Bali i Gili

Jeśli  masz ochotę na doświadczanie życia w soczystości zapraszamy na wyjątkową podróż – wyprawa na Bali i Gili.  Każdy dzień upłynie na zwiedzaniu wysp, rozbudzaniu swojej otwartości na przyjemność i radość…

DSC08458-585x390

Wyprawa na Bali i Gili  to dwa tygodnie w obfitości barw i smaków egzotyki wyspiarskiego życia. Wnikamy w ich sposób myślenia i bycia, oraz duchowość. Zwalniamy tempo, odpoczywamy i regenerujemy, przypominamy sobie czym jest zachwyt i spontaniczność dziecka, oraz poczucie wewnętrznej ciszy. Poprzez uczestniczenie w rytuałach i balijskich atrakcjach, porzucamy europejski styl myślenia i bycia. Fundujemy sobie mentalny detox! Tak by po powrocie do domu mieć poczucie, że życie Cię wspiera, a ty masz wszystko by to wsparcie przyjąć i żyć po swojemu. Tutejsza grupowa moc i stale poszerzająca się świadomość jest kluczem.

Po co te wyprawy?
 • Bo doświadczyliśmy, że bycie uważnym daje więcej niż bycie poprawnym
 • Bo chcemy podzielić się z wami tym, co sami odkryliśmy w podróży zwanej życiem
 • Bo cenimy sobie Bali- jako szczególne miejsce, uznawane przez niektórych jako RAJ.
 • Bo wiemy, że tym rajem nie są plaże pełne słońca i palmy kokosowe, oraz zapach kwiatów, którym oddycha wyspa, ale przede wszystkim ludzie tam żyjący, ich kultura, wierzenia i mentalność
 • Bo wy chcecie brać w nich udział
 • Bo bycie w ramionach Shiwy to czas podnoszenia swoich wibracji i poszerzania świadomość- to  wezwanie  do robienia w życiu rzeczy, które mają sens.Od ponad 8 lat mam zaszczyt pracować z ludźmi poprzez ciało. Od osób, którym towarzyszyłam w całym procesie odchodzenia z korporacji do stawania na nogach we własnym biznesie, który dawał nie tylko profity finansowe,ale prze wszystkim poczucie sensu i spełnienia, po osoby z permanentnie nawracającymi kontuzjami/dolegliwościami/bólami, których ciało w ten sposób próbowało się skomunikować, by osoba mogła wrócić do wewnętrznego balansu. Ale też z osobami, które dopiero po zetknięciu się z pracą z ciałem, dowiedziały się, że przez pół życia tęskniły za takim stanem bycia ze sobą i innymi, nawet o tym nie wiedząc.

Nasza wyprawa na Bali nie jest zwykłą wycieczką. Nie chodzi nam o to, by „zaliczyć” kolejne egzotyczne miejsca, wyleżeć się z drinkiem na plaży, zrobić zdjęcie na facebooka i kupić pamiątki. To przede wszystkim wyjazd po odzyskanie Raju w Sobie. Doświadczymy go na wyspie, ale i obudzimy we własnym wnętrzu… I zachęcimy do pielęgnacji tego poczucia po powrocie do własnej rzeczywistości.

Ta podróż to unikalne połączenie rozwoju osobistego, niekomercyjnej turystyki, aktywnego zgłębiania magicznej kultury oraz łączenia się z naturą. Naszą ludzką, oraz ożywioną i egzotyczną. Podczas wyjazdu sięgamy po różne ciekawe aktywności: praca z duchowością Bali, łączenie się z żywiołami, natural art, budowanie wspólnoty, edukacja międzykulturowa, uważność, medytacje i kontemplacje natury – wszystko po to, by poddać się wzrastaniu nie poprzez walkę, a poprzez wewnętrzną zgodę na własną moc i potencjał. Bycie w ramionach Shiwy to stanięcie oko oko z PRAWDĄ, CISZĄ i STANEM WEWNĘTRZNEJ WOLNOŚCI.

Wyprawa na Bali – najbliższy termin: kwiecień 2021

Cena 2500 USD + bilet lotniczy (2300zł-3000zł)

Dlaczego warto choć raz w życiu polecieć na Bali ?

Zarezerwuj wstępnie miejsce na Wyprawie Przemian –
Wyprawa na Bali i Gili


Idea – Wyprawa na Bali

swiete zrodlaNa wyprawę zapraszamy osoby otwarte na nowe przygody i ciekawe innych kultur, które potrafią i chcą zdystansować się od europejskiego stylu życia, poszukujące egzotycznych wrażeń i oczekujące od wyprawy więcej niż zaliczanie turystycznych atrakcji. Osoby życzliwe i potrafiące cieszyć się pozytywną energią bycia w grupie. To wyprawa dla ludzi którzy potrafią docenić każdy moment życia i dziwić się światu z dużymi oczami dziecka.


Chcemy smakować jak magicznie  żyją Balijczycy, inspirować się ich podejściem do życia, wdzięcznością, szacunkiem i harmonią z naturą. Chcemy zgłębiać w praktyce ich filozofię  dobrego życia  i  zarazić się wyspiarską mądrością. Dlatego w każdym z odwiedzanych miejsc pozwalamy sobie na doświadczanie jego magii, jakości, energii i charakteru. Tańczymy i gotujemy z lokalsami, wskakujemy do wodospadu, kontemplujemy przyrodę, flirtujemy z podwodnym światem oceanu, praktykujemy wdzięczność, uczestniczymy w balijskich rytuałach i spotykamy w plemiennym kręgu, by dzielić się wrażeniami i sobą. Bo wierzymy, że tu na wyspie tylko poprzez aktywne uczestnictwo w balijskim życiu możemy otworzyć się na ” raj w nas samych”.

Zapraszamy osoby, które lubią radość, zabawę i dobre towarzystwo. Nie zabieramy maruderów i osób roszczeniowych, które spędzają wakacje z zegarkiem z ręku. Czas na Bali nie istnieje, gdyż tu żyjemy w pięknym Tu i Teraz:) I “śmiejemy się wątrobą”.

default image

Po powrocie jestem jak urzeczona…trochę czuję się nie na miejscu, jakbym spadła z księżyca..to było nieprawdopodobne przeżycie i doświadczenie dla mnie….oby więcej takich w moim życiu i ludzi, samych takich aby mnie otaczali sobie życzę…jestem bardzo szczęśliwa,że Was znalazłam,zaufałam i dołączyłam do tej roztańczonej balijskiej ekipy…mam ogromną nadzieję,że na tym się nasza przygoda nie skończy i nasze drogi będą się wciąż krzyżowały, tego bym sobie życzyła…

Edyta Wójcik 27 marca 2016

Co nas czeka na Wyspie ? Obfitość, bogactwo atrakcji i przygód:

 • Spotykamy się grupą osób podobnie czujących i myślących, oddamy się energetycznym aktywnościom w grupie, które otworzą nas na radość, przyjemność, zachwyt  i spontaniczność:)))
 • Odwiedzimy muzea i galerie sztuki balijskiej, zajrzymy do prywatnych, małych pracowni rzeźby, poznamy miejscowych artystów.
 • Skosztujemy kuchni z całego świata: japońskiej, tajskiej, indyjskiej, chińskiej… a co najwspanialesze będziemy każdy dzień zaczynać od porcji świeżych owoców!
 • Weźmiemy udział w lekcji gotowania balijskich potraw – tak by po powrocie móc zachwycić znajomych nie tylko opalenizną, zrelaksowanym ciałem, ale też gotując tradycyjną balijską potrawę
 • Oddamy się cudownym masażom w ośrodkach SPA
 • Nasycimy ciała dawką adrenaliny w czasie raftingu po rzece Ayung
 • Zwiedzimy ważne dla balijczyków, a jeszcze nie tak mocno turystyczne świątynie, tu oddamy się rytualnym ceremoniom oczyszczenia
 • Udamy się do dwóch najważniejszych świątyń na wyspie, gdzie doznamy magicznej balijskiej duchowości i poznamy wyjatkowość balijskiego hinduizmu
 • Skontaktujemy się z żywiołem wody w nas  w czasie kąpieli w wielkim wodospadzie
 • Nauczymy się balijskich rytuałów i praktyk wdzięczności
 • Odwiedzimy balijskie targowisko, na którym można zakupić lokalne przyprawy i produkty, niedostępne w turystycznych miejscach
 • Każdego dnia będziemy doświadczać stanu “tu i teraz” by po powrocie, nawet w stresujących sytuacjach umieć zachować wewnętrzny spokój i działać mądrze.
 • Zagłębimy się w balijską prowincję, odwiedzimy Małpi Gaj – balijskie miejsce odzyskania harmonii z naturą
 • Popłyniemy na dziewicze wyspy Gili, gdzie zwiedzimy trzy kameralne wysepki: Trawangan, Air i Meno – każda z nich inna (jak my!)
 • Zasmakujemy wolności i wiatru we włosach w czasie wycieczki rowerowej dookoła wyspy Gili Trawangan. To niesamowita możliwość doświadczenia wyspy z innej perspektywy:)
 • Będziemy snoorklować z wielkimi żółwiami, pływać nocą w oceanie, nurkować w przepięknych rafach koralowych
 • Będziemy zapraszać was w świat myślenia “po balijsku”, który sprawia, że tzw. “problemy” zmieniają się w wyzwania.
 • Weźmiemy udział w fantastycznych imprezach z muzyką na żywo z udziałem lokalnych artystów, czyli <Tańce, szaleństwa, swawole> !
 • oddamy się słodkiemu lenistwu i chilloutowi w pięknych plenerach wyspy Bali i dziewiczych wysp Gili – napełnimy się Rajem, by przywieźć go w sobie do Polski

 

ZOBACZ PROGRAM

Więcej informacji na stronie www.wyprawanabali.pl

Zarezerwuj wstępnie miejsce na Wyprawie Przemian – Wyprawa na Bali

 

Organizatorem jest Fundacja Wyprawy Przemian – www.wyprawyprzemian.pl 

Podobne wibracje

Top