia po powrocie do własnej codzienności.

Ta podróż to unikalne połączenie rozwoju osobistego, niekomercyjnej turystyki, aktywnego zgłębiania magicznej kultury oraz łączenia się z Naturą. Naszą ludzką, oraz ożywioną i egzotyczną. Podczas wyjazdu sięgamy po różne ciekawe aktywności: praca z duchowością Bali, łączenie się z żywiołami, natural art, budowanie wspólnoty, edukacja międzykulturowa, uważność, medytacje i kontemplacje natury – wszystko po to, by poddać się wzrastaniu nie poprzez walkę, a poprzez wewnętrzną zgodę na własną moc i potencjał. Bycie ŚWIADOMYM  to stanięcie oko oko z PRAWDĄ, CISZĄ i STANEM WEWNĘTRZNEJ WOLNOŚCI.

Wyprawa na Bali – najbliższy termin: 14-28 kwietnia 2023

Cena : 2600 $ + bilet lotniczy ( 2800-3800PLN)

Dlaczego warto choć raz w życiu polecieć na Bali ?

Zarezerwuj wstępnie miejsce na Wyprawie Przemian –
Wyprawa na Bali i Gili

14-28 kwietnia 2023

wyślij maila na

ada@wysokiewibracje.pl


Idea – Wyprawa na Bali

swiete zrodlaNa wyprawę zapraszamy osoby otwarte na nowe przygody i ciekawe innych kultur, które potrafią i chcą zdystansować się od europejskiego stylu życia, poszukujące egzotycznych wrażeń i oczekujące od wyprawy więcej niż zaliczanie turystycznych atrakcji. Osoby życzliwe i potrafiące cieszyć się pozytywną energią bycia w grupie. To wyprawa dla ludzi którzy potrafią docenić każdy moment życia i dziwić się światu z dużymi oczami dziecka.


Chcemy smakować jak magicznie żyją Balijczycy, inspirować się ich podejściem do życia, wdzięcznością, szacunkiem i harmonią z naturą. Chcemy zgłębiać w praktyce ich filozofię dobrego życia i zarazić się wyspiarską mądrością. Dlatego w każdym z odwiedzanych miejsc pozwalamy sobie na doświadczanie jego magii, jakości, energii i charakteru. Tańczymy i gotujemy z lokalsami, wskakujemy do wodospadu, kontemplujemy przyrodę, flirtujemy z podwodnym światem oceanu, praktykujemy wdzięczność, uczestniczymy w balijskich rytuałach i spotykamy w plemiennym kręgu, by dzielić się wrażeniami i sobą. Bo wierzymy, że tu na wyspie tylko poprzez aktywne uczestnictwo w balijskim życiu możemy otworzyć się na ” raj w nas samych”.

Zapraszamy osoby, które lubią radość, zabawę i dobre towarzystwo. Nie zabieramy maruderów i osób roszczeniowych, które spędzają wakacje z zegarkiem z ręku. Czas na Bali nie istnieje, gdyż tu żyjemy w pięknym Tu i Teraz:) I “śmiejemy się wątrobą”.

default image

Po powrocie jestem jak urzeczona…trochę czuję się nie na miejscu, jakbym spadła z księżyca..to było nieprawdopodobne przeżycie i doświadczenie dla mnie….oby więcej takich w moim życiu i ludzi, samych takich aby mnie otaczali sobie życzę…jestem bardzo szczęśliwa,że Was znalazłam,zaufałam i dołączyłam do tej roztańczonej balijskiej ekipy…mam ogromną nadzieję,że na tym się nasza przygoda nie skończy i nasze drogi będą się wciąż krzyżowały, tego bym sobie życzyła…

Edyta Wójcik 27 marca 2016

Co nas czeka na Wyspie ? Obfitość, bogactwo atrakcji i przygód:

 • Spotykamy się grupą osób podobnie czujących i myślących, oddamy się energetycznym aktywnościom w grupie, które otworzą nas na radość, przyjemność, zachwyt i spontaniczność:)))
 • Skosztujemy kuchni z całego świata: japońskiej, tajskiej, indyjskiej, chińskiej… a co najwspanialesze będziemy każdy dzień zaczynać od porcji świeżych owoców!
 • Weźmiemy udział w lekcji gotowania balijskich potraw – tak by po powrocie móc zachwycić znajomych nie tylko opalenizną, zrelaksowanym ciałem, ale też gotując tradycyjną balijską potrawę
 • Oddamy się cudownym masażom w ośrodkach SPA
 • Nasycimy ciała dawką adrenaliny w czasie raftingu po rzece Ayung
 • Zwiedzimy ważne dla balijczyków, a jeszcze nie tak mocno turystyczne świątynie, tu oddamy się rytualnym ceremoniom oczyszczenia
 • Udamy się do dwóch najważniejszych świątyń na wyspie, gdzie doznamy magicznej balijskiej duchowości i poznamy wyjatkowość balijskiego hinduizmu
 • Skontaktujemy się z żywiołem wody w nas w czasie raftingu
 • Nauczymy się balijskich rytuałów i praktyk wdzięczności
 • Odwiedzimy balijskie targowisko, na którym można zakupić lokalne przyprawy i produkty, niedostępne w turystycznych miejscach
 • Każdego dnia będziemy doświadczać stanu “tu i teraz” by po powrocie, nawet w stresujących sytuacjach umieć zachować wewnętrzny spokój i działać mądrze.
 • Zagłębimy się w balijską prowincję – balijskie miejsce odzyskania harmonii z naturą
 • Popłyniemy na dziewicze wyspy Gili, gdzie zwiedzimy trzy kameralne wysepki: Trawangan, Air i Meno – każda z nich inna (jak my!)
 • Zasmakujemy wolności i wiatru we włosach w czasie wycieczki rowerowej dookoła wyspy Gili Trawangan. To niesamowita możliwość doświadczenia wyspy z innej perspektywy:)
 • Będziemy snoorklować z wielkimi żółwiami, pływać nocą w oceanie, nurkować w przepięknych rafach koralowych
 • Będziemy zapraszać was w świat myślenia “po balijsku”, który sprawia, że tzw. “problemy” zmieniają się w wyzwania, czyli okazję do poszerzenia świadomości.
 • Weźmiemy udział w fantastycznych imprezach z muzyką na żywo z udziałem lokalnych artystów, czyli <Tańce, szaleństwa, swawole> !
 • oddamy się słodkiemu lenistwu i chilloutowi w pięknych plenerach wyspy Bali i dziewiczych wysp Gili – napełnimy się Rajem, by przywieźć go w sobie do Polski

Zarezerwuj wstępnie miejsce na Wyprawie Przemian – Wyprawa na Bali

napisz maila na ada@wysokiewibracje.pl

Program

Termin: 14-28 kwietnia 2023

Na dobry początek, zapraszamy do obejrzenia filmiku o Bali

Zapraszamy na jedenastą

Wyprawę na Bali i Gili
– Świadomość

Wyprawa na Bali i Gili – Świadomość to podróż do atomu prawdy w swoim sercu i stanięcie w odwadze i przyzwoleniu na zobaczenie i odpadnięcie kłamstw o sobie. W czasie wyprawy przygotujemy się do wizyty w Świątyni Światła – Lempuyang. Biorąc udział w ceremonii połączenia ze swoją wewnętrzna MOCĄ- prawdą – świadomością.

Bilety lotnicze kupujemy samodzielnie wedle uznania – o preferowanym przez nas połączeniu oraz transferze z lotniska dowiecie się w momencie zapisu na wyprawę (czasami dolatujecie do nas z różnychstron świata – co bardzo nas cieszy).

1 dzień

Wylatujemy z Polski z lotniska w Warszawie im.F.Chopina. Zmieniamy strefę czasową i lądujemy w ciepełku.

Bardzo was prosimy byście po przylocie nie wymieniali waluty na lotnisku, zrobimy to już w Ubud po o wiele korzystniejszym kursie.

Lądujemy w Denpasar, a spotykamy się wieczorem w naszym hotelu, w sercu kulturalnym wyspy – Ubud. Nasz hotel z wchodzącym w dżunglę basenem już przy pierwszym zetknięciu pozwala na zatopienie się w totalnej egzotyce.

Celem pierwszego spotkania jest dostrojenie się do wyspy i siebie nawzajem. Dajemy ciałom odpocząć po podróży.

2 dzień


Dajemy czas naszym organizmom na przystosowanie się do 7-mio godzinnej różnicy czasu. Zwaaaaalniaaaamyyyyy tempo, regenerujemy ciała, rozpieszczamy się. Basen, słonko, masaż.

Na kolejną porcję zestrajania z tutejszą ziemią zaprosimy was ok g. 10.00. Na wspaniale położonym tarasie odbędzie się nasze pierwsze wspólne spotkanie organizacyjne. Wykonamy wtedy ćwiczenia otwierające meridiany i pozwalające uruchomić procesy autoregulacji naszych organizmów – przydatne po podróży.

Ok. 12.00-13.00 czas na lunch , a potem wskakujemy w stroje kąpielowe, pakujemy plecaki i szykujemy się na emocjonujący team bulding w formie Raftingu. Przygoda z żywiołem i swoimi mocnymi stronami. Mieszanka zabawy, uważności i zdrowej rywalizacji, skutecznie przepędza jet laga. Płyniemy rzeką Ayung, mocne doznania gwarantowane!

Pełni wrażeń, z pogłębionym połączeniem z tutejszą naturą, wracamy do hotelu, gdzie odbywa się spotkanie w kręgu.

3 dzień

Budzeni odgłosami dżungli, udajemy się na śniadanie pełne słońca i soczystości. Nasz hotel jest istną oazą, gdyż położony na uboczu od głównej ulicy Ubud –  Monkey Forest, na której zawsze jest żywo, głośno i bardo tłoczno. Korzystając z uroków tego miejsca, spotykamy się na wspólnym tarasie wchodzącym w dżunglę by świadomie otworzyć wspólną przestrzeń zrozumienia dla siebie, swojego obecnego miejsca w Świecie i tego gdzie chce być i jak chce się czuć. Czyli ustawimy tzw. latarnie dla naszej podświadomości. Ten wyjazd jest o kreacji z miejsca świadomości, o nieograniczoności granic i pogłębienia połączenia ze swoim potencjałem.

Potem czas na lunch, a jest w czym wybierać. Rozproszymy się po kulturalnej stolicy Wyspy i będziemy się szwędać i zaglądać to tu, to tam, każdy wiedziony swoją intuicją smakami, zapachami, a może czymś jeszcze swojszym. To właśnie ten styl turystyki zaprowadza w nas w najbardziej magiczne miejsca, a wiadomo, że dla każdego z nas- magia ma zupełnie inne jakości.

Wieczorem spotkamy się w kręgu by podzielić przeżyciami i inspiracjami z własnej włóczęgi.

I kto jeszcze będzie miał ochotę – wbijemy w miasto po zmroku, wtedy gdy knajpy zapraszają muzyką na żywo, a ludzie z całego świata jednoczą się w tańcu, czy słuchaniu egzotycznych instrumentów.

 

 

4 dzień

 

Wychodzimy z hotelu ok. 8.00 rano. Czas wejść w świat balijskiej kuchni! Z samego rana wybieramy się na lokalny targ, by odczuć tutejszy klimat. Poznamy tropikalne owoce i specjały, z których w dalszej części dnia będziemy przyrządzać tradycyjne przystawki, dania i desery! Dzień totalnej rozpusty dla naszych podniebień i brzuszków! To okazja, by poznać tutejsze sekrety i przemycić je do swojej kuchni- zaskakując rodzinę i znajomych swoimi nowymi umiejętnościami po powrocie.

Po tej kulinarnej przygodzie mamy czas wolny, czyli ostatni w Ubud czas na masaże, zakupy, odpoczynek, kąpiele w basenie. Informacja jest taka, że tutejsze materiały mają doskonałą jakość, a kroje i kolory ubrań są zachwycające, więc warto przyjechać z dużą ilością miejsca w bagażu

5 dzień

Żegnamy dżunglę, pakujemy się w bagaż podręczny i skoro świt ok 7.30 udajemy się do portu, (ok.1,5h ) skąd wypływamy na szybkiej łodzi w kierunku wysp Gili, na które składają się trzy wysepki Meno, Air i Trawangan. Będziemy tańczyć z wiatrem i być może z delfinami…. Zatrzymamy się na Gili Trawangan. Check-in, chwila wytchnienia w cieniu palm i energetyczne zanurzenie w zupełnie inną wibrację…zabawy, relaksu i totalnego teraz poprzez muzykę, spotkania już bez balijskich bóstw w tle!

Wieczorem spotykamy się pod ciemny rozgwieżdżonym niebem, jakiego nie sposób opisać słowami …achhh…to jest to!

Ok. godz. 18.00 gdy słonko już zachodzi za horyzont siadamy w kręgu na ciepłym piasku, w akompaniamencie szumu oceanu. Czas na podsumowanie, uporządkowanie w sobie dróg dostępowych do osobistego Raju. Praca z ciałem. Praca z dotykiem.

6 dzień

Leniwe śniadanie z widokiem na Raj – tak rozpoczynamy dzisiejszy dzień eksploracji!

Napełniamy brzuszki owocami pełnymi słońca i witamin! Przysmaków w tym miejscu nie brakuje- trening silnej woli w obliczu tych pyszności gwarantowany! Czas wolny czyli smażing, plażing i to co kreatywność własna przyniesie.

Popołudniową porą ok. 16.00 wsiadamy na rowery, którymi można objechać tę magiczną wysepkę w niecałą godzinę. My jednak już w nieeuropejskim rytmie, zatrzymując się przy lokalnych knajpkach, huśtawkach w wodzie i lokalnych bębniarzach będziemy rozkoszować się tym trekkingiem tyle, ile będziemy chcieli…..aż do wspólnego zachodu słońca połączonego z medytacją głębi.

7 dzień

Ok.9.30 wypływamy na snorkowanie – by podziwiać fascynującą podwodną krainę, pełną kolorów i życia! Pragniemy na nowo odkrywać istotę swojego oddechu, wymiany jaką codziennie doświadczamy ze światem. Tu dosłownie i w przenośni zatopimy się w tu i teraz!

Na wyśmienity lunch popłyniemy na sąsiednią wysepkę Gili Air. Jasny piasek i lazurowa woda zachęcają do zamówienia kokosa i rozkoszowania się byciem. Wiemy z doświadczenia, że w tym momencie wyprawy już wszystko dzieje się samo… sami zobaczycie.

Ok 18.00 wybieramy się na lokalny targ jedzeniowy, na którym tutejsi oferują swoje wyroby skomponowane z najświeższych składników! Po całym dniu w wodzie to istotnie ważna kwestia.

8 dzień

“Moja cisza jest jeziorem, zanurzę się w nim.W ciszy ustępuje ciężar oskarżeń i win. Moja cisza mnie otula, dobrze mnie zna.” to cytat z piosenki GGDuo, ale dla nas to wszystko co może wydarzyć się tego dnia- potrafi zaskoczyć ! Wstajemy skoro świt!Ok godz. 6.00 gdy wyspa pomalutku budzi się ze snu, doświadczymy trekkingu uważności w ciszy. Dla naszych zaspanych ciał i umysłów, taki spacer to pokarm dla duszy i systemu nerwowego. Krok po kroku, wyostrzając zmysły, zbliżymy się do swojego oddechu obecności.

Powrót na śniadanie. O wow!!! Jak ono teraz smakuje.

Kiedy mamy już energię z porannego spaceru połączenia i z odżywczego jedzenia, jesteśmy gotowi by wejść wgłąb wyspy. Odwiedzimy tutejszy Meczet, z którego wieży roznosi się na całą wyspę śpiew. Otwarci na odmienność kulturową , świadomie badamy jej wpływ na nasze ciało. aaaa ciarki! Zobaczymy co się wydarzy. Czas wolny. Można wrócić do basenu, na plaże, albo wejść jeszcze głębiej w wyspę. Zachęcamy do kontaktu z lokalnymi, których serdeczność i sposób bycia – zostaje na długo w naszych systemach nerwowych. Uczymy się medytacji życia poprzez samo przebywanie tam.

ok. 18.00 przy zachodzie słońca na bajecznej plaży spotykamy się w kręgu

Ostatnia noc na Gili to rozszerzanie lub poznawanie swojego własnego rytmu. Można zasnąć na plaży przy dźwięku fal uderzających o brzeg, usiąść przy ogniu i tańczyć w rytm wyspiarskich  bębniarzy, którzy grają lokalnie, pójść spać do swojego komfortowego pokoju, a można też udać się do imprezowej części wyspy i szaleć do białego rana! Wedle uznania

9 dzień

Nasz czas na Gili dobiega końca. Ostatnie śniadanie, czyli sztuka wyboru. Od owoców, nasi goreng – smażonego ryżu, po sałatki, pancake z czekoladą i kleik ryżowy i dużo dużo więcej! Czas wolny na plażing, kąpiele czy spędzanie czas z lokalnymi. Transfer super szybką łodzią na Bali. Uderzająca różnica w energii jakie mają te dwie wyspy jest bardzo cennym doświadczeniem, ale też informacją dla nas o nas.

Lądujemy w Nusa Dua, bajeczne plaże i egzotyczne bungalowy dają możliwość poczucia pełnej egzotyki. Check inne w domkach. Czas wolny, a wieczorem spotkanie w kręgu.

10 dzień

By przygotować się intencjonalnie do wejścia do świątyni Światła wybieramy się do Kintamani.

To mała miejscowość na wysokości 1500 m.n.p.m. Warto mieć coś ciepłego do pastedGraphic.pngubrania, bo tu panuje już inny klimat. Widoki zapierają dech w piersiach, oczywiście jeśli bóstwa nie ześlą na nas chmur. Poniżej Kintamani widzimy olbrzymie jezioro w kraterze wulkanu Batur. A patrząc powyżej wyłaniają się szczyty trzech wulkanów- dla Balijczyków Świętych Gór. Gunung Batur (1717 m.n.p.m), Gunung Abang (2153 m.n.p.m) i najwyższy z nich Gunung Agung (3142 m.n.p.m – wciąż czynny wulkan).

Przywitamy się z nimi jeszcze z dystansu i pojedziemy do świętych źródeł. Tampak Siring jest miejscem, do którego przyjeżdżają ludzie z całego świata, by doświadczyć oczyszczenia i uzdrowienia. Wejdziemy w głąb istoty tego miejsca oddając się rytuałowi kąpieli inicjacji.

Przywitamy się z nimi jeszcze z dystansu i pojedziemy do świętych źródeł. Tampak Siring jest miejscem, do którego przyjeżdżają ludzie z całego świata, by doświadczyć oczyszczenia i uzdrowienia. Wejdziemy w głąb istoty tego miejsca oddając się rytuałowi kąpieli inicjacji.

W celu integracji, po wizycie w tak mocnych miejscach, udamy się na bajeczny trekking po tarasach ryżowych. Otuleni przez naturę, zainspirowani przez przestrzeń i wypełnieni dziką zielenią, przejdziemy zboczami tarasów, zobaczymy jak uprawia się ryż i jeśli będziemy mieć szczęście, napijemy się najlepszych kokosów na Bali, które rosną w tym rejonie.

11 dzień

Dziś wielki dzień! Wyjazd zaraz po śniadaniu – Przed nami wejście do Pura Luhur Lempuyang, która jest świątynią położoną na zboczu góry Lempuyang. Dla nas to ostateczne spotkanie z Mocą. Droga do świątyni wymaga pokonania ok 1700 schodów. (ok. 2 godziny!) Ze świątyni rozciąga się wspaniały widok na wulkan Agung.

Jest to miejsce o specyficznej wibracji. Jeśli przychodzą do niego kapłani czy pielgrzymi z intencją prawdy w sercu, możliwa jest integracja na bardzo głębokim poziomie.

Właśnie dlatego przygotowujemy przez cały pobyt do wejścia na szczyt Gunung Lempuyang. A tam pozwolić energii na przepływ. Schodzimy niby tacy sami, a jednak zupełnie inni… wracamy nad morze balijskie!

12 dzień

Dla chętnych, który zabiorą swoje rurki i maski do snoorkowania, możliwość podziwiania rafy koralowej już przy brzegu! Na pierwsze śniadanie nakarmimy się pięknem podwodnego świata!

Spotykamy się ok g. 14.00. Oddajemy się rytuałowi wyplatania koszyczków. Kerta- ukochany, lokalny przyjaciel wraz ze swoją rodziną wprowadzi nas w świat offerings-ów, koszyczków ofiarnych nadających rytm dnia Balijczyków, składanych trzy razy dziennie dla dobrych i złych bóstw. To właśnie wdzięczność jest podstawą wszelkiej obfitości. To dla nas dobry czas na wejście w wibrację wdzięczności.

Wieczorem czas na nasz OSTATNI balijski krąg w tym składzie i z tymi wrażeniami w sobie! Ta Świadomość w nas jest już gotowa na powrót do tego, co zostawiliśmy dwa tygodnie temu! Juuuhuuuu

Nie zostawiamy pakowania na jutro, robimy to dziś 🙂

13 dzień

Wyjeżdżamy bardzo rano, gdyż wylot mamy o 9.35, a z naszej dzikiej części Bali do Lotniska, niespełna dwie godziny drogi. Zatem, wstajemy z ukłonem w sercu dla wszystkiego, co przeżyliśmy, wrzucamy torby do busa, łapiemy box ze śniadankiem i budzimy się ponownie na lotnisku!

Nasyceni, pełni wrażeń i bogatsi o to coś, co przywiodło was na tę wyprawę przylatujemy do Polski

Zarezerwuj wstępnie miejsce na Wyprawie Przemian – Wyprawa na Bali

ZAPISY: info@wyprawyprzemian.pl,
Tel do prowadzącej Ady Stolarczyk: kom. (+48) 660 79 41 28

Organizatorem na miejscu w Indonezji  jest Indo Explorer 

Cena:

• Early bird – 2600 $ + przelot (przy wpłacie zaliczki do 12.12.2023)
• Regular – 2700$ + przelot (przy wpłacie zaliczki po 12.01.2023)
• Late bird – 2760$ + przelot (przy wpłacie zaliczki po 12.02.23)

Przelot – między 2800-3800  zł.

Po naszej stronie:

• Transport w trakcie wyprawy: komfortowym prywatnym busem
• Noclegi w komfortowych bungalowach lub domkach
• Wyżywienie w formie śniadań
• Wstęp do Świątyń
• Rafting z kwalifikowanymi instruktorami
• Warsztaty rozwojowe z trenerem
• Opiekę kwalifikowanego pilota i tłumacza na całej trasie
• Ubezpieczenie NNW i KL
• Koszty organizacyjne w Polsce i na miejscu wyprawy,
• Gwarancja organizatora turystyki (wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki).

Nie oferujemy:

• Biletów lotniczych Warszawa – Denpasar , ale pomagamy w logistyce zakupu biletów
• Ubezpieczenia od chorób przewlekłych

Do Zobaczenia

Przygodo Trwaj!

Podobne wibracje

Top